Kurtlar Vadisi Pusu Bu Hafta Yok

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan 34rcp44
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bunlar işin cılkını çıkarttılar 2 haftada bi bölüm yetişmezmi ya yuh vallahi yuh bi 30snlik fragman veremediler

:kiki: aga fragman çıkmadı kendimizi avutuyoz işte ama gerçekten heycanlandım hee :kiki:

ben nasıl heyecanlanırım anca bölümdeki efektleri iyileştirmişlerse banada büyük bir heyecan yaşatır ve en büyük sürprizide onur tan yapıp ayrılır belki diziden :F

ben nasıl heyecanlanırım anca bölümdeki efektleri iyileştirmişlerse banada büyük bir heyecan yaşatır ve en büyük sürprizide onur tan yapıp ayrılır belki diziden :F

onur tan ayrılırsa vadiyi izlemem aga o derece seviyorum düşün :kiki:

Haftaya yeni bölüm var ATV Vadi kolaj varken altta reklam verdi 11 Nisan Perşembe olarak fragman hafta sonu çıkar. :)

şu onur tan amatörlüğü iyiden iyiye beli oldu ama artık inşallah onur tan gider

Allah tan trt1 de birazdan polatı izlicez :D fragman pazar günü çıkar vadi bu hafta kesin olarak var master

vadi bu haftada yayın yapmazsa hiç yapmasın daha iyi zaten anladık 33 bölümü geçmek istemiyosunuz ama böylede olmazki kardeşim bizi saf yerine koyuyolar resmen ya ben bu haftadan da şüpheliyim çünkü fragmanı dün vermeleri lazımdı ama bakalım hayırlısı