Leyla ile Mecnun'un Yeni Sezon Fragmanı Yayınlandı!

Cervantes

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
images - 2021-07-28T181444.966.jpeg

Efsane dizi Leyla ile Mecnun'un 6. sezon fragmanı yayınlandı!

Senaryosunu Burak Aksak'ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Onur Ünlü'nün yaptığı, başrollerini Ali Atay, Serkan Keskin, Osman Sonant, Cengiz Bozkurt, Ahmet Mümtaz Taylan ve Deniz Işın' ın paylaştığı efsane dizi Leyla ile Mecnun 'un 6. sezon fragmanı yayınlandı.

Leyla ile Mecnun, 6. sezonuyla çok yakında Exxen'de!

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yakın gelecekte değildir inşallah. Gibi ile yakın zamanlarda olsun da birlikte üyelik alıp izleyelim. Tek L&M için Exxen üyeliği almaya değmez maalesef. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
2. Exxen sezonunda pasımızı gerçek anlamda attıktan sonra iyice çıldıracağımız Leyla ile Mecnun sezonu ile ilgili bir fragman geldi sonunda... Yine yeniden deli çılgın diyaloglar, bize has değişik olaylar ve bunların hepsinin normalmiş gibi hayatımızda yer alacak olması... Erdal'ın fiş çekilirken uyanması, biz tıbben her şeyi yaptık muhabbeti, öperek uyandırma muhabbeti, Leyla ile ilgili olayların artık iyice ilerleyecek olması ve değişik yerlere gitmesi, Yavuz'un sakallarının gitmesi... Tüm bunların üstüne İskender Baba mezarı ve İskender'in fragmanda hiç yer almaması... Ama çekimlerde sahnelerini gördük Erdal ile... Belli ki sezon içerinde ikisiyle ilgili de değişik mevzular olacak...

Çekim ve prodüksiyon aşamasının daha uzun sürdüğü bir sezon olduğu için senaryo kalitesi dışında teknik kalitenin de iyice tavan yapmasını bekliyorum... Yazın yayınlanmasın da başka bir şey istemiyorum... Eylül Ekim dönemi iyidir... Deli ve çılgın bir merak ile yeni sezonu bekliyorum...

• Beğendim
Reactions: 12.Adam