Kurtlar Vadisi Pusu 257.Bölüm Fragmanı

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,616
Puanı
1,060
yMP7a9.png

Tahminleriniz ?

@china_shangai @34rcp44 @Master.1000 @-KADİR- @sürgünüm @takas @vadikızı @çiğdem-

Ben sakal tiplerine baktım da hiçbirinin de aynı değil. Konseyden biri olmayabilir
tanıyamadım ben ya tanıyan varmı

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
Aga diyorum ki Polat Alemdarin yürüyüşüne bak nasıl yürüyor yürüyen efsane diyorum

---Tapatalk---​
Tamam aga usta gibisi yik bu konuda tüm dunya dahil ustune tanimam

34rcp44

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610
uzun zamandır böyle bir fragmana hasret kalmıştık muhteşem.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
arkadaşlar düşen kişinin hepimiz can olduğunu tahmin ettik evet ama fragmanda şimdi fark ediyorum can bey 0:13 kısımdaki haline bakın polatın yükseklikten attığı yerde duruyor şimdi fark ettim bende
can bey güle güle :F:F:F

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
arkadaşlar düşen kişinin hepimiz can olduğunu tahmin ettik evet ama fragmanda şimdi fark ediyorum can bey 0:13 kısımdaki haline bakın polatın yükseklikten attığı yerde duruyor şimdi fark ettim bende
can bey güle güle :F:F:F
anlaşılan hanedeanlar tapınakçılar konularına ara verecekler :))))

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bu sezon tapınakçılar ve konsey konuları tamamen kapanıcak bence ben sezon finalinde kesinlikle fehminin ölmesini bekliyorum gelecek sezona tamamen ra konusu işlenecek bence abişkom zatens ezon finaline yakın amon tekrar diziye gelicek geleceks ezonda eşi gelicek yanı ben gelecek sezonu ra amon polat üçgeni arasında geçmesini bekliyorum birde garcia gibi ünlü bir oyuncu olursa ra karakteri gelecek sezon bence toparlanırız o konuları insanlarımız çok merak ediyor çünkü
sencede güzel olmazmı seneye ra konusu olsa dizinin konusu
amon ve ra arasında çatışmaları izlesek polatta ortada kalsa ikisine eşit seviye:-):-):-)

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
polatın tilki ve konseyle savaşı şahane.......polat tüm konsey üyelerine baskın yapıyor galiba :D.eski vadide çakır öldüğünde de mafya babalarına yaptığı gibi......tilki de eski vadideki gibi rus ruleti oynamak için bu sefer pusatla settarı almış...settar kesin gidici.pusuda uzun zaman sonra ilk defa heyecanlandım :)))))))) inşaallah ters köşe yapıp ta kursağımızda bırakmazlar :)))))))

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
polatın tilki ve konseyle savaşı şahane.......polat tüm konsey üyelerine baskın yapıyor galiba :D.eski vadide çakır öldüğünde de mafya babalarına yaptığı gibi......tilki de eski vadideki gibi rus ruleti oynamak için bu sefer pusatla settarı almış...settar kesin gidici.pusuda uzun zaman sonra ilk defa heyecanlandım :)))))))) inşaallah ters köşe yapıp ta kursağımızda bırakmazlar :)))))))
abişkom fragmanda bir eksiklik yokmu sence polatın ofisindede bir eksiklik var :F:F:F
senin adamını yeni ofisten dışlamışlar galiba:A:A:A

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
başkan mafyacılık dönemleri bitti hanedanlar mevzusu bitmez daha işlemeye yeni başladılar amma şöyle bir durumda var bizim seyirci böyle detaylı işleri pek sevmiyor senaristlerde bunu göz önüne alıp reytinglerdeki düşüşüde buna bağlarlarsa o zaman dediğin olabilir

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aman aman ofisten uzak ölüme yakın olsun :)))))))))))))
hahahah ayy fragmandan anladığım kadarıyla polat ofisine fazlalıkları almamış timur akif aynura diğer kgt çocuklarını falan olayıda güzlleştiren o bence erhan cahit gibi eski adamlarını almış zaten akif ofiste olsaydı tilki geldiğinde kesin orda görünürdü
erhan ofise dönünce coşmuş operasyonlarda bile polatla erhan var akif kgt çocukları gibi fazlalıklar yine yok bu tutumu sürdürsünler ofiste ve operasyonalrda polatın yanında erhanı görmeyi özlemişiz akiflerden bin kat daha iyidir bence :-):-):-)
ayy zaten o yer cücesinin ofisin kapısında beklemesi lazım almasınlar içeriye kapıda beklesin :A:A:A

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
başkan mafyacılık dönemleri bitti hanedanlar mevzusu bitmez daha işlemeye yeni başladılar amma şöyle bir durumda var bizim seyirci böyle detaylı işleri pek sevmiyor senaristlerde bunu göz önüne alıp reytinglerdeki düşüşüde buna bağlarlarsa o zaman dediğin olabilir
ben şahsen o konuların bitmesini istemem:))) ve fakat bu sene işledikleri gibi de yerlerde sürünmesine gönlüm el vermez:))) zaten bölümlerde ki ani ve hızlı ölümlerin çoğu hanedan uzantılarından ve tapınakçılardan mütevellit:)))) bu kişilerle anlatılmak ve yapılmak istenen hiçbir konu neticeye bağlanmadı yada bağlanamadı :)))) o yüzden o gürühla ilgili ne kadar karakter varsa hepsini öldürüp seneye yeniden daha kapsamlı bir şekilde bu konulara dalış yapabilirler tabi bence önce pana yazım ekibinin lağvedilmesi şartıyla :))) yada eski düzene geçilip iskender ayarında çok ünlü bir düşman bulup eskiden olduğu gibi polatla mücadele ettirilebilir:))) bakalım seneye ne olacak hepimiz görecez