Star Kuzgun - Dizi Yorumları

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
64895

Star TV’nin merakla beklenen yeni dizisi “Kuzgun” bu akşam yayın hayatına başlıyor!

Yapımcılığını Ay Yapım, yönetmenliğini Bahadır İnce'nin, senaristliğini Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz'ın üstlendiği yapımın başrollerini Barış Arduç, Burcu Biricik, Levent Ülgen, Hatice Aslan, Settar Tanrıöğen, Caner Şahin, Ahsen Eroğlu, İpek Erdem, Bahar Kerimoğlu, Derya Beşerler ve Erdal Küçükkömürcü paylaşıyor.

“Kuzgun” yeni bölümleriyle her çarşamba 20.00’de Star TV’de!

Dizi ile ilgili yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler...

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Jet Sosyete olmasa ilk bölümü izlerdim ama yine de kalbimin bir kısmı bu diziyle olacak. Umarım tutar (gününün yanlış olduğunu düşünsem de) ve Burcu'yu uzun süre ekranlarda görürüz. Başarılar. :bhr:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,138
Puanı
1,061
Jet Sosyete olmasa ilk bölümü izlerdim ama yine de kalbimin bir kısmı bu diziyle olacak. Umarım tutar (gününün yanlış olduğunu düşünsem de) ve Burcu'yu uzun süre ekranlarda görürüz. Başarılar. :bhr:
her an jet sosyeteyi açabilirm hem totalin dibi hem ab nin ucu ortaya karışık sıkıcı gidiyor.ss

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Beşirli sahneler o kadar kötüydü ki kapatacaktım. İptal edecektim diziyi:A Havaalanından sonra işte yavaş yavaş iyileşti.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İlk bölüme göre sıkıcı gidiyor aralarda tempolar artıyor. Karadeniz'den sıkılan ben, sezon sonuna kadar beni idare eder.
Dövüş sahneleri iyi, özellikle ucurum kenarında yapılan:X barişini izlersin artık:A @Çiğdem

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,138
Puanı
1,061
Beşirli sahneler o kadar kötüydü ki kapatacaktım. İptal edecektim diziyi:A Havaalanından sonra işte yavaş yavaş iyileşti.
Ortalama gidiyor dizi.
diziye bakamadım puhudan izleyeceğim
@Çiğdem fenalaşmış bu sahneden sonra inşallah gebermistir :A @Yiğitt @mrt-06 @xBUGRAx @dreamy @Dosi @vadikızı @MasacRE @Maskeli Fedai @Billy Kane @kerem

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
İlk bölüm itibarıyla iyiydi, hoş diyaloglar vardı. Bazı yerlerde felsefe yapmışlar, hoşuma gitti. :D Biraz bilinen, geçmişte benzerleri olan bir ana hikaye temasını farklı işlemişler. Sızma kısmının en büyük düşmanını kızı yani Dila üzerinden yapılacağı çok barizdi ama burda biraz daha farklı bir yönden yapmışlar. Bu bağlamda son kısımda gösterilen planın bazı kısımları tahmin edilebilir olsa da şaşırtan yerler de oldu doğrusu. İntikam teması yoğun şekilde hissedilecek bu belli zaten ama Kuzgun fazla git gelli bir karkater olacak gibi. Dila'nın ve Terzi Derviş amcanın da bunda etkisi bol olacak gibi. Geçmiş ve şimdiki zaman arasında bolca nakış dokuyacağız ve yavaş yavaş çözülen düğümler olacak. Gizemi eksik olmazsa, şaşırtmaya devam ederse ve olayı fazla dramatikleştirmeden düzgün bir şekilde hikayeyi anlatırlarsa izlenebilitesi yüksek bir iş olmuş. Nasıl gideceği tamamen senaristlerin elinde. :D