Kurtlar Vadisi Pusu | Genel Sohbet

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,582
Puanı
280
bu arada bensu soral pana filmi takip ediyormuş twitterdan yeni fark ettim
1f600.png
1f600.png

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,684
Puanı
1,061
Valla senaryoyu kimin yazdığı açıklanmadığı sürece filmden umutlu değilim. Bence sizde umutlanmayın ki sonra hüsrana uğramayın :D

Reaksiyon puanı
1,087
Puanı
165
bu arada bensu soral pana filmi takip ediyormuş twitterdan yeni fark ettim
1f600.png
1f600.png

Aynen bende yeni gördüm :D Hastasıyıız dizide oynarmı acaba :X

Valla senaryoyu kimin yazdığı açıklanmadığı sürece filmden umutlu değilim. Bence sizde umutlanmayın ki sonra hüsrana uğramayın :D

Bende aynı durumdayım usta, fotoğraflar heyecanlandırdı filmin çekimi müthiş olacak tabi Serdar Akar farkıyla ama senaryo,senaryo, senaryo..

Şu anda aldığım istihbarati bilgilere göre Vadi 1 kanalla olumlu şekilde ilişkiler varmış. Ancak Eylül ayı için 2 tarafda hazır değilmiş.

6 güne Vatan filminin fragmanı geliyor

Transfer dönemi haberlerine döndü bu olay usta :D O onla anlaşmış, yok yönetim izin vermiyor, yok hazır degilmiş falan filan uzadı bu mesele baya

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Fragmana son 5 gün özlem 400 günü aştı geliyor gönlümün efendisi

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061
Inanılmaz heyecanlıyım hemde aylardır bekliyorum be aylardır özellikle resimleri görünce beklentim iyice arttı sağlam film olacağı kesin
Bende hiç heyecan yok açıkçası. İyi ve kaliteli senaryo ve işlenişe sahip olacağına pek inanamıyorum. Ama çekim falan kaliteli olur, film sonuçta.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Bende hiç heyecan yok açıkçası. İyi ve kaliteli senaryo ve işlenişe sahip olacağına pek inanamıyorum. Ama çekim falan kaliteli olur, film sonuçta.
Ben inanıyorum fragmanı görünce net bir fikir oluşur özellikle o gecenin perde arkası cezbediyor beni

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061
Ben inanıyorum fragmanı görünce net bir fikir oluşur özellikle o gecenin perde arkası cezbediyor beni
Anlatacakları şey kimsenin bilmediği şeyler olmayacak ama. Zaten bilinen, konuşulan şeyleri filme dökecekler diye düşünüyorum.
Fragmanda da silah ve patlama sahneleri olacak, ağlayan, yaralanan insanlar varken fragmanın sonunda da milliyetçi bir duyguyla zafer çığlığı atan, bayrak sallayan insanlar olacak. Hatta film de böyle olacaktır. Anlatacakları perde arkası da ya bilinen şeyleri tekrar olur, ya da kurgu olur. Çünkü daha fazlasını yapabilecekleri bir konu değil bu ve beni heyecanlandırmıyor.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Anlatacakları şey kimsenin bilmediği şeyler olmayacak ama. Zaten bilinen, konuşulan şeyleri filme dökecekler diye düşünüyorum.
Fragmanda da silah ve patlama sahneleri olacak, ağlayan, yaralanan insanlar varken fragmanın sonunda da milliyetçi bir duyguyla zafer çığlığı atan, bayrak sallayan insanlar olacak. Hatta film de böyle olacaktır. Anlatacakları perde arkası da ya bilinen şeyleri tekrar olur, ya da kurgu olur. Çünkü daha fazlasını yapabilecekleri bir konu değil bu ve beni heyecanlandırmıyor.
Perde arkasında neler olabileceğini detayına inerek anlatmaları bile yeter özelikle aksiyon sahneleri kaliteyi yukarı çekecektir bu ülkede vadi dışında aksiyon yapabilen proje yok yapamıyorlar

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061
Perde arkasında neler olabileceğini detayına inerek anlatmaları bile yeter özelikle aksiyon sahneleri kaliteyi yukarı çekecektir bu ülkede vadi dışında aksiyon yapabilen proje yok yapamıyorlar
Bakalım göreceğiz.
Aksiyon beni eskisi gibi heyecanlandırmıyor :D

Çıkar çıkmaz izlemem. Sonrasında da bakarım duruma göre

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Yok yav, heyecanlanmadığım bir şey için ilk günden gidip izlemem yani. Bakarız hele bi çıksın, insanlar bir yorum yapsın. :D
Ilk gün olmasa da bikac gün geçince gidersin benim yorumlarıma göre karar verirsin artık buraya yazarım oku öyle karar ver :D

Forum İstatistikleri

Konular
170,514
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin