Kurtlar Vadisi Pusu nun Yeni Kanalı

Bir vadi izleyeni olarak önümüzdeki sezon Kurtlar Vadisi Pusu yu hangi kanalda görmek istersiniz ?

• Kullanılan toplam oy
    15
  • Anket kapatılmış .

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
bende star tv diyorum ; tv 8 ikinci ihtimal az da olsa show tv 4.bir seçenek görmüyorum

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
PANA FİLM yeni sezon için ATV'nin gönderdiği teklifi reddetti .

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Show o kadar para vermez daha çok ucuz maliyetli işler yapıyor. Star ve Tv8 kalıyor ama Tv8 de içeriğinden ötürü zayıf bi ihtimal gibi. Star %51 diyeyim.

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Aga nesi yazıklar olsun Star ile anlaştık ATV'yi niye kabul edelim?
Atv yi reyting için kabul etmeliyiz. Star tv de ne kaldı?

Atv'nin tutan dizileri var. Üstelik bu diziler Vadinin kitlesi ile uyuşuyor hal böyle olunca fragmanların etkisiyle izleyici çekebiliriz. Ayrıca Kenan İmirzalıoğlunun da gelecek yıl Atv de olduğunu düşünürsek en iyi kanal kesinlikle Atv'dir.

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
çoğunluk istek ve beklenti olarak star tv dedi ne olacağını umarım yakın bir tarihte öğreniriz vadi için en hayırlısı hangi kanal olacaksa o olsun

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,583
Puanı
1,061
Ben Star tv diyorum videoları yüklemeye başladıklarına göre orda yayınlanacaktır

Star Tv olacak İnşallah

Acun Ilıcalı zirveyi sever. Yetenek Sizsiniz Türkiye ile O Ses Türkiye her daim zirveye oynatıyor. Pazartesi, Cumartesi ve Pazar günü tamam. Yetenek Sizsiniz Türkiye'yi arada hafta içi yayınlatıyor. Kurtlar Vadisi Pusu'yu koy Perşembe'ye, al sana dört zirve. Bir şekilde diğer günleri de halleder, ilk 10'da yer almayı başarır en azından, tamamdır.

SEN BARİ YAPMA CNM :F ben en azından bak sözümde durdum yeni sezonu bıraktım çünkü sezon finali büyük hayal kırıklığıydı son sahne güzelmiş koca vadinin sezon finalinin son sahnesi bir zahmet güzel olsun kaldıkı vadinin bu sezonkı düşük bölümelrinin bile son sahneleri kurtarıyordu geneli bomboş bir bölüm ve yusufla asyayı tamamen polata yıktılar gelecek yıl ikiside polatın yanında yer alıcaklar hiç umut alamadım bu sezona böyle sezon finali diyelim ve bakalım artık gelicek habere göre tekrar değerlendiririz bir eksinleşşin bakalım kanalı :F

O kadar uzun süre beklemeye gerek yok bir kaç aya @Çiğdem- dediklerinin yarısını sıvama yöntemiyle geri alacak tabii bu konuda tecrübeli olmadığı için çuvallayacak :A

Star tv bu diziyi alırsa çok büyük hata eder. Bakın yorumumda vadi düşmanlığı yok. Baştan söyleyeyim.

Şimd bu yıl reyting listesinde Kösem AB'de en çok izlenen dizi oluyordu. Vadi ise total'de en çok izlenen dizi oluyordu. 2 dizininde diğer guruplarda ki oranları düşüktü. ABC1 ise dengeliydi.

Şimdi Star tv kösemden kurtuldu. Ohh ne güzel dimi. Vadiyi transfer etti. Vadi yine aynı oranlar alırsa Star için totalde yükselme olacak. Ab düşük kalacak. Yani sadece gurplarda değişim olacak.

Yani şimdi bana genel ortalamamız 6.50 demeyin. Sezon finali hariç bir ara vadi ab'de 2.65 i gördü. Totalde 4 olması lazım belki 3.50'nin yukarısı olabilir. Kösem ise son bölümlerde ab'de baya yükselmişti. Totali de az da olsa arttırmıştı.:X

Tamam transfer olsun olmasın demiyorum ama Star tv'nin vadiyi alması bana mantıksız şaşırtıcı geliyor. Vadi 7-8-9 reyting alsa amenna ama mantıksız işte.:F

Batan bir gemi düşünün (star tv) batmasına sebep olan bir yükten kurtuluyor (kösem) yoluna devam ederken büyük bir yük görüyor ama bu yük çok ağır. Eğer alırsa batabilir batmayabilir de( eylülde reytinglerde belli olur ) Yani diyeceklerim bu kadar.:F

Tv8 olsunda acun her gün survivor koymasin :D

Star yada Tv 8 alır.

Star Tv Diyorum Star Tv Olmassa Büyük İhitmalle Show Tv Olur Bence ;)

Atv yi reyting için kabul etmeliyiz. Star tv de ne kaldı?

Atv'nin tutan dizileri var. Üstelik bu diziler Vadinin kitlesi ile uyuşuyor hal böyle olunca fragmanların etkisiyle izleyici çekebiliriz. Ayrıca Kenan İmirzalıoğlunun da gelecek yıl Atv de olduğunu düşünürsek en iyi kanal kesinlikle Atv'dir.
show tv ile hiç görüşülmemiş star tv de ilgilenmiyormuş artık ay resmen 13 yııllık dizi battı gerçi çiğdem diziyi bırakmıştı ne demişler batan gemiyi ilk fareler aman çiğdemler terkeder:A
http://www.gazetevatan.com/kurtlar-vadisi-pusu-ortada-kaldi--966811-magazin/

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
show tv ile hiç görüşülmemiş star tv de ilgilenmiyormuş artık ay resmen 13 yııllık dizi battı gerçi çiğdem diziyi bırakmıştı ne demişler batan gemiyi ilk fareler aman çiğdemler terkeder:A
ben bu haberlerde yazanları ilk günden beridir söylüyorum zaten gidebilirse tek adres tv8 olur :F ben bile vadiyi bıraktıysam zaten durum vahim oradan anlamak lazım :F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Geçenlerde diyecektim vadi ortada kalabilir diye çünkü star tv ile görüşülse eninde sonunda bir haber ortaya çıkardı. :A Neyse dedim susayım. :A

Bence bu saatten sonra olursa tv8 olur ama oda survivor varken böyle bir hamleye girişir mi oda meçhul. :)

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Sende bunlara inandın :A Vadi istediği her kanala gider :D Haberi okudum da Fox neymiş Kördüğüm yüzünden Vadiyi istemezmiş :D Kördüğüm nedir la 3 reytinglik dizi için mi Fox,Vadiyi istemeyecek :A Neymiş Nurgül Yeşilçay gelecekmişte Kösem'e onun için Vadi'den vazgeçmişler :A Sen de ciddi ciddi kendini inandırmışsın:D 13 sene olduğu gibi Vadi hangi kanalı seçerse o kanala gider :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,583
Puanı
1,061
Sende bunlara inandın :A Vadi istediği her kanala gider :D Haberi okudum da Fox neymiş Kördüğüm yüzünden Vadiyi istemezmiş :D Kördüğüm nedir la 3 reytinglik dizi için mi Fox,Vadiyi istemeyecek :A Neymiş Nurgül Yeşilçay gelecekmişte Kösem'e onun için Vadi'den vazgeçmişler :A Sen de ciddi ciddi kendini inandırmışsın:D 13 sene olduğu gibi Vadi hangi kanalı seçerse o kanala gider :D
Eskidendi o kimse 4 reytinglik diziye para vermez :)))

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
2 reytingcik kösemcik e para veren 6.5 ortalamayla sezonu kapatan ve perşembenin en çok izlenen dizisi olan kurtlar vadisine mi para vermeyecek hahaha :D
tüm kanallar perşmebe akşamı çakıldı vadiyi alan zirvede olacak

aga perşembe günü starda 2 reytinglik kösem foxta 3 reytinglik kördüğüm showda 3 reytinglik asla vazgeçmem atvde de yine 3 reytinglik yeter falan var vadiyi istemeyecek kanal yok bak gör seneye son 2 sezonun kötü reyting grafiği bitecek vadi yeniden coşturacak

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
aga perşembe günü starda 2 reytinglik kösem foxta 3 reytinglik kördüğüm showda 3 reytinglik asla vazgeçmem atvde de yine 3 reytinglik yeter falan var vadiyi istemeyecek kanal yok bak gör seneye son 2 sezonun kötü reyting grafiği bitecek vadi yeniden coşturacak
İnşallah öyle olur aga :)

Kime para verecek 2 reyting alan Kösem'e mi ? :A yoksa 3 reytinglik Kördüğüm'e mi verecekler? yoksa 6,5 sezon ortalaması reyting alan ,perşembeleri zirvede yer alan Vadi'ye mi verecekler? :D Eski parayı belki alamaz ama yine piyasada hatrı sayılır parayla şu an ki dizilerden fazla para alacağı kesin :D

Son düzenleme: