FX Legion - 1. Sezon Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x7. Bölüm

harikaydı bölüm herşeyi anladım :) zaten özellikle anlamayanlar için yapılmış bir bölümdü sanırım tek tek açıklamaya giriştiler kimkimdir nedir diye :)
lenny kocakafalının ikiziymiş ikiside david e girmiş gücükkene ondan beri david i safdışı edip oğlanın vücudunu kullanma derdindeymişler ve bunlar olayı çözdüğüne göre bundan sonra işler düzelir sanırım :)

EMRE BİLE 7.bölümü izlemiş ayoll sen hala izlemedin sezonun tek güzel bölümüydü bence :A

aha işte buda yorumum :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x7. Bölüm

harikaydı bölüm herşeyi anladım :) zaten özellikle anlamayanlar için yapılmış bir bölümdü sanırım tek tek açıklamaya giriştiler kimkimdir nedir diye :)
lenny kocakafalının ikiziymiş ikiside david e girmiş gücükkene ondan beri david i safdışı edip oğlanın vücudunu kullanma derdindeymişler ve bunlar olayı çözdüğüne göre budan sonra işler düzelir sanırım :)

aha işte buda yorumum :)
7 bölümdür böyle aksiyon bekliyordum vlla şu sons ahnedeki yaralı yüzlü adamda renk katıcak diziye sezon finali 8.bölümdü sanırım oda iyi geçerse 2.sezona biraz umutlanıcam ayoll :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
7 bölümdür böyle aksiyon bekliyordum vlla şu sons ahnedeki yaralı yüzlü adamda renk katıcak diziye sezon finali 8.bölümdü sanırım oda iyi geçerse 2.sezona biraz umutlanıcam ayoll :A
ben pek bi geleceğe ümitle bakamıyorum bu dizide ama neyse işte izliyoruz artık:) umarım bişeyler olur :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x8. Bölüm

Sezon Finali

sezon finali baştan sona harikaydı :) ve çokda güzel bir sonuca vardı olay, gelecek sezon eminim bu kadar karışık olmayacaktır :)
yüzü yanık adam havuzda david in yüzünü pişirdiği oğlanmış megersem :)
neyse devamındaki sahnelerde david in içinden bir türlü çıkmayan lenny ve kocakafa sonunda syd in ateşli öpücüğüyle david den çıkıp sydney e girdi:) ordan çıkıp kerry e girdi, kerry den david in patlaması sonucu çıkıp oliver a girdi :) girip çıkmadık adam bırakmadı lenny :)
sona yaklaşırken oliver ın yanında bacak bacak üstüne atıp güneye giden lenny i görünce dedim bu david de beyin de yokmuş:) insan böyle afet bir şeyi başkasına kaptırırmı? bırak içinde kalsın :)
yazılardan sonra tamda dizi bittti diyordukki david i uçan top kaptı :)

sezon finalini izlerken sakın bölüm sonunda yazılar çıkar çıkmaz kapatmayın diziyi bitti diye? yazılardan sonra son bir sahne daha var onu mutlaka izleyin @Çiğdem- @xemrexxx @MasacRE- @Forumdash

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x8. Bölüm

Sezon Finali

sezon finali baştan sona harikaydı :) ve çokda güzel bir sonuca vardı olay, gelecek sezon eminim bu kadar karışık olmayacaktır :)
neyse devamındaki sahnelerde david in içinden bir türlü çıkmayan lenny ve kocakafa sonunda syd in ateşli öpücüğüyle david den çıkıp sydney e girdi:) ordan çıkıp kerry e girdi, kerry den david in patlaması sonucu çıkıp oliver a girdi :) girip çıkmadık adam bırakmadı lenny :)
sona yaklaşırken oliver ın yanında bacak bacak üstüne atıp güneye giden lenny i görünce dedim bu david de beyin de yokmuş:) insan böyle afet bir şeyi başkasına kaptırırmı? bırak içinde kalsın :)

sezon finalini izlerken sakın bölüm sonunda yazılar çıkar çıkmaz kapatmayın diziyi bitti diye? yazılardan sonra son bir sahne daha var onu mutlaka izleyin @Çiğdem- @xemrexxx @MasacRE- @Forumdash
8.bölüm sezon finali ayy kurtulduk allahtan sezonluk bölümleri kısa ayoll :A ben normalde hemen kapatıyordum o yazı kısmında ama dizibox çevirmeni kapatmayın devam edecek yazmış gördüm :A :A :A
yaralı yüzlü adam biraz iğrenc ama bir hareketlilik kattı bu tür dizilerde düşman olmalı @destere :A şu kısa saçlı senin tuhaf kızda odada yaralı şekilde konustuya bir kadınla orada korktum yaa korku sahnesi gibiydi :F

danny i o ufacık top nasıl içine aldı anlamadım vlla :F uzaylılarmı dahil olucak acaba belkide deney için kaçırmıslardır :A
@xemrexxx @MasacRE-

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,622
Puanı
1,061
8.bölüm sezon finali ayy kurtulduk allahtan sezonluk bölümleri kısa ayoll :A ben normalde hemen kapatıyordum o yazı kısmında ama dizibox çevirmeni kapatmayın devam edecek yazmış gördüm :A :A :A
yaralı yüzlü adam biraz iğrenc ama bir hareketlilik kattı bu tür dizilerde düşman olmalı @destere :A şu kısa saçlı senin tuhaf kızda odada yaralı şekilde konustuya bir kadınla orada korktum yaa korku sahnesi gibiydi :F

danny i o ufacık top nasıl içine aldı anlamadım vlla :F uzaylılarmı dahil olucak acaba belkide deney için kaçırmıslardır :A
@xemrexxx @MasacRE-
1x8. Bölüm

Sezon Finali

şu sında gelen topik cisimn nerede satılıyor hemen almam lazım içine meryoş, serenoş, angelina, adriana gibi insanlar atıcam da:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

@xemrexxx @MasacRE-
lenny muhteşem ya sydney i ne kadar sevsemde lenny siz bu diziyi düşünmek istemiyorum :)

şu sında gelen topik cisimn nerede satılıyor hemen almam lazım içine meryoş, serenoş, angelina, adriana gibi insanlar atıcam da:A
ufo gibi bişeydi sanırım yalnız sen o isimleri ufoya sığdırabilirsen bana yolla topu, ben çıkarıp değerlendiririm :)

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
lenny muhteşem ya sydney i ne kadar sevsemde lenny siz bu diziyi düşünmek istemiyorum :)

ufo gibi bişeydi sanırım yalnız sen o isimleri ufoya sığdırabilirsen bana yolla topu, ben çıkarıp değerlendiririm :)
Tam benim tarzımda yazmışlar

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

uzaylılar seni de kaçırsınlar seni klonlayıp klonlarını dünyaya salsınlar böylece erkekler kadınlardan soğur doğum oranı düşer dünya yok olur:A
ben sana oklavamı göndericem o toPun içinde @destere :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
topu açamam zaten merak etme:)
yalnız dizi güzel bir yerde bitti ilk defa devamını merak ettim final geldi şansızlık bizimkisi :)
HAHAHHA aa bakalım gelecek sezon inş daha açıklayıcı daha aksiyonlu olur hele uzaylılar olursa daha ilgi çekici olur :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
HAHAHHA aa bakalım gelecek sezon inş daha açıklayıcı daha aksiyonlu olur hele uzaylılar olursa daha ilgi çekici olur :A
yok şu lenny ile kocakafa
david den ayrılıp oliver a girdiği için
önümüzdeki yıl çok daha güzel olacaktır buna eminim :) birde şu uçan top olayını çözebilsek :)