Kurtlar Vadisi Pusu 282.Bölüm Ftagmanı

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Polat'ın bir iki bölüm görünmemesi senaryo açısından bence çok iyi olacak. Umarım Polat'ı hemen göstermezler. Onun dışında adamım Tilki ve Yasin bu bölümde etkin rol alacaklar gibi [emoji2]

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Fragman muhteşem. Yusufa bak hacker olmuş :F Siyah Sancak ustayı aramaya çıkmış herhalde. Tilki de var oh ne güzel. İnşallah süper bir bölüm olacak bir öncekini aratmayacak gibi duruyor...

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
offf işte fragman budur harika olmuş vadi açılmaya başladı sonunda geç olsun güç olmasın cidden müthiş olmuş fragman
herkes var fragmanda böyle geniş çaplı fragman görmeyeli çok olmuştu şimdi daha büyük bir heycanla perşembeyi bekliyorum

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Fragmanı tekrar tekrar izlerken Yusuf'un hocasıyla konuşması ve akabindeki konuşma sanki Polat'ı, Yusuf saklamış gibi geldi bana [emoji2]

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Fragmanı tekrar tekrar izlerken Yusuf'un hocasıyla konuşması ve akabindeki konuşma sanki Polat'ı, Yusuf saklamış gibi geldi bana [emoji2]
olabilir sonuçta uçmadı ya bu adam :D yalnız maskeyi görünce aklıma maskeli bölümler geldi süper bölümlerdi be :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ayy gölge dışında aksiyon olmuyor yılbaşından önceki bölüml birlikte başladı o bölümden itibaren gölge dıında aksiyon yok geçen hafta bile yine gölge vardı işin içinde bu fragmanda yine olayın içinde gölge geele yaymak lazım vadinin tüm hyecanını gölge üzerinden götürüyorlar ertan bey iyi oynuyor ama böyle olunca diğer saheler durgun oluyor işte ayol ama hafif bir düzelme var geçen haftau eleştirmedim mesala en azından önceki bölümelr kadar rezalet değildi bu bölümde andrei hatrına yine fazla eleştiri gelmez benden 1 dakıka gösterirler gerçi ama olsun ne yapalım ayoll:F:F:F
gölge hariç diğer sahneler yine durgun olmaz umarım genele yaymamız gerekiyor:-)

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Gölge şov devam ederken yanına tilkinin de gelmesi ve bunun üstüne Pusat'lı fragmanlar birşeylerin iyiye gittiğini gösteriyor.Polat Alemdar'ı oradan acaba kim aldı ? bu bölümde gözükmüyecek gibi bakalım Polatsız bölüm nasıl olacak.

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Polat hâlâ Yusuf'un vurduğu yer yani uçurumun dibinde yatıyor mu fragmanda yok da. Bölümde fragmandaki gibi güzel olursa bu hafta 8 reyting alabiriz diye tahmin ediyorum.

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
Polat Muralinin yanında tedavi oluyor Fragmanı pek begenmedim ama bölüm iyi olacaktır

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Polat Muralinin yanında tedavi oluyor Fragmanı pek begenmedim ama bölüm iyi olacaktır
Aga bencede yusuf alıp götürdü senin dediğin gibi ama keşke başka bir yöntem bulsalar belki bu sayede heyecan yaratırlar. Ya da Polata farklı bir karakter yardım etse daha iyi olabilir.