Kurtlar Vadisi Pusu 278. Bölüm Yorumları

Bölüm başladı.

Tamam anlaşıldı Yusufçuğa Polat'ı öldürme emrini verecekler. Ya arkadaş inandırıcılık 0 sıfır SIFIR. Polat o zarfı nasıl oraya sokmayı başardı hiçbir şeyi doğru dürüst göstermeden sahne bitti. Ama Akdeniz'de Bir Yer yazan torpilci senaristlerden bir şey beklememek lazım.

Bu toprakların yakın tarihi beni ciddiye almayanların cesedleriyle dolu! Sizden gelicek hiç bir ayrıcalıga ihtiyacım yok!

Urfalı sıra gecesi türkücüsü kılıklı p*ç de geldi kadro tamamlandı.

Usta hepsinin plakalarını aldı ajandasına kaydetti
Zarf olayı sallantıda kaldi hala sorularıma cevap alamadım maalesef

Ulan bu dizide hiç mi imaj yönetmeni yok o nasıl gömlek yakası. Resmen kırolara benzemiş.

Yusufa verilen göreve bak
Usta şu türkücü kılıklının fişini çekse de rahat etsek.

Erken başlamış ilk 10 dakikayı kaçırmışım. Zarf mevzusunu da eline yüzüne bulaştırdı senaristler sağolsun..

Urfalı sıra gecesi türkücüsü kılıklı p*ç de geldi kadro tamamlandı.
ne oldu niye sözünü yedin? bir haftada senaristler mi değişti ?
istediğini eleştir ama şu üslup nedir ya sana izanlı olmanı tavsiye ediyorum
dipnot;babasının kim olduğu belli olmayana p'ç denir yusuf sadece babasının kim olduğunu bilmiyor ama babası belli

Sözümü mü yedim? Dizi her geçen bölüme rahmet okutur hale geldi ayrıca Yusuf'un babasını biliyor muyuz hayır ne diyelim iyi aile çocuğu mu diyelim?
Şu at gözlüklerinizi çıkarın gerçekleri görün artık. Bu senaryoyla yakında Yusuf Polat'ı öldürür başa geçer benden söylemesi.

Maalesef artık senaryo kalmadı Necati Abi yol yakınken bitir ve efsane olarak kalsın..

@batuhankaralar
batuhankaralar dedi:
''Yazıklar olsun. Seyircisiyle bu kadar başak geçen bir dizi daha olamaz. Polat 2005'te o zarfı posta ile kendisine göndermişti ne ara karun sandığına girdi o zarf? Bu kadar olayları havada yazan senaristler oldukça ben bir daha yeni bölümlere bakmıyorum bu kadar NET!,''
işte geçen hafta yazdığın mesaj ; ne olduğu belli

İlk sahne tam bir fiyaskoydu.. yüz yıllık buluşma'da konuşulan konu Yusuf'un Polat'ı öldürmesi mi? Polat niye geldi niye gitti.. toplantının ne ağırlığı ne heycanı kaldı..

Gölge'nin deri montu acayip hoşuma gitti.

Yusuf yine fazla süre almaya başladı..

Şuan Gölge'nin hatrına bakıyorum sözümü yutmadım.