Kusursuz Cinayetler

ömer karataş

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,481
Puanı
280
fon müziği
hakan adında bir seri katil vardır tek başına çalışan bir katildir işlediği cinayetleri doğal ölümler gibi gösterir komiser rasim buna inanmaz ama ispatlayamazda yıllardır hakan'ın peşindedir ekibiyle birlikte ama hiç bir zaman içeri atamaz hakan'ı ta ki o planı yapana kadar ekibinden selvi,sinan,demir ve leman'dan biri seri katilin arasına sızıp ortağı gibi gözüküp onu yakalatacaktır içlerinden en yenisi demir'dir demir kabul eder hakan'ın takıldığı bar'a gider hakan'la tanışır psikopat olduğunu en az senin kadar iyi bir katilim der hakan'ın hoşuna gider rasim ve ekibi tüm konuşmaları dinlerler
rasim:gül gül hakan efendi bu son gülüşlerin olacak artık içerde gülersin
hakan'ın telefonu çalar eski bir teröristin şimdilerde ise iş adamı'nın koruması arar hakan ondan zaten haber bekliyordu ve beklediği haberide almıştır onu öldürmeye gider ve demir'i de çağırır ama kapıda beklemesini söyler demir kabul eder plan yavaş yavaş işliyordur son aşamaya gelmiştir ancak hakan uyanık çıkar demirin polis olduğunu rozetini düşürdüğü için anlar ancak ona birşey çaktırmaz o da ona oyun oynar iş adamı otele gitmiştir hakan ile demir'de otele gitmişlerdir hakan arkadan demir'e eter'i dayar bayıltır bir odaya kilitler (bu arada dinleme cihazı hakan'ın cebindedir hakan farkında değildir) hakan iş adamını öldürmeye gider
hakan: merhabalar özer bey
iş adamı: sende kimsin ne istiyorsun benden ?
hakan: canını
iş adamı: neden neden benim artık o terör örgütüyle işim yok bırak beni gideyim ne kadar para istiyorsan vereyim yeter ki öldürme beni
hakan: canım sıkıldığı için öldüreceğim seni dur kapıyı kilitleyeyim sıra sana gelecek hakan kapıyı kilitleyecekken dinlyeci cebinden düşer
hakan: kahretsin ne yapacağım şimdi bu iti burda değil başka bir yerde öldürmeliyim
hakan adamı'da alıp yangın merdiveninden kaçar 5 dk sonra rasim ve ekibi odayı basarlar çok geç kalmışlardır daha sonra demir'in kilitli kaldığı odanın kapısını açarlar demir çoktan ayılmıştır
rasim: iyi misin demir birşey yapmadı değil mi o şerefsiz sana
demir: yapmadı amirim yapmadı galiba siz de kaçırdınız onu
rasim: evet kaçırdık evlat
telsizden ihbar gelir: şile yolunda bir erkek cesedi iş adamı özer yüreksöz'e ait tekrar ediyorum ceset özer yüreksöz'e ait
rasim: hakan cinayetlerine devam ediyor
hakan isimsiz olarak arar rasim telefonu açar
rasim: alo kimsin ?
hakan: oo amirim beni tanımadın mı ? ben hakan
rasim:hakan kaçma teslim ol adalet'e
hakan: tamam teslim oluyorum ha ha ha ha der ve telefonu kapatır
rasim: alo alo ? kapattı şerefsiz
hakan eminiyetten selvi ile leman'ı kaçırmıştır video çeker rasim'e yollar rasim videoyu açar cd'yi takıp
hakan: peşimi bırakmazssanız ekibinizdeki iki elemanda ölür
rasim çıldırır şok bir hareket yapar görevini bırakıp istifa eder demir şaşırır rasim hakan'ın takıldığı bar'daki barmen'e bir mesaj bırakır ve hakan'a iletmesini söyler barmen hakan'ı arar hakan'ın duydukları hoşuna gider ve bir depo'da rasim ile buluşur
hakan: oo rasim amirim hoşgeldiniz
rasim: bırak kızları defol git cehennemin dibine
hakan: hay hay seve seve hakan kızları getirir ve salar ancak arkadan kızlara sıkar vurur onları yaralar rasim'de peş peşe 5 kurşun sıkarak hakan'ı öldürür daha sonra yanına gider
rasim sonunda geberdin o.ç der ve yüzüne tükürür ambülans'ı çağırır
bir gün sonra
rasim teslim olmuştur mahkemeye çıkarılıp tutuklanmıştır sağlık kontrolü için hastaneye götürlmüştür orda da leman'la selviyi ziyaret etmiştir
rasim: geçmiş olsun kızlar
leman ve selvi: sağolun amirim
rasim: amirim demenize gerek yok istifa etmiştim hem etmeseydi yine bitecekti polisliğim neyse kısa kalmam gerekiyor kendize iyi bakın der ve çıkar kızlarla vedalaşır dışarı'da demiri görür kızlar sana emanet der ve onunlada vedalaşır 2 gün geçer şok bir mektup gelir ceza evi'ne hakan'ın annesi rasim'e hakan senin oğlundu oğlunu öldürdün diye bir mektup yazar rasim şok ve kalp krizi geçirir ölür yine 1 gün geçer cenazesi yapılır toprağa verilir demir mezarına çiçek koyar duasını eder ve son olarak şunu söyler söz amirim kızlara iyi bakacağım söz siz rahat uyuyun der ve daha sonra demir mezarlıktan ayrılır
SON

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Uzun ama çok akıcı olmuş bir çırpıda soluksuz okudum :A

@ömer karataş Dizi yazmayı düşün bence daha önce dedim gibi sende potansiyel var :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,483
Puanı
1,060
Oha yaa Hakan nasıl oğlu çıktı,hiç beklemiyordum :astonished:
Eline sağlık çok iyidi yine