Kurtlar Vadisi Pusu'da Hata !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan denizz19
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bende zaten o yaşlarda oynardım, ondan sonra bi eğitim girdi araya, gençliğimi aldı benden
bilgisayar oyunları neredeyse hiç oynamam tek oynadığım oyun fifa 2007-08 dir onu da oynamayalı 2 sene olmuştur
hele silah oyunlarını 1 kez bile oynamadım counter falan sevmem

aga konuda plakalar için çoklu ifade kullanılması daha da tuhafıma gitti ben 1 tane bile görmedim hatırlamıyorum bölümü tekrar izleyince görücem benim gördüğüm plakalar hep yabancıydı

Counter'ı bende pek sevmem ama half l iyi kastırıyodu kendini, oynattırıyodu

Araçtaki soylene hata hata değil yahu biz turkler boşlukta ağaç görmeyelim aşkımızi kuşların. Hatta bu aşkı kusma dogme olarak devam ediyor sevgililer birbirinin ismini vukucuduna dovduruyor sonra ayrilinca cizdir. Bazi ünlülerin vücutları bu yüzden yaz biz tahtasina döndü)))) Belçika'da çok sayıda Türk yaşıyor hatta dünyanın neresine giderseniz gidin bir Türk bulursun)))

Ekli dosyalar

• awww.fotos_hochladen.net_uploads_1o7svq0axpu.jpg
    14.8 KB · Hit: 688
  • awww.fotos_hochladen.net_uploads_2ars9tl82kb.jpg
    23 KB · Hit: 538
  • awww.fotos_hochladen.net_uploads_3jx6vt5ioyc.jpg
    21.1 KB · Hit: 523
ortada bir hata yok bence

Simdi bir gazete zorlama haber cikarir, Plakalar niye 846577 ve 846581, nerede 578/579/580 diye

önemsiz hatalar bunlar büyütmemek gerek
genel olarak dizilerde kişinin üstünde kırmızı tişört varsa 3 sn sonra mavi tişört oluyor

Muhteşem Yüzyılı çok sevmeme rağmen dizide araba gördük yani.
KVP nun hatası diğerlerinin yanında sönük kalıyor.

Daha dikkatli olmalı gerekirdi ama büyütülecek bir şey değil

bu konuda hata yok görüldüğü gibi konu kilitlenebilir
@darksaal

knou aktüelde haber365 te falan var ne kiliti konuda hata olsa bile kilitlenöiyor geçmişte örnekleri var
ayrıca dieğr sitelerdeki haber başlıklarına baktım büyük hata,komik hata falan demişler bunlar hiç diziyi izlemeden mi başlık atıyor koca haber siteleri

İzlerken farkettim, ama o anda İsviçre'de olduklarını unuttuğum için garipsememiştim

@Yakamoz-Asi kesin o agaçdaki isim sendin
Haberi okurken ilk sen geldin aklıma
Tesadüfün bu kadari

olmaması gereken bi hataydı ama oldu, umarım bundan sonra titizce davranırlar.

BU KONUYU ASLINDA @xemrexxx nin açmasını beklerdim ama bu sefer yerini denize bırakmış gerçi emre bu aralar 200. bölüm fragmanını @mrt-06 ile takastan evvel açma uğraşında