Kuzgun - Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı | Star TV

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
70899

Star TV’nin sevilen dizisi Kuzgun’un ikinci sezon fragmanı yayınlandı.

Başrollerinde Barış Arduç, Burcu Biricik, Hatice Aslan, Ahsen Eroğlu, Ferit Kaya, Aytek Şayan, İpek Erdem, Caner Şahin ve Derya Beşerler'in yer aldığı Ay Yapım imzalı dizinin yönetmenliğini Fikret Kadıoğlu üstleniyor.

Kadrosunu Onur Saylak, Nilperi Şahinkaya ve Tülay Günal gibi başarılı oyuncularla güçlendiren Kuzgun, yeni sezonuyla Eylül’de Star TV’de!

• Harika
Reactions: Çiğdem and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Fragman dehşetülvahşet olmuş. :Z Onur Saylak da çok yakışmış. Burcu desen yine çiçek. Barış'ı da bu sezon bol bol ağlatacaklar herhalde. :A Heyecanım artık tavanın tavanına ulaştı merakla bekliyorum. :oley:

Bana hiç demedin açma diye :D Daha önce bazı diziler için açma dediğinde açmadım zaten :A Benim de 2 saattir hazır konum :A
İşte senin ne zaman forumda olup olmayacağını bilmediğim için bilemedim. Neyse en azından iki satırlık özensiz bir konuya kaptırmadığıma sevindim. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Fragman çok iyi olmuş Burcu’dan gözlerimi alamadım :bhr:

Onur dehşet yakışmış Kuzgun daha bakar böyle arkalarından :A
Fragman dehşetülvahşet olmuş. Onur Saylak da çok yakışmış. Burcu desen yine çiçek. Heyecanım artık tavanın tavanına ulaştı merakla bekliyorum. :Z

İşte senin ne zaman forumda olup olmayacağını bilmediğim için bilemedim. Neyse en azından iki satırlık özensiz bir konuya kaptırmadığıma sevindim. :A

Gün boyu forumdaydım :A

Benim ne zaman öyle bir şey yaptığımı gördün her zaman özenirim konularıma :bhr: En güzel fotoğrafı seçmemden belli :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Fragman çok iyi olmuş Burcu’dan gözlerimi alamadım :bhr:

Onur dehşet yakışmış Kuzgun daha bakar böyle arkalarından :A

Gün boyu forumdaydım :A

Benim ne zaman öyle bir şey yaptığımı gördün her zaman özenirim konularıma :bhr: En güzel fotoğrafı seçmemden belli :A
Bilsem sana da derdim işte uzatma. :A Ferman Kuzgun'u yontup adam edecekse ve Dila'nın değerini anlamasını sağlayacaksa şimdiden DilFer'ciyim. :Z

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bilsem sana da derdim işte uzatma. :A Ferman Kuzgun'u yontup adam edecekse ve Dila'nın değerini anlamasını sağlayacaksa şimdiden DilFer'ciyim. :Z
Laflara bak uzatma diyor :A Ben de çok istiyorsan sil konumu diyecektim :A

Ne DilFer’i be :rolleyes: Kuzgun Dila’yı kaybettiğini anlayıp adam olur 10.bölümdeki gibi :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Fragman süper olmuş, Onur Saylak da çok iyi duruyor. Merakla bekliyoruz yeni tanıtımları da. :Z

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,934
Puanı
1,060
Laflara bak uzatma diyor :A Ben de çok istiyorsan sil konumu diyecektim :A

Ne DilFer’i be :rolleyes: Kuzgun Dila’yı kaybettiğini anlayıp adam olur 10.bölümdeki gibi :A
Kuzgun o ecünnü başıyla uğraşmasın boşuna, bana gelsin :A Ecünnüde Onur'a gitsin tam tencere kapak olurlar :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür and Aserat