Spor Lionel Messi

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Kaynak Fotomaç. :A

Messi balon futbolcu demek istemiştir orada. :A
Yok yahu orda buldum da her yerde görmüştüm bunu :A İdolünün Ronaldo olması doğal futbolcular çok çalışarak Ronaldo gibi performans gösterebilir ama Messi gibi olmaları için şans lazım çünkü Messi saf yetenek.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and bazinga

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
kylian_mbappe_hep_7d4bb_800.jpg

kylian-mbappe-den-cristiano-ronaldo-ya-meydan-10393802_1963_o.jpg

En büyük Ronaldocu bile doğru yolu buldu sonunda :A
Çünkü biliyor Ronaldo olsa o penaltıyı asla ona vermezdi... :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

Yahu sen niye böylesin öz abim? Adamın normal golü yok hep ceza sahası dışı plase ve bunu çok kolay bir şeymiş gibi yapıyor...
Gerçekten nasıl bu kadar kolay gösteriyor anlayamıyorum... Bambaşka bir seviye bu adamın yaptıkları... Sakatlık milli aralar şunlar bunlar derken ritim bulamadı bir türlü ama %100 fit olduğunda herkes bu söylediklerini yutup kaçacak delik arayacak gibi... Ki hepimiz bunun gerçek olacağını da biliyoruz, hep böyle oldu...

• Harika
Reactions: 12.Adam and xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Gerçekten nasıl bu kadar kolay gösteriyor anlayamıyorum... Bambaşka bir seviye bu adamın yaptıkları... Sakatlık milli aralar şunlar bunlar derken ritim bulamadı bir türlü ama %100 fit olduğunda herkes bu söylediklerini yutup kaçacak delik arayacak gibi... Ki hepimiz bunun gerçek olacağını da biliyoruz, hep böyle oldu...
Geçen sene de geç açıldı ve 7.Ballon D'or loading... Alamasa bile 2020'deki Lewa performansı ve 2020'de corona laneti yüzünden ertelenen Ballon D'or yüzünden kaçacak.
Yav kaç yıldır futbol oyunu oynuyorum ben oyunda şu kadar basit atamıyorum plaseleri. Adam resmen dandik futbol oyunları olur ya elinle çizerek şut çekersin istediğin gibi öyle şut çekiyor...

• Harika
Reactions: 12.Adam and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Geçen sene de geç açıldı ve 7.Ballon D'or loading... Alamasa bile 2020'deki Lewa performansı ve 2020'de corona laneti yüzünden ertelenen Ballon D'or yüzünden kaçacak.
Yav kaç yıldır futbol oyunu oynuyorum ben oyunda şu kadar basit atamıyorum plaseleri. Adam resmen dandik futbol oyunları olur ya elinle çizerek şut çekersin istediğin gibi öyle şut çekiyor...
Aynen öyle geçen sene Kuman'a rağmen bir açıldı pir açıldı ve o takımı 2 kupanın kıyısından döndürdü bu adam... Kuman dediğimiz rezil de Barca tarihinin en kötü teknik direktörü yani... Ki üstüne Copa America'da gelmiş geçmiş en iyi ulusal turnuvalardan birini geçirdi bireysel olarak... Hani Ballon Dor'u bu sene sadece Lewa daha çok gol attı diye Messi'den başka birine verirseler tarihi bir fiyasko olur... Corona ve 2020 ödülünün verilmemesinin herhangi bir etkisi olmamalı... Saçma olur çünkü bu durum...

Gerçekten bunu açıklamak bazen zor geliyor. Adam oyunun bugunu bulmuş... Köşeye böyle basit hiç bir efor sarf etmeden plase bırakması çok değişik bir durum. Fit ve yüzde 100 bir Messi'yi izlemek bir insanın yaşamında alabileceği en büyük hazlardan biri kesinlikle...

• Harika

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Aynen öyle geçen sene Kuman'a rağmen bir açıldı pir açıldı ve o takımı 2 kupanın kıyısından döndürdü bu adam... Kuman dediğimiz rezil de Barca tarihinin en kötü teknik direktörü yani... Ki üstüne Copa America'da gelmiş geçmiş en iyi ulusal turnuvalardan birini geçirdi bireysel olarak... Hani Ballon Dor'u bu sene sadece Lewa daha çok gol attı diye Messi'den başka birine verirseler tarihi bir fiyasko olur... Corona ve 2020 ödülünün verilmemesinin herhangi bir etkisi olmamalı... Saçma olur çünkü bu durum...

Gerçekten bunu açıklamak bazen zor geliyor. Adam oyunun bugunu bulmuş... Köşeye böyle basit hiç bir efor sarf etmeden plase bırakması çok değişik bir durum. Fit ve yüzde 100 bir Messi'yi izlemek bir insanın yaşamında alabileceği en büyük hazlardan biri kesinlikle...
Nasıl da bücür Pepsi övüyorlar şaka gibi.. @MasacRE @Sherlock

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

Bu adam futbolu bırakınca futbolun değeri düşecek böyle bir adam bu adam. Maradona'ymış falan hadi ordan romantikler adam 12 senedir üst düzey oynuyor Maradona'nın üst düzey oynadığı anca 5 sezon vardır.

Bu adamın kitapları yazılmalı, belgeselleri çekilmeli. Futbolu bırakınca da onlardan devam etmeliyiz. Şu golleri bir futbolcu kariyerinde atsa öve öve anlatır bu adamın yüzlerce böyle golü var.

• Harika

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
ŞL'de 3 gol milli takımda 4 gol toplam 8 gol ama sen bilirsin :A
Milli takım gollerini niye sayıyoruz? Samatta da Tanzanyalı dostlarıyla yaptığı halı saha maçlarında gol atmış olabilir. :A ŞL tanıdık ortam diye biraz kendine gelmiş, olabilir. Samatta'nın Royal Halı Antep'teki tek golünü bize atması gibi bir şey. :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bugün oynanan St. Etienne - Messi maçında, pardon St.Etienne-PSG maçında 3 asist birden yaparak yine farklı şeyler deneyen keçidir.

Bu kadroya rağmen takımı 1-0 geriye düştü maçın başlarında ve rakip takım kırmızı görmese işler zorlaşabilirdi. PSG’nin en büyük sorunu Mbappe şu an. Takım oyunundan ziyade bencil oynayış tarzıyla hem Messi’yi hem de takımı Sabote ediyor. Mbappe gidip Haaland gelirse çok daha iyi olur PSG adına…

• Harika

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,338
Puanı
1,060
Bugün oynanan St. Etienne - Messi maçında, pardon St.Etienne-PSG maçında 3 asist birden yaparak yine farklı şeyler deneyen keçidir.

Bu kadroya rağmen takımı 1-0 geriye düştü maçın başlarında ve rakip takım kırmızı görmese işler zorlaşabilirdi. PSG’nin en büyük sorunu Mbappe şu an. Takım oyunundan ziyade bencil oynayış tarzıyla hem Messi’yi hem de takımı Sabote ediyor. Mbappe gidip Haaland gelirse çok daha iyi olur PSG adına…
Goat sever Duayen @MEnes sen ne diyorsun?

• Beğendim
Reactions: MEnes