Kurtlar Vadisi Pusu 290.Bölüm Fragmanı

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bölümleri izlemesem de fragmanlara bakıyodum her zaman.

Bu baya iyi bir fragman olmuş hareketli ve adrenalini yüksek bir bölüm olucak gibi hadi bakalım :)

289'u en kısa sürede izleyip bu bölüme yetişmeyi planlıyorum :D

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
İşte bu be beklediğim fragman bu. Çok mu zor böyle fragmanlar yayınlamak. Neyse geç olsun güç olmasın diyelim [emoji2]

Bölüme gelirsek fragmanın güzelliğinden bölümünde güzel olacağının şimdiden garantisini verebiliriz. Özellikle Cahit’in yusuf çıkışı beni benden aldı artık has adamlarından birisin Cahit [emoji2] ayrıca Yasin komutan ile Polat yan yana gelince bende bölüme karşı bir ilgi yükseliyor [emoji2]

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Fragman ne öyle ya 6.kere izliyorum Mükemmel ötesi eski vadi olacağız inşallah yeni sezon yeni kanalda..

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
offffffffffffff bu ne be yemin ediyorum coştu dizi son bölüm demiştim kurtlar vadisinin dönüm noktasıdır diye senaristler işi çözmüş kurtlar vadisi geri döndü fragmanı telefondan 5 kez izledim sınava çalışmayı bıraktım dayanamadım cidden süper ötesi olmuş ya
çatışma sahneleri özellikle hayran bıraktırıyor yönetmenlerin eline sağlık mükemmel çekiliyor aksiyon sahneleri vay be :D
o değilde bu bölüm kandile denk gelmeseydi kesinlikle sezon rekorunu kırardık yeni sezonda yeni kanalla efsane yeniden tüm dizileri ezip geçmeye geliyor

İşte bu be beklediğim fragman bu. Çok mu zor böyle fragmanlar yayınlamak. Neyse geç olsun güç olmasın diyelim [emoji2]

Bölüme gelirsek fragmanın güzelliğinden bölümünde güzel olacağının şimdiden garantisini verebiliriz. Özellikle Cahit’in yusuf çıkışı beni benden aldı artık has adamlarından birisin Cahit [emoji2] ayrıca Yasin komutan ile Polat yan yana gelince bende bölüme karşı bir ilgi yükseliyor [emoji2]
aga 289 u izlemediysen mutlaka izle dehşet ötesiydi

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
offffffffffffff bu ne be yemin ediyorum coştu dizi son bölüm demiştim kurtlar vadisinin dönüm noktasıdır diye senaristler işi çözmüş kurtlar vadisi geri döndü fragmanı telefondan 5 kez izledim sınava çalışmayı bıraktım dayanamadım cidden süper ötesi olmuş ya
çatışma sahneleri özellikle hayran bıraktırıyor yönetmenlerin eline sağlık mükemmel çekiliyor aksiyon sahneleri vay be :D
o değilde bu bölüm kandile denk gelmeseydi kesinlikle sezon rekorunu kırardık yeni sezonda yeni kanalla efsane yeniden tüm dizileri ezip geçmeye geliyor

ben izlememeyi düşünüyordum tabi bu fragmanı görünce işin rengi değişti

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
mübarek gündü ya uhrevi bir gece geçirmeyi planlıyordum
aga namaza gideriz tabi kandilde ne olursa olsun camiye gideriz Allah a şükür
sizin orda yatsı kaçta okunuyor bilmiyorumda burda 20.18 gibi okunuyor en fazla 10 dakka kaçırırım :D

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
aga namaza gideriz tabi kandilde ne olursa olsun camiye gideriz Allah a şükür
sizin orda yatsı kaçta okunuyor bilmiyorumda burda 20.18 gibi okunuyor en fazla 10 dakka kaçırırım :D
20:55 yatsı ezanı aga sen şanslısın

ilk yarım saati kesin kaçıracam

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
20:55 yatsı ezanı aga sen şanslısın
ooo tam yeni bölüm saatine denk geliyormuş :D o dğeilde kandile denk gelmesi bu bölüm fena oranlar alırdık bu dizi kadar şanssız talihsiz bir başka iş yok bütün maçlar bu gün kandiller bayramlar herşey perşembe günü :D

gelde şimdi ders çalış ulan ya keşke bakmasaydım 10 kez peş peşe izleyeyim bari :D

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
ooo tam yeni bölüm saatine denk geliyormuş :D o dğeilde kandile denk gelmesi bu bölüm fena oranlar alırdık bu dizi kadar şanssız talihsiz bir başka iş yok bütün maçlar bu gün kandiller bayramlar herşey perşembe günü :D

gelde şimdi ders çalış ulan ya keşke bakmasaydım 10 kez peş peşe izleyeyim bari :D
hakkaten aga denk gelmeyen birşey kalmadı

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
eğer gs-fb maçı da perşembe olsaydı çıldırırdım :D
aga sizin de iş rahat ha stres yok oh mis gibi 8. sıradasınız dert tasa yok ya şampıyonsunuz ya 8. ; sizin maçtan çekiniyorum ya ordan galibiyet almamız çok uzak geliyor haftaya çarşamba baya stresli olacak

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
aga sizin de iş rahat ha stres yok oh mis gibi 8. sıradasınız dert tasa yok ya şampıyonsunuz ya 8. ; sizin maçtan çekiniyorum ya ordan galibiyet almamız çok uzak geliyor haftaya çarşamba baya stresli olacak
yenirsiniz rahat ol boktan bi takımız şuanda

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710

Aga izlememiştim [emoji2] bu bölüme bakarım iyi olursa devam ederiz [emoji2]