Kurtlar Vadisi Pusu 278. Bölüm Yorumları

Cidde'n saçmalığın daniskası olacak ne süprizi
))))

Şimdiden kabullendin bu saçmalığı yani
)) diyecek kelam bulamadım sana 😉)))
başkan dediğimin neresi yanlış saçmalık demem için saçmalık olanı görmem lazım senin izlemeden saçmalık demen daha şimdiden gömmek oluyor ben de diyecem ki siz zaten gömmek için yer arıyorsunuz daha anlayıp dinlemeden yaftalıyorsunuz

Ozledik boyle sahneleri. Memati Polata posta koyuyor burada ama simdilerde Polat ile Cahit arasinda tamam efendim vs. gibi sacma salak replikler geciyor bir dertlestiklerini kavga ettiklerini goremedik

Bırakalım Doğu paşamla Aslan amcacığım mezarında rahat rahat uyusunlar. Elleşmeyin hiç
olmaz aga Aslan Bey ve Doğu Bey bu vadinin en derin adamlarından vadi devam ettiği sürece onlarla ilgili gelişmeler her zaman olacaktır ciddi potansiyel sahipleri

vadi günü tüm vadicileri burda görmek istiyoruz
heycan merak özlemle vadiyi bekliyoruz
yusuf polatın oğlu falan çıkarsa çok çok sert mesajlar yazarım bunu lamı cimi yok yusuf kim lan

vadi günü tüm vadicileri burda görmek istiyoruz
heycan merak özlemle vadiyi bekliyoruz
yusuf polatın oğlu falan çıkarsa çok çok sert mesajlar yazarım bunu lamı cimi yok yusuf kim lan
merak etme zaten bugün ki bölüm baya değişik olacak gelmeyenler bile gelecekdir
acaba ben çıksam mı

nereye aga burda ol aman
baksana aga sen bile daha şimdiden neler diyorsun sonra birde değişikler çıkıp vadiyi savununlar falan derse ortalık toz duman olur söyleyeyim hadi kendi fikirleri falan neysede birde genelleme yapıp işin içine çekilirsem hava değişir o açıdan söyledim

Demin BeyazTv'deki bölümü de izledik sanki iki ayrı dizi izliyoruz. Samimiyet farkı var bariz. İnşallah yeni senarist azıcık samimiyet ve içtenlik katar..

Ya bu senaryo varya aslinda iyi senaristlerin elinde olsa eski bolumleri aratmaz. Hocayi oldurerek Tapinakcilar savasi baslatsin. Sonra bir gizem olussun eski gunlerde ki gibi. Eski sisteme donsun Ihtiyarlar. Orada Polatla bulussunlar falan al sana senaryo. Bak o zaman nasil Vadi geriye donus yapiyor ah be

değişsin aga bişey olmaz
yusuf polatın oğlu çıkarsa rezillik kepazelik olur bunun ötesi yok çok net diyorum
bunun savunulacakda bişeyi olmaz İnşallah bak inşallah diyorum öyle bişey olmaz bittiğimizin resmi olur
ne demek yani polatın gayriresmi çocuğu mu bu zeyneple ilişkisi mi oldu bunlar rezilliktir bunu yazanda hain olur

dün ben daha iyi senaryo yazarım demişsin hadsizlik ediyorsun kusura bakma da sen kimsinde onlardan iyi senaryo yazacaksın yavaş gel

niye polat ın daha önce bunu yaptığını hem de beş para etmez bir kadınla yaptığını gördük hem de o kıymetli senaristlerimizle
yanlış anlşılmasın ben henüz savunmuyorum ihtimalleri söylüyorum tıpkı senin gibi sonuç önemli ama benim için o sonuca giden yolda önemli aga ayrıldığımız nokta burası

Aga kanald bile bunu duyurduysa kesinlikle rezillik gümbür gümbur geliyor. Malum zaten kanal Vadiyi pasifize etmeye yeminli. Kaos kokusu alıyorum sosyal medyada linçler hazır bekliyor. Sonumuz hayrola

aga bunu savunma yusuf nerden polatın oğlu oluyor böyle bişey olamaz yolu molu yok bunun