Kurtlar Vadisi-Yeni Türkiye'nin Doğuşu(İnanılmaz Tespitler)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan takas
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,221
Puanı
1,059
Arkadaşlar aşağıdaki videoları izlerken belki tüyleriniz diken diken olacak belki gözlerinize inanamayacaksınız bu kadar tesadüf bu kadar mantıklı açıklama nasıl yapılabilir diyeceksiniz belki bazı yerlere hadi canım diyeceksiniz
Ama bu videoları mutlaka izleyin mutlaka.

Ne zamandır bu videoları arıyordum, yakında yine kaldırır Pana Film. Kaldırmadan depolamak lazım. :D

Yıllar önce izlemiştim bu videoları. Süreleri uzun olmasına rağmen izletttiriyor ve gerçekleri anlatıyor. Taa 2005 yılında yıllar sonrasını görmüş adamlar. Muhakkak herkes izlemeli.

Ne zamandır bu videoları arıyordum, yakında yine kaldırır Pana Film. Kaldırmadan depolamak lazım. :D

Yıllar önce izlemiştim bu videoları. Süreleri uzun olmasına rağmen izletttiriyor ve gerçekleri anlatıyor. Taa 2005 yılında yıllar sonrasını görmüş adamlar. Muhakkak herkes izlemeli.
aga bi açıklama yapamıyorum bu nedir yav eğer gerçekten böyleyse her bir replik bile bir olayı anlatıyorsa bu dizi dizi falan değildir başka bişeydir efsanenin üstü bi kelime bulunsun

ama çokta mantıklı

Waov baya ilginç doğrusu ...
aga sadece 7dk lık değil 55 dakkalık videoyu mutlaka izlemelisin

aaa evet özellikle eski vadide ne derlerse çıkıyordu aslan akbeyin nerdeyse tüm sözleri gerçekleşmişti 🙂🙂🙂
ayy düşünsenize polat 2005 te 2015 te kendisişne ulaşmak üzere cd yolluyor ve 2015 yılına girildiğimizde bu dizi hala devam ediyor belkıde polat cd yi alıyor olucak hangi başka bir dizide böyle birşey olabililir 10 yıl sonraya kendisine birşey yolluyor ve dizide 10 yıl sonra onu alıyor akıl almaz birşey bence :kiki::kiki::kiki:

aaa evet özellikle eski vadide ne derlerse çıkıyordu aslan akbeyin nerdeyse tüm sözleri gerçekleşmişti 🙂🙂🙂
ayy düşünsenize polat 2005 te 2015 te kendisişne ulaşmak üzere cd yolluyor ve 2015 yılına girildiğimizde bu dizi hala devam ediyor belkıde polat cd yi alıyor olucak hangi başka bir dizide böyle birşey olabililir 10 yıl sonraya kendisine birşey yolluyor ve dizide 10 yıl sonra onu alıyor akıl almaz birşey bence :kiki::kiki::kiki:
nerden bakarsan bak şaşıp kalıyorsun arkadaş yok böyle bişey :D

@china_shangai abi senden bu konuyla ilgili bi yorum bekliyorum

Diyecek tek bir kelime bile bulamıyorum. Ağzım açık kaldı..

aga bi açıklama yapamıyorum bu nedir yav eğer gerçekten böyleyse her bir replik bile bir olayı anlatıyorsa bu dizi dizi falan değildir başka bişeydir efsanenin üstü bi kelime bulunsun

ama çokta mantıklı

aga sadece 7dk lık değil 55 dakkalık videoyu mutlaka izlemelisin
Ona vizelerimden sonra bakarım,bu aralar mümkün gibi durmuyor ))

Doğruluk payı var ama bunu yapan arkadaş biraz uçmuş herhalde. Senaryodaki üzeri açık yerleri istedikleriyle dolabilecegini bildiği için doldurmuş o açık yerlere istediğiniz şeyleri getirebilirsiniz yeter ki tutarlı olsun. Neymiş elif güneydoğu doğu, arslan bey nato hiç gulecegim yoktu.

İsrarlar sonra Zorla izledim videonun ismi sakat amacı ne olduğunu oradan veriyor. Emperyalist Türkiye. Amerika bastırıyor. PKK bastırıyor kobaniye suriyeye gir diye Türkiye tek basıma girmemiş diyor bu yüzden çözüm sureci bozuldu Türkiye suriye girecek diye video yapmışlar))))

İsrarlar sonra Zorla izledim videonun ismi sakat amacı ne olduğunu oradan veriyor. Emperyalist Türkiye. Amerika bastırıyor. PKK bastırıyor kobaniye suriyeye gir diye Türkiye tek basıma girmemiş diyor bu yüzden çözüm sureci bozuldu Türkiye suriye girecek diye video yapmışlar))))
Bizim siyasetten anlamayan arkadaşlarımız hemen Vadi farkıı ağzımız açık kaldı gibi yorumlar yapıyorlar )))

Adam bildiğin türkiyeyi amerika veya ingilizler yönetiyor diyor. Elif olmuş güneydoğu biz ne zaman güneydoğuyu kaybettik ben hatırlamıyorum ama elifi kaybettik. Doğu bey öldü devlet sahipsiz kaldı en cokta buna güldüm.

Adam bildiğin türkiyeyi amerika veya ingilizler yönetiyor diyor. Elif olmuş güneydoğu biz ne zaman güneydoğuyu kaybettik ben hatırlamıyorum ama elifi kaybettik. Doğu bey oldu devlet sahipsiz kaldı en cokta buna güldüm.
@takas aga keşke açmasaydın bu konuyu Ak Partiyi daha doğrusu Erdoğanı Amerikanın adamı gibi gösteriyor.Bunu Vadinin tartışmaya açık senaryosunu kullanarak yapıyor

Bizim siyasetten anlamayan arkadaşlarımız hemen Vadi farkıı ağzımız açık kaldı gibi yorumlar yapıyorlar )))
Vadiyi görünce arkadaşlar atladı tabi.

Siyasi tarihi iyi bilmek lazim. İlk videoda ciddi hatalar var. Ülkeler ekonomik olarak çökertilip kontrol altına alınır bu klasik ilumunati( tapınak şövalyesi ya da İsrail evenjelist taktiği) taktiği (mısır Ukrayna) böyle olmasa savaşla yok edilir(ırak afkanistan suriye) @forummdash iyi bilir bu taktikleri

Ama unutulmus olan ekonomi çökünce Amerika bize bakan atadı kemal derviş.( yani ekonomik olarak çökünce yönetim amerikanin eline geçti ve amerikanin istediği 12 yasa bir günde meclisten geçti) Bu kemal derviş DSP yi bölup hemen CHP ye geçerek CHP yi solun tek partisi yapip iktidara gelmekti. Ama hesap tutmadı AKP birinci parti oldu. AKP bin birinci parti olacagini gorenler Erdoganin önünü bir kez daha kestiler Erdoğani milletvekili bile yapmadılar.

İkinci büyük captirmasi amerikan tezkeresini turkiyede destekleyen kimse yok denmiş halbuki erdoğan destekledi bunu gören ilumunati erdoganin önü açtı baykalin destek vermesiyle erdoğan anca milletvekili oldu. Bu plana göre baykal CB olacaktı ama hesap yine tutmadı erdoğan bağımsız hareket etti davosta israille geçirdi. Baykali değil gülü cb yaptı. Erdoğanim milletvekili olması engellendigi sırada cemaat AKP ye karşıydı .baykal erdoğan destek verip erdoganin önü açılınca cemaat birden AKP ci oldu))) davostan sonra cemaat AKP sen uzaklaşmaya başladı. İsraille AKP nin arasını yapmakta başarısız olan cemaat, ilimunatinin desteğiyle önce gezi sonra 17 aralık darbesini yaptı. İlumunati bunlarda başarılı olmayınca kobani ile darbe yapmaya kalktı. Bu uç darbe girişimin ard arda olması tesadüfi olmasa gerek))) şuan ilumunati erdoğani devirmek için herşeyi yapıyor bunu görmeyip bu videolara inan herkese geçmiş olsun)))))

Son düzenleme:
Vadiyi görünce arkadaşlar atladı tabi.

Siyasi tarihi iyi bilmek lazim. İlk videoda ciddi hatalar var. Ülkeler ekonomik olarak çökertilip kontrol altına alınıyor bunklasik ilumunati( tapınak şövalyesi ya da İsrail evenjelist taktiği) taktiği @forummdash iyi bilir bu taktikleri

Ama unutulan ekonomi çökünce Amerika bize bakan atadı kemal derviş. Bu kemal derviş DSP yi böldü hemen CHP te geçerek CHP yi solun tek partisi yaptı. Ama hesap tutmadı AKP birinci parti oldu. AKP bin birinci parti olacagini gorenler Erdoganin önünü bir kez daha kestiler ama basarili olamadılar. Erdoğani milletvekili bile yapmadılar.

İkinci büyük captirmasi amerikan tezkeresini turkiyede destekleyen kimse yok denmiş halbuki erdoğan destekledi bunu gören ilumunati erdoganin önü açtı baykalin destek vermesiyle erdoğan anca milletvekili oldu. Bu plana göre baykal CB olacaktı ama hesap yine tutmadı erdoğan bağımsız hareket etti davosta israille geçirdi. Erdoğanim milletvekili olması engellendigi sırada cemaat AKP te karşıydı .baykal erdoğan destek verip erdoganin önü açılınca cemaat birden AKP ci oldu))) davostan sonra cemaat AKP sen uzaklaşmaya başladı. İsraille AKP nin arasını yapmakta başarısız olan cemaat ilimunatinin desteğiyle önce gezi sonra 17 aralık darbesini yaptı. İlumunati bunlarda başarılı olmayınca kobani ile darbe yapmaya kalktı. Bu uç darbe girişimin ard arda olması tesadüfi olmasa gerek))) şuan ilumunati erdoğani devirmek için herşeyi yapıyor bunu görmeyip bu videolara inan herkese geçmiş olsun)))))
Alta imzami atarım aga :) adamlar çok zeki milletin vadiyi sevdiğini bildiği için ordan vurmaya çalışmışlar.