Kurtlar Vadisi Pusu 299.Bölüm Yorumları

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
aga ben vadiye vurmak için bahane arayabilirmiyin ya bunu nasıl söylersin. bak pusat deli hüsnü gibi adamlar polatın tarafında olan eski adamlar deli hüsnü nerden baksan 9 senedir vadide. pusat desen en az 6 sene oluyor diğerlerini saymadım hadi onlar düşman karakterlerdi mete raskoln tilki vs. ama bu adamlar polatın adamlarıydı peki ölümleri nasıl oldu ve ne kadar tepki gösterdiler hiç! deli hüsnü gibi adama çekilen ölüm sahnesine bak hiç kimsenin umrumda olmuyor ama anadolunun ölümüne bak birde sanki kim ölüyor acıtasyon türküler abdülhey müzikleri. ulan bu ne rezillik sırf oyuncu yaşlı diye yapılana bak vadi artık tamamiyle amatör bir ekibe sahip profesyonellik sıfır sıfırın altında. görkem sevindikle araları iyi değil belli ki sırf bu yüzden adamı boktan bi şekilde çıkardılar. yani diyeceğim şu aga biz birini çok sevsek vadide o karakterin kaderi senaryoya veya seyirciye bağlı değil ekiple gerçek hayattaki ilişkilerine bağlı. eğer araları iyiyse karakter kral olur eğer araları kötüyse karakterin dizide durumunu hiçe sayıp paspas ediyolar. ulan bize ne sizin aranızdaki ilişkiden koskoca abdülhey ölüyor ismi geçmiyor pusat paspas ediliyor bu ne rezillik ya bunlar vadi efsaneleri öldürecekseniz bile şanlarına yakışır ölecekler .herkes üzülecek ve bunu bize hissettirecekler ama bu şuanki zihniyet ile imkansız
benim sorunum bu adaletsizlik haksızlık adam kayırmacılıkla
yeni sezonda perşembeleri siyah ekran koysalar yine izlerim ama bu haksızlığa tahammül edemem
aga tespitlerin hepsi doğru dediğin gibi tekrar etmeye gerek yok pusat a çok daha iyi bir ölüm sahnesi yazılabilirdi eksiklik hatadır ; hüsnü bence efsane öldü bundan iyisi zor yazılırdı çok daha önemli karekterlerin pisi pisine gittiğine şahit olduk
aga ben çözemiyorum vadide bu karekterlerin hunharca çıkartılmasına bu kadar az bir zamanda bu kadar flaş ayrılıkların yaşanmasına anlam veremiyorum başımıza gelecek var da bakalım ne olacak ? umarım yerleri dolar vadi bu değişimi atlatır bu süreçten kan tazelemiş şekilde çıkar tersi olursa zaten ne olacağı belli
sana gelince sen ne dersen de ne yazarsan yaz usta ölmediği sürece vadiyi izleyeceğine eminim

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
aga tespitlerin hepsi doğru dediğin gibi tekrar etmeye gerek yok pusat a çok daha iyi bir ölüm sahnesi yazılabilirdi eksiklik hatadır ; hüsnü bence efsane öldü bundan iyisi zor yazılırdı çok daha önemli karekterlerin pisi pisine gittiğine şahit olduk
aga ben çözemiyorum vadide bu karekterlerin hunharca çıkartılmasına bu kadar az bir zamanda bu kadar flaş ayrılıkların yaşanmasına anlam veremiyorum başımıza gelecek var da bakalım ne olacak ? umarım yerleri dolar vadi bu değişimi atlatır bu süreçten kan tazelemiş şekilde çıkar tersi olursa zaten ne olacağı belli
sana gelince sen ne dersen de ne yazarsan yaz usta ölmediği sürece vadiyi izleyeceğine eminim
aga adaletsizlik olmasın vadi her zaman benim için tartışmasız 1 numaradır hiçbişeyle kıyaslamam söz konusu olamaz ama bu olanlar çok koydu bana
bu arada sezon finali fragmanı da cacık olmuş eskiden vadinin sezon finalleri efsane olurdu bikaç senedir çok sıradanlaştı ne gizem ne farklı bişey

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
aga adaletsizlik olmasın vadi her zaman benim için tartışmasız 1 numaradır hiçbişeyle kıyaslamam söz konusu olamaz ama bu olanlar çok koydu bana
bu arada sezon finali fragmanı da cacık olmuş eskiden vadinin sezon finalleri efsane olurdu bikaç senedir çok sıradanlaştı ne gizem ne farklı bişey
düşündüğümüz gibi düğün de yok aga sezon bir btsin haftaya da kimleri gömecez bir görelim sonra bakalım neler diyeceğin yazın neler olacak