Spor Lionel Messi

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Dünya futbol tarihinin en iyi 2. futbolcusu. Dünya futbol tarihinin en iyi 2. futbolcusu olduğu kadar da berbat bir kariyer planlamacısı.

En geç 2016/2017 sezonunda bulunduğu takımdan pılını pırtını toplayıp İngiltere'ye gelip şov yapması gerekirdi. Böyle bir adamın Mallorca'lı bir köy liginde harcanmasına inanamıyorum. Bırak ulan İspanya fetişini bırak. Ne saçma bir şey bu.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Dünya futbol tarihinin en iyi 2. futbolcusu. Dünya futbol tarihinin en iyi 2. futbolcusu olduğu kadar da berbat bir kariyer planlamacısı.

En geç 2016/2017 sezonunda bulunduğu takımdan pılını pırtını toplayıp İngiltere'ye gelip şov yapması gerekirdi. Böyle bir adamın Mallorca'lı bir köy liginde harcanmasına inanamıyorum. Bırak ulan İspanya fetişini bırak. Ne saçma bir şey bu.
1.cisi Maradona diyorsun galiba. Maradona'yı izlemediğim için yorum yapamayacağım fakat benim bu devirde izlediğim ve büyük ihtimalle hep öyle kalacak yegane futbolcu. Özellikle 2015 sonrası Barça'nın kötü yönetilmesine karşın bireysel olarak her zaman üstüne koyarak ilerliyor. 2015'e kadar tek tük frikik golü atan adam 27 yaşından sonra leblebi gibi frikik golü atmaya da başladı.
Kariyer olarak bence de kesinlikle Barça'yla bir yerde yollarını ayırmalıydı. Manchester City'de olsa bence şu anda City'le Şl kupasını da alırdı.
Fakat Barçayla Messi'nin ilişkisi çok farklı. Messi'nin o hastalığında her zaman yanında Barcelona olduğu için kolay kolay vazgeçememesini de anlayışla karşılıyorum.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Kimse kusura bakmasın Ronaldo’nun Messi’den daha iyi daha yetenekli olduğunu iddia eden her kim olursa olsun futboldan tam anlamıyordur benim gözümde. Yine anlıyordur ama tam değil. Hele Ronaldo’yu tarihin 1 numarası yapmak. :D @MEnes
Ronaldo, Messi'yi patates çuvalı niyetine sektirir sonra da vole ile çatala asar. :A Bırakın bu Messi sevdasını. :A Yine rezil olacak bu yıl. :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ronaldo yeni bir meydan okuma için 7-8 sene üst üste İtalya Ligi şampiyonu olan ve 2 kez Şl'de finale kalan takıma gitti değil mi? :D Böyle büyük bir meydan okuma görmedim :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Kurulu düzeni bozmamasındaki sebebin vefa olduğunu düşünüyorum. Ayrıca zaten kendisini kanıtlamış bir futbolcu ve bu yüzden macera peşinde de olmayabilir.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Kurulu düzeni bozmamasındaki sebebin vefa olduğunu düşünüyorum. Ayrıca zaten kendisini kanıtlamış bir futbolcu ve bu yüzden macera peşinde de olmayabilir.
Kıçıını yayıp oturmuş biri olarak şunu söyleyebilirim ki büyük hata yapıyor. Barcelona hiçkimsenin umrunda değil.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ronaldo ile Messi'yi aynı takımda buluşturamayan yatırımcı milyarderlerin zenginliği içi boş zenginlik. :A Sadece 1 sezonluğuna testisli bir takımda beraber oynasalardı bari. :(
Messi için sorun olmazdı fakat Ronaldo biraz daha rekabet seviyor aynı takımda olmak istemezdi bence :D

• Üzücü
Reactions: DarkLegenD

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Kimse kusura bakmasın Ronaldo’nun Messi’den daha iyi daha yetenekli olduğunu iddia eden her kim olursa olsun futboldan tam anlamıyordur benim gözümde. Yine anlıyordur ama tam değil. Hele Ronaldo’yu tarihin 1 numarası yapmak. :D @MEnes
Ciddi manada komik bir durum. Ve bu yorumu yapan kişilerin geçmişte yaşadığı bir travma olup olmadığını araştırmak gerek. Çünkü Ronaldo'nun Messi'den hem yetenek olarak, hem futbola ve oyuna etli olarak, hem performans olarak, hem başarı olarak (hani ne sayarsak sayalım) daha iyi olduğu bir gerçeklik yok, olamaz da...

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Ciddi manada komik bir durum. Ve bu yorumu yapan kişilerin geçmişte yaşadığı bir travma olup olmadığını araştırmak gerek. Çünkü Ronaldo'nun Messi'den hem yetenek olarak, hem futbola ve oyuna etli olarak, hem performans olarak, hem başarı olarak (hani ne sayarsak sayalım) daha iyi olduğu bir gerçeklik yok, olamaz da...
Ciddi yazınca haklı çıkmış olmuyorsunuz. :A Messi yolda yürürken Ronaldo'yu görse ceketini ilikler. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MEnes