'Leyla İle Mecnun' Twitter'da Gündem Oldu!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,206
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
MV5BMzE1YjMzZGItZTkwOS00ZmY3LWEzYmMtODM0OWVhNGU2MDkxXkEyXkFqcGdeQXVyNTY3OTUwODg@._V1_.jpg

'Leyla İle Mecnun' Twitter'da gündemde!

Yapımcılığını Eflatun Film'in üstlendiği, senaryosunu Burak Aksak'ın kaleme aldığı, yönetmenliği Onur Ünlü'nün üstlendiği, kadrosunda; Ali Atay, Ezgi Asaroğlu, Melis Birkan, Müge Boz, Zeynep Çamı, Serkan Keskin, Ahmet Mümtaz Taylan, Cengiz Bozkurt, Osman Sanant, Köksal Engür ve Ege Tanman gibi isimlerin yer aldığı dizi tekrar bölümleriyle geri döndü.

Her Pazartesi 23.50'de iki bölümü birden yayınlanacak olan yapım ilk iki bölümünün yayınlandığı saatlerde Twitter'da gündeme girdi.

1591049561545.png

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,206
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Eyvahlar olsun yarın Araf gelecek ve upuzun ve anlam içermeyen sağlam paragraflık cümleler dizecek buraya. Tanrı bizi korusun. :A

Zaten demişti kendisi gündeme gireceğini, ama etiket atıp bir kez daha hatırlatalım. :) @Araf
Yayınlandığı gün trend topic listesine bak, Leyla ile Mecnun'u trend topic listesinde göreceksin. Reyting anlamında çok yüksek olmaz ama sosyal medya anlamında çok güçlü Leyla ile Mecnun, hiç küçümseme. :D

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Araf and denizz19

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Eyvahlar olsun yarın Araf gelecek ve upuzun ve anlam içermeyen sağlam paragraflık cümleler dizecek buraya. Tanrı bizi korusun. :A
Şimdi Leyla ile Mecnun için neden bu kadar twit atıldığını açıklayacağım. Halkımız özledi çünkü Leyla ile Mecnun biliyorsunuz 2011'de farklı bir komedi anlayışı getirmişti.

İşte bundan dolayı Leyla ile Mecnun hakkında bu kadar twit atıldı.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Şimdi Leyla ile Mecnun için neden bu kadar twit atıldığını açıklayacağım. Halkımız özledi çünkü Leyla ile Mecnun biliyorsunuz 2011'de farklı bir komedi anlayışı getirmişti.

İşte bundan dolayı Leyla ile Mecnun hakkında bu kadar twit atıldı.
İnceyi aldım :A Ama bıraktığın boşluk bile daha anlamlı onun cümlelerinden :F

• İlginç
Reactions: Araf and xdragxx

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Tatlım ben senaristi evime kahve içmeye davet etmiş insanım bence sen çok geri kalmışsın :A
İstanbul'da yaşasam, 7/24 iki saatlik yerli dizi izliyor olsam, bütün her şeyi takip ediyor olsam, muhtemelen ben de onları yapardım. Bana zaman kaybı gibi geliyor bu tarz şeyler ve sen bu tarz şeyleri seviyorsun. :D

• Güldürdün
Reactions: denizz19