'Kırmızı Oda' Final Yapıyor! | TV8

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Farkındalık yaratmak adına güzel bir projeydi. Hikayeleri, senaryoları ne kadar güzel olursa olsun, bi yerden sonra sürekliliği olmayan diziler her daim patlamaya hazır bomba gibiler.

60 bölüm gayet güzel bölüm sayısı olsa da ilk sezondaki ilgiyi bulamadi. O yuzden ilk sezon çerçevesinde değerlendirilecek başarisi.

Binnur'cum yine ve yeniden başka bir dramda izlemek için sabırsızlanıyorum:Z:Z:Z

• Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Beklenilen bir şeydi ancak yine de insan böyle güzel bir işin sezon sonuna kadar devam etmesini temenni ediyor. :( 2. sezonun en büyük eksikliği ilk sezonda işlenen hikayelerin yanında sönük kalan hikayelere yer verilmesiydi. Dizi elindeki en iyi hikayeleri ilk sezon kullandı ve doğal olarak ikinci sezon hikayeler ilk sezona kıyasla sönük kaldı. ( 2. sezonki hikayelere asla kötü demiyorum, sadece izleyiciye ilk sezon öyle yüreklere dokunan, etkileyici hikayeler izlettiler ki, ikinci sezondaki hikayeler o yüzden bekleneni veremedi.) Tabii birde yönetmen ve senarist değişikliği de diziye iyi gelmedi. Banu Kiremitçi hikayelere kalemi ile öyle bir derinlik katıyordu ki hikaye izleyicinin yüreğine işliyordu adeta. Cem Karcı 'da muhteşem rejisi ile birlikte o hikayeye en iyi şekilde can verip, ekrana taşıyordu, seçilen oyuncularda ha keza sanki cidden o hikaye kendi başlarından geçmiş gibi bizi ekran başına kitliyordu. Nitekim ilk sezonda izlediğimiz Alya, Boncuk, Meliha, Kumru, Nesrin-Mehmet çifti, Selvi, Garip, Nazlı, Recai gibi karakterlerin hikayelerini izlemek bana büyük keyif vermişti, bu hikayeleri izlerken hiç sıkıldığımı bile hatırlamıyorum, kusursuzdu resmen bu hikâyeler.
Maalesef Cem Karcı ve Banu Kiremitçi hem dizinin en büyük şansı hem de en büyük şanssızlığı oldu. İkisi de yaptıkları işlerde çok iyi ama başladıkları işin sonunu getirmiyorlar yani diziyi zirveye taşıyan etmenler aslında sonunu hazırlayan etmenlere de dönüşmüş oldu. O yüzden ikisini de ne kadar başarılı bulsam da bu durum nedeniyle bir tarafım içten içe kırgın olacak. :(
------

Farkındalık yaratmak adına güzel bir projeydi. Hikayeleri, senaryoları ne kadar güzel olursa olsun, bi yerden sonra sürekliliği olmayan diziler her daim patlamaya hazır bomba gibiler.

60 bölüm gayet güzel bölüm sayısı olsa da ilk sezondaki ilgiyi bulamadi. O yuzden ilk sezon çerçevesinde değerlendirilecek başarisi.

Binnur'cum yine ve yeniden başka bir dramda izlemek için sabırsızlanıyorum:Z:Z:Z
Ne güzel yazmışsın. :bhr: Evet ilk sezonda güzel hikayeleri peş peşe başlatarak o sürekliliği korudular ama beklentiler aşırı yükselince ve araya uzun ara girince, format da çekiciliğini yitirince maalesef bunun sıkıntısını yaşadı.

Doktor Hanım'ın işi bitmedi Apartman'da devam eder bir süre. :A Bunun için sevinmem gerekir ama sevinemiyorum o yüzden orada devam etmesindense yeni işi tercih ederim evet. :A

Son düzenleme:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Maalesef Cem Karcı ve Banu Kiremitçi hem dizinin en büyük şansı hem de en büyük şanssızlığı oldu. İkisi de yaptıkları işlerde çok iyi ama başladıkları işin sonunu getirmiyorlar yani diziyi zirveye taşıyan etmenler aslında sonunu hazırlayan etmenlere de dönüşmüş oldu. O yüzden ikisini de ne kadar başarılı bulsam da bu durum nedeniyle bir tarafım içten içe kırgın olacak. :(
------

Ne güzel yazmışsın. :bhr: Evet ilk sezonda güzel hikayeleri peş peşe başlatarak o sürekliliği korudular ama beklentiler aşırı yükselince ve araya uzun ara girince, format da çekiciliğini yitirince maalesef bunun sıkıntısını yaşadı.

Doktor Hanım'ın işi bitmedi Apartman'da devam eder bir süre. :A Bunun için sevinmem gerekir ama sevinemiyorum o yüzden orada devam etmesindense yeni işi tercih ederim evet. :A
Masumların da final haberi gelir:A Gerçi TRT dizisi ama daha fazla yıpranmasın:A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Gülme komşuna, gelir başına. Masumlar'la o kadar dalga geçtin ki olan yine sana oldu. :A @Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Gülme komşuna, gelir başına. Masumlar'la o kadar dalga geçtin ki olan yine sana oldu. :A @Aserat
Evet olan bana oldu ama güzel şeyler oldu. :Z 61 hafta boyunca kaliteye doydum ve zamanında savunduğum diziyi sizin gibi yarıda bırakmak zorunda kalacak kadar soğumadım çok şükür. :Z

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Evet olan bana oldu ama güzel şeyler oldu. :Z 61 hafta boyunca kaliteye doydum ve zamanında savunduğum diziyi sizin gibi yarıda bırakmak zorunda kalacak kadar soğumadım çok şükür. :Z
Dizinin eleştrilecek çok yanı vardı eminim ama izleyeni olmadığı için eleştireni de yoktu. Hoş gerçi 2. sezonu kötü olduğu için izlenmedi zaten. :A Artık Doktor Hanım'ı Masumlar'da izlersin. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Evet tıpkı Farah'ın boşluğunu doldurması için getirilen Melisa Şenolsun ve Aslıhan Gürbüz hamlelerinin tutmaması hatta Melisa'nın sezon ortasında sepetlenmesi gibi. :A İkide sıfır yani iki kat rezillik. :A
Benim verdiğim örnekle senin verdiğin örneğin hiçbir alakası yok. MA'da kimseyi geri getirmediler yükselme umuduyla. :A Aradaki farkı bilmene rağmen hala işi kıvırıyorsun. :A

• Güldürdün
Reactions: Angelica

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Süslü Korkuluk kararı sonrası beklediğim bir karardı.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Hayırlı Olsun.
İlk sezonundaki özellikle AB de 10 ve üstü oranlarfan sonra 2.sezonda istediği oranları yakalayamadı.

Tabi kide Survivor 1 aydır ilk 3 den düşmemeside etkendir.

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
Valla bi tek aile komedi TRT seksekler kaldı .Uyanış her zamanbirinci.Tv8 in bitmesine üzüldüm.Arka sokaklar her zamankı gıbı rakıbını yendi