Lille 1-0 Fenerbahçe | Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu - İlk Maçı

Maç sonucu ne olur?

• Lille kazanır

Oy: 0 0.0%
  • Berabere biter

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3
  • Anket kapatılmış .

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,524
Puanı
1,060
Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu ilk maçında temsilcimiz Fenerbahçe, deplasmanda Fransa'nın Lille takımı ile karşı karşıya gelecek.

21.30'da başlayacak maç ile ilgili yorumlar ve sohbet bu konudan yapılabilir.

1722960489075.png

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: 12.Adam
burda mantığa gerek yok gönlümden geçeni döküldüm :D
fenerbahçe kazanır

İlk 11 belli oldu. Savunmada biraz rotasyona gitmiş. Maximin ilk kez oynayacak. Merakla bekliyoruz. :)

FB_IMG_1722965547732.jpg

• Beğendim
Fenerbahçe tarihinin en kötü topçularından Krunic yine ilk 11’de inanılmaz…
------

Djiku neden yok? 😦
Mert Hakan , Bosnalı’dan daha faydalı oynardı. Djiku konusunda bende ikilemde kaldım.Gönlüm Djiku - Çağlar istiyor ama Lugano deplasmanı iyi oynayamadı.

• Beğendim
Reactions: bazinga
Dandik bir golle Fenerbahçe gibi başladık yine çok şükür. :A
------

Mert Hakan , Bosnalı’dan daha faydalı oynardı. Djiku konusunda bende ikilemde kaldım.Gönlüm Djiku - Çağlar istiyor ama Lugano deplasmanı iyi oynayamadı.
Mert Hakan’ı da gram sevmem ama bu uğursuz elamanın oynayıp kazandığımız maç ya yoktur ya 1-2 tanedir. (Oyundan çıktıktan sonra çevirdiğimiz maçları saymıyorum tabii.)

• Beğendim
Neyse ki yedeklerde skora etki edecek isimler bulunuyor. İkinci yarıda mutlaka değişiklikler gelecektir. İrfan Can, En Nesyri, Mert Hakan hamleleri gelecektir.

Becao & Djiku'yu bozdu. Ferdi & Tadic'i bozdu. Fred & İsmail'i de bozmuştu. José değil de başka biri olsa çoktan teneke bağlanmıştı.

Bu Lille takımına elenmek büyük fiyasko olur. İki takım da iyi değildi. Berabere bitseydi FB evinde elerdi de şimdi tur ortada bence.