Kurtlar Vadisi Pusu'nun Akıbeti Belli Oldu!

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,845
Puanı
1,061
O kadar övdüğünüz dizi reyting listesinde mikroskopla görünüyor al sana nanik :A
lam-lamel falan bozuk zaar yani vatanım sensinden sonra en pahalı dizi kösem ama devam ettiğine göre:A

Yahu haber verildi zaten açıklama var ya bu sezon film çekimleri olacak dizi olmayacak diye açıklama var zaten. :D

Sen şaka mısın ya. :A 200 bin lira Unutma Beni'nin haftalık maaliyetiydi, en kötü dizinin bile hatta bir sit-com'un haftalık maaliyeti 600-700 bin lira bu söylediğim de en azami aralığı. :D

Son 2 hafta veriyorum. :A
la sezon ortasına gelindi hala filmden de haber yok :A

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,500
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Yayından kaldırıldı yani.:A
Melih gökçek kaybederse belki başlatabilirler ama banada zor geliyor ama finalsiz bitmesi kötü olur Arka sokaklara ve küçükağaya bu dizi yüzünden haksızlık yaptı Pelin ama haksızlığın bedelini er geç öderler Aydın doğan haletti Arka sokakları geri almıştı hatırlıyorsun demi 20 kasım 2015 te kanal d de başlamıştı
Araştırma yöntemi öğretmeni dediki haksızlık yaptığınız dizileri tekrar başlatmalılar

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,308
Puanı
1,060

adam4

Favori Üye
Reaksiyon puanı
36
Puanı
169
Bence haber yalan. Dizinin öyle çok bi maliyeti olduğunu sanmıyorum. MY bile devam ediyorsa o maliyetle bu dizinin başlayabileceğini düşünüyorum. Seneye başlar muhtemelen yine ama böyle bi senaryoyla bence eski günlerini mumla arar.

Darbe filmi umarım gelir. Nete düşünce izleriz.

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Unutmadan söylüyeyim arkadaş bugün aradı Şehitler Köprü'sünün (Boğaziçi Köprüsü) orasında bazı çekimler yapılıyormuş büyük ihtimalle Kurtlar Vadisi Darbe Filmi sinemada yer alacaktır. @-KADİR- sen bir sor soruştur astı astarı var mı?

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,845
Puanı
1,061
Bence haber yalan. Dizinin öyle çok bi maliyeti olduğunu sanmıyorum. MY bile devam ediyorsa o maliyetle bu dizinin başlayabileceğini düşünüyorum. Seneye başlar muhtemelen yine ama böyle bi senaryoyla bence eski günlerini mumla arar.

Darbe filmi umarım gelir. Nete düşünce izleriz.
Altinla tenekeyi bir tutmuş resmen.ss

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
Unutmadan söylüyeyim arkadaş bugün aradı Şehitler Köprü'sünün (Boğaziçi Köprüsü) orasında bazı çekimler yapılıyormuş büyük ihtimalle Kurtlar Vadisi Darbe Filmi sinemada yer alacaktır. @-KADİR- sen bir sor soruştur astı astarı var mı?
aga film için yaz dönemi beklenecek temmuz gibi çekimler yapılacak öncelik dizi diye biliyorum