La Liga'da Şampiyon Belli Oldu!

pompy

Favori Üye
22 Eylül 2012
37,628
19,646
1,061
Kral'ın takımı Var yardımı ve kucaklamasıyla şampiyon oldu... Bu sezonu detaylı takip edenler La Liga'nın Real Madrid için ayarlanmış olduğunu çok kolay bir şekilde görebilirler. Özellikle Covid arasından dönüldükten sonra her maç Real Madrid'e çalınan o kadar penaltıyla alakası olmayan penaltı var ki gerçekten gülersiniz. Aynı şekilde Barca'nın puan kaybettiği maçlarda hakem doğramaları o kadar bariz ki bari bu kadar belli etmeyin be kardeşim.

Celta Vigo maçındaydı sanırım Messi'nin yüzde yüz penaltısı çalınmadı, üstüne 90'da faul ile alakası olmayan faul çalındı ve o frikik gol oldu. Barca'nın puanı direk gasp edildi. O maç kazanılsa Barca kesin bir şekilde şampiyon olurdu. Sonrasında zaten takım iyice dağıldı. Saçma 2 puan kaybı yapıldı ve Real de her maçta hiç durmadan (kazandı).

Tek üzüldüğüm şey Messi'nin hala bu takımda kalmak istemesi. Ama belki de Şl'yi son şans olarak görüyor. Şl'yi de kaybetme ihtimalleri çok yüksek gerçi ama bir mucize olarak yine bir umut bekliyoruz. Dünkü açıklamalarında Messi yönetime, takıma, hocaya herkese bir güzel salladı sonuna kadar haklı olarak. Bu adam yıllardır bu takımı sırtında taşıyor durmaksızın... Özellikle son 3 senedir tüm yük onun omuzlarında. Kendini harap ediyor, en basit lig maçında bile 90. dakikada gol atmaya çabalayan bir adamdan bahsediyoruz. Takım ve yönetim o kadar basiretsiz ki Messi'nin bu takımla sezonda 24 asist yapması gerçekten başka bir hikaye de ona şimdilik girmiyorum... Sene sonu Şl'den sonra artık neyin ne olduğunu göreceğiz ama bence bu hocayla Şl olmaz kesinlikle bunun önlenmesi lazım...
Fenerbahçe’nin tersi
 

Felon

Favori Üye
OSM Fav10 Ligi En İyi Menajeri
22 Haziran 2012
9,295
2,732
360
24
Bodrum
Real Madrid şampiyon olmadı Barcelona Şampiyonluğu kaldıramadı bu yılın özeti budur Tebrikler Madrid!