CW Legacies 1.Sezon Yorumları

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Beğeneceksin bence yeni sezonu çiğdoş. :A
Rick ve Maggienin ölmesi heveslendiriyor Darly sonunda hak ettiğini alacak bir de benim Black Sailsten Vanede gelmiş sanırım Rick yerine :Z:Z:Z
nUfEwfT01nwtxMN7.jpg

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
ilk sezon 16 bölümlük sezon bitti.son iki bölüm çok muazzamdı.dizinin bölümlerinin hepsi dopdolu sezon değildi ancak başarılı bölümlerinde fazla bulunduğunu yorumlayabiliriz.legacies hope nin başrolunu oynadığı dizi diyebiliriz.tvd,to dizilerinin kıyasıyla biraz arka planda kaldı ama dizi aslında izlenilir dizi.son iki bölüm çok başarılıydı.çok dokunaklıydı içim cız etti.bu arada dizinin bazı bölümlerinin teen wolfu andırdığınıda söyleyebiliriz.dizi .sezonunu yapacakmı bilinmiyor sanırım açıklanmadı daha ama .sezon onayı açıklanır umarım.
@Çiğdem- @cookies @mrt-06 @Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
ilk sezon 16 bölümlük sezon bitti.son iki bölüm çok muazzamdı.dizinin bölümlerinin hepsi dopdolu sezon değildi ancak başarılı bölümlerinde fazla bulunduğunu yorumlayabiliriz.legacies hope nin başrolunu oynadığı dizi diyebiliriz.tvd,to dizilerinin kıyasıyla biraz arka planda kaldı ama dizi aslında izlenilir dizi.son iki bölüm çok başarılıydı.çok dokunaklıydı içim cız etti.bu arada dizinin bazı bölümlerinin teen wolfu andırdığınıda söyleyebiliriz.dizi .sezonunu yapacakmı bilinmiyor sanırım açıklanmadı daha ama .sezon onayı açıklanır umarım.
TVD'nin spinleri beni çekmiyor. Orinals'da 2.sezonda bırakmiştim malasef. Sanırım Vampir dizilerinin en iyisi TVD olacak:X ( ilk 3-4 sezon)

• Beğendim
Reactions: Turkuazz

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
TVD'nin spinleri beni çekmiyor. Orinals'da 2.sezonda bırakmiştim malasef. Sanırım Vampir dizilerinin en iyisi TVD olacak:X ( ilk 3-4 sezon)
tvd fazla bakamadım ama tvd serinin içinde sanırım en iyisi.originalsın bazı bölümleri dışında başarılı 5 sezon aslında.tvd yazın bütün bölümlerini bakmayı planlıyorum :D

• Harika
Reactions: Forumdash

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Darısı @mrt-06 ile bana cnm döndüğünde yazın izleriz inş :A Ben daha originalsı bile tamamlamadım ben onun finaline atacanda tvd finaline bakmadı onlarıda halletmek lazım :F

• Harika
Reactions: Turkuazz