Kurtlar Vadisi Pusu 294.Bölüm Özet Ve Resimleri

Angelica

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
KURTLAR VADİSİ PUSU 294.BÖLÜM ÖZETİ

Polat, kendini patlatmak üzere olan canlı bombayı durdurulabilecek mi? Gölge Lazkiye’den İstanbul’a uyuşturucu sevkiyatını kendi keşfettiği bir yol üzerinden yapmayı planlarken, Rusya’dan gelen sürpriz ne olacak?

Anadolu’nun Gölge’ ye kurduğu tuzak işe yarayacak mı? Polat, parçaları birleştirip Anadolu’nun izini bulabilecek mi?

Finalinde büyük bir sürprizle de karşılaşacağımız Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümü ile kendi gününde, kendi saatinde Kanal D'de!
Sakın Kaçırmayın!

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
(Finalinde büyük bir sürprizle de karşılaşacağımız Kurtlar Vadisi Pusu )

ayy yandık vlla bu yıl 2 büyük süpriz olucak dediler farklı haftalarda ilk süpriz yusufun annesi zeynep 2.süprizde yusufun babası polat olduğunu :F:F:F
3.bir bomba daha geliyor açııkcası korkuyorum bu perşembe hiç gelmese keşke yarın hiç olmasa benim kalbim 1 süprizi daha bu sezon kaldıramıcak hakkınızı helal edin:A

Angelica

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
(Finalinde büyük bir sürprizle de karşılaşacağımız Kurtlar Vadisi Pusu )

ayy yandık vlla bu yıl 2 büyük süpriz olucak dediler farklı haftalarda ilk süpriz yusufun annesi zeynep 2.süprizde yusufun babası polat olduğunu :F:F:F
3.bir bomba daha geliyor açııkcası korkuyorum bu perşembe hiç gelmese keşke yarın hiç olmasa benim kalbim 1 süprizi daha bu sezon kaldıramıcak hakkınızı helal edin:A

aman dur canım bize lazımsın sen dur kendine hakim ol :F:F

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
süpriz demişler bir işkillenmedim değil bakalım ne olacak

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Ayvayı yedik bu bünye "sürpriz" kaldıramayacak artık :A Acaba Kenan da Raskoln'un oğlu falan mı çıkacak :A