Kurtlar Vadisi Pusu | Genel Sohbet

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,829
Puanı
1,060
Cümleten şimdiden hayırlı bayramlar herkese.

Havaalanında çalışırken Cahit Kayaoğlu denk geldi, çok kasıntı birisi, zaten dizidende biliyordum görünce bir garip oldum :) Kibar kibar ilgilendim vs. Kurtlar Vadisi'ni sordum özledik vs abi dedim ne zaman başlıcak, başlıcakmı diye, başlıcak kardeşim sinema vs işleri var ondan sonra başlıcaz dedi.

Hadi hayırlısı umudu kesmiştim :)

Sinemamı varmış ohoo bu senede başlamaz bu dizi ya

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,829
Puanı
1,060
Yani hocam kim haklı yada degil bilemeyiz. Açıkcası Raci Şaşmaz ile olan kavgadada Necati Şaşmaz'ın haklı oldugunu düşünmüyorum ben. Kardeşini sirketten kovması vs normal degildi bence.

Üstelik o olaylardan sonra bütün işlerinin kötü gitmesi, Vadinin reytinginin düşmesi, Sinema filminde resmen 0 çekmeleri boş salonda izlenmeler vs vs. moralini ve sinirlerini bozmuştur bence. Zor bir dönem geçirdiğini düşünüyorum çünkü çok yalnız HaberTürk'de çıktıgı programdada farketmiştik ailesinden kimse yokmuş yanında.

Psikolojik olarak çok kötüye gitmiş ve bu durumlar yaşanmış olabilir ( Bir kısmı ama odaya kapanması falan yaşanmıştır,gerisinin abartı oldugunu düşünüyorum. )

Çünkü Türkiye'de Polat Alemdar karakteri ile efsaneyken çok kötü bir şekilde düşüşe geçti.

Şimdide evliliği bitiyor bayağı zorda Necati şaşmaz

• Beğendim

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,829
Puanı
1,060
maalesef gitmemiş :(

Gitmesi gerekiyordu ayıp etmiş hemde çok ayıp yakışmadı ona

Aga kurtlar vadisi esyalarindan müze yapan biri varmış sayfasini bulamadım sen bilirsin

takas o dediğin sitenin adı değişmiş buldum ben adı kurtlar_vadisi_muzesi 18 bin takipçisi var bu isimle gir bulursun paylaşımlara devam ediyor bulamazsan diye dm den instagramımı verecem ordan bana yazarsın ben sana sayfayı gösteririm

• Beğendim

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,481
Puanı
280
Gitmesi gerekiyordu ayıp etmiş hemde çok ayıp yakışmadı ona

takas o dediğin sitenin adı değişmiş buldum ben adı kurtlar_vadisi_muzesi 18 bin takipçisi var bu isimle gir bulursun paylaşımlara devam ediyor bulamazsan diye dm den instagramımı verecem ordan bana yazarsın ben sana sayfayı gösteririm
sinegraf tarafından da açıklama gelmedi ve cenazeye giden olmadı maalesef :(

• Üzücü
Reactions: Angelica