Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,074
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
arilx4z.jpg

Leyla ile Mecnun, yeni bölümleriyle geri dönüyor!

Yönetmen koltuğunda Onur Ünlü'nün oturduğu, senaryosunu Burak Aksak'ın kaleme aldığı dizinin başrollerinde Ali Atay, Serkan Keskin, Cengiz Bozkurt, Ahmet Mümtaz Taylan, Deniz Işın ve Osman Sonant yer alıyor.

Yepyeni bölümleriyle tam kadro geri dönen dizi ile ile ilgili yorum ve paylaşımlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler!

Leyla ile Mecnun, ilk bölümüyle şimdi Exxen'de!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,074
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ben açmayı ya da izleyen birisinin açmasını bekliyordum ama senin açacağını da, hatta konuyu senin kapacağını da biliyordum. Yapacak bir şey yok. :D
Dizi yorumları konusunda şanssızım, eğer tweeti görmesem bunu da açamazdım büyük ihtimalle. TRT bölümlerini izlememiş olabilirim ama Exxen bölümlerini izleyeceğim kesinlikle.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Dizi yorumları konusunda şanssızım, eğer tweeti görmesem bunu da açamazdım büyük ihtimalle. TRT bölümlerini izlememiş olabilirim ama Exxen bölümlerini izleyeceğim kesinlikle.
Ne demek şanssızsın? :A Dizi yorum konularını kaçırsan bile neredeyse hiçbir konuyu kaçırmıyorsun ki. Hani @bazinga foruma haber botu bağlasa, muhtemelen yine kaçırmazsın konuları, öyle dakiklik seninkisi. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
:ABence izlenmesine gerek yok gayette açılabilir
Açılır ama bu dizi önceden de yayınlanan ve birçok kişi için özel bir bağı olan bir dizi. Bu özel bağı olan kişilerin açması daha anlamlı. İzleyen kişiler için bence böyledir, benim için böyle mesela. @Tolstoyevski için de böyledir mesela, benim için de böyle, özel bağı olanlar için böyle kısacası.