Limon Yapım ve atv'den Yeni Bir Dizi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Fks14
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ne diyorsunuz tuba uzmanları @Yakamoz-Asi @*Dream*
Aman aman cansel ve ilker faciasından sonra bir uyumsuz partneri daha bünyemiz kaldırmaz :D
Cansel ve İlker'den sonra bir Kenan İmirzalıoğlu fena olmaz hani seneye Kenan'da boşa çıkmış olacak Ay Yapım Ezel ve Karadayı'da bu ikiliyi bir araya getirmek istemiş ama Tuba tarafından olmamıştı üçüncü denemede olur belki :)

atv ve limon yapım bu dizi tutmasının istiyorsa oyuncu seçimleri ve seneryo iyi yapmalı atv oaçaktan itibaren başlar çekimler galiba
can nergis ve tuba büyüküstün olmasa
buda olur onada razıyım
burak çelik best model birinicisi tubua büyüküstün ile harika olur resim ekleyemiyorum siz eklersiniz

Ekli dosyalar

• 580280_403962293054512_824810050_n.png
    580280_403962293054512_824810050_n.png
    419.6 KB · Hit: 445
  • Tuba_04.jpg
    Tuba_04.jpg
    20.8 KB · Hit: 309
Son düzenleme:
tubaya kızıl saçlı yakışıyor buraka da yeni maj yapılsa tamamdır cast bana göre limon yapım bu güzelim kitabı yakışan çift semli gereken öenmi vermeli çünkü piraye canan tan hayranları cok var iyide satıyor baya hayran kitleside var ben kesinlikle oyuncular bunlar arasında olmalı
burak çelik tuba büyüksütün murat yıldırım sezgi senay akay mehmet akif alakurt belçim erdoğan sezin akbaşogulları nehir erdoğan emre kızılırmak
ve can nergis kesinlikle bunlar arasında olmalı kenan dogulu da klibinde oynayan başrol kız oda çok güzel odalur bakalım kimler olacak
yakında atv de

tubanın yanına partnerleri pazardan mı buluyon bunlar kim can nergis sonra bu adam :D
bu iki isim bitanesi best model birincisi d,iyeri avrupadan egitimli biri
tubaya yanında harika gider tuba tam cok güzel ama okadar abartılacak kadar deyil can nergis laf atırmam diyerlerine ne dersen de😛

Son düzenleme:
erkan petekkkaya dila hanım dizisi bitiyor piraye dizisine haşimi olur yakışırda
valla süper olur limon yapım bakalım kimi sececek
erkana ile hangi bayanlar gider
tuba büyüksütün var aslı enver nehir erdoğan belçim erdoğan sedef avcı var bayanlar arasında birtanesisüper olur erkanla tuba süper

tuba_buyukustun_47494.jpg
182625_185762128130768_6896879_n.jpg
182625_185762128130768_6896879_n.jpg

erkan haşim çok yakışır erkanla süper gider
tuba büyüksütün bu diziyi kabul edermi etmezmi bilmem ama çok yakışırbu diziye aslı enver kayıp dizis bitiyor
en çok istediğim tuba ile aslı enver ikisinden biri olur ilkez bir dizi başrollerini merakla beklişyorum acıklansa artık limon 2 yıldır çalıyormuş
bu dizi üzerinde atv ile limon yapım büyük ihtimal üğnlüoyuncular düşünmüştür haydi hayırlısı yakında çıkar kokusu

Ekli dosyalar

• sedef_avci_35656.jpg
    sedef_avci_35656.jpg
    10.4 KB · Hit: 367
  • tuba_buyukustun_47494.jpg
    tuba_buyukustun_47494.jpg
    47 KB · Hit: 337
  • nehir_erdogan_24998.jpg
    nehir_erdogan_24998.jpg
    9.6 KB · Hit: 248
  • belcim_erdogan_92765.jpg
    belcim_erdogan_92765.jpg
    9 KB · Hit: 280
  • aslı enver.jpg
    aslı enver.jpg
    14.1 KB · Hit: 421
Son düzenleme:
diziyi dört gözle bekliyoruz ama tık yok
yüreğim seni çok sevdi eroinle dans bunlar dizi olmalı

ben sıkıldım ne zaman ekranda olcak bir bilgi bir ses yok mu? heyecanlanı orum dizi olsun artık

bayıldım çok güzel dizi olacak oyuncular belli olsun

mehmet ali nuroğlu yeni dizi çıksın piraye oynasın güzel olur

piraye oyuncuları özgü namal burçu terzioğlu olabilir erkek oyuncuları okan yalabık olsun
bence çok güçlü idalı bir dizi bu dizi ses getirecek ne olur çok fazla uzatmayın :) hemen tarih açıklansın ve fragman görmek istiyorum piraye oyuncuları özgü namal olsun
hemen çabuk fragman verilsin piraye çok seviyorum bence ocak ayı atv olacak canan tan diğer eserleri dizi olsun

atv çok ses getiren veçok damga vuran dizi piraye yıllardı bekliyordum dizi olmasını çok seviyorum romanı okudum fena oldum hem süreklici hemde akıcı canan tan eserleri muazzam sıkılmadan okuyorum şim ki piraye dizi oluyor heyecanda ölecem hemen tarih belli olsun fragman hemen çıksın

benimde beklediğim bir dizi fragman çıktı mı ayrıca arkadaşında yazdığı gibi konu yok mu hep kitap ve çekilen filmlerden uyarlama yapılıyor inşallah bu tam kitaptaki gibi olur

sosyla medya şimdiden sallamış oyuncular belli olmasada oyuncu seçimleri
harika olursa birde senaryoya kitap daki gibi olursa yılın dizisi olur[

Son düzenleme:
belcim-erdogan-75217.jpg sezin-akbasogullari-29096.jpg funda-eryigit-108813.jpg can nergis.jpg
A98JO4ACQAERbt_.jpg ceren-sekercioglu-7892.jpgsedef-avci-117227.jpgnehir-erdogan-100176.jpg
başrol can nergis olsun bayan oyuncuda bunlar arasında olsun
ben faforim bayan funde sezin sezgi üçünde biri olursa süper