Kurtlar Vadisi Pusu Sezon Finali Tüyoları

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Ekranların efsanevi dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 11 haziran Perşembe akşamı 263.bölümüyle sezon finali yapacak.

Akıllardan silinmeyecek bir bölümle sezonu noktalayacak olan fenomen diziyle ilgili bomba tüyolar paylaşıldı.

İşte Sezon Finali Tüyoları;

Polat Alemdar'ın Ofisine Baskın Olacak...
Dügün Kana Bulanacak Ölenler Olacak...
KGT'den Ölenler Olacak Akif Dahil
Hocaya Gitttigi Yerde Suikast Düzenlenecek...
Tapınakçılar Oyuna Dahil Olacak..

NOT; Bunlar sadece tüyodur. Gerçekleşebilme ihtimali olduğu gibi hiçbirinin tutmama ihtimalide vardır.

@china_shangai @-KADİR- @Polat Şaşmaz @Maskeli Fedai @papuleoo @Master.1000 @sürgünüm @ABAY_06 @Amoureux @34rcp44 @vadikızı @legolas9900 @nberkayozer @WesTxCoasT @batuhankaralar @EFE UYSAL

Son düzenleme:

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Akif reisin gideceğini tahmin ediyordum :) lakin fragmana bakınca düğüne baskın bana tuhaf geldi belki de olmaz.

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
saf dışı kalmışlardı işte beni en çok heyecanlandıran bu tüyo oldu merakla bekliyoruz bakalım
şahsi fikrime göre asıl olayları fragmanda göstermediler​
Aga bunlar bekledigimiz seyler fragmandan sonra dusen heyecanim bu tuyolar sayesinde tekrar heyecanim artti ☺

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ayy şu akif faciası bir son bulsunda gerisina sonra bakarız:F:F:F
akif ölebilir bence dikkat ettiyseniz aynura fena dayak yemiş:A:A:A
buda ofise yada düğüne baskın yapılmış anlamı taşıyor aynura zor kurutlmuş çünkü kgtye bir baskın olmuş yani ve aynura akifin intikamını almak için anreinin mekanını o halıyle dinlenmeden yada hastaneye gitmeden öğrenip işin peşini bırakmamış polata söylüyor zaten akif ölmseydı o sahnede andreinin yerini polata söyleyen akif olurdu ama yaralı olmasına rağmen hastaneye gitmemiş ve aynura söylüyor bunu akifin intikamı için inş kurtulduk bu sefer :Z:Z:Z