Kurtlar Vadisi Pusu 256. Bölüm Fragmanı

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060
Fragman eh dedirtti işte çok heycanlı olmasada güzel bir bölüm bekliyoruz.:)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Baltazar ve Pusat dövüşü dışında fragmanda bir numara yok. :)

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
bu bölüm güzel olacak gibi:))))) sezon sonu fehmi de gider :))

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ben son 5 bölümdür memnun değilim 251 252 253 zaten düşük bölümlerdi çoğunluk sevmemişti ama son 2 bölümü 254 255 çoğunluk sevdi ben hala tatmin olmuş değilim 254 bölümde fragmanda tilki heyecan veriyordu sadece bölümdede tilki dışında birşey yoktu polat yine 253.bölümün son sahnesinde erdemi kurtarmak için ortaya çıkması gibi 254.bölümdede sadece son sahne çıkıp masejteyi öldürdü 255 bölümdede fragmanda polat çatışma sahnesi dışında birşey görünmüyordu bölümdede başka birşey olmadı oda yine polat son sahnede ortaya çıktı sağırı öldürdü 256.bölüm ayol bu fragmandada puat baltazar dısında birşey görünmüyor polat yine tek sahne ortaya çıkıcak anlasılan fehmiyi tehdit edicek ama öyle tek sahneler yetmez her bölüm tek sahne üzerine gidiyor bölümler 254 tilki 255 polat ve 256 pusat baltazar hep tek sahneler sonrakı süreler hep safiye elif süha baba polat oturuyor leylayı merak ediyor leyla çocuk gibi mızmızlanıyor cahit süpermanlık yapıyor akifin ne yaptığını zaten kimse merak etmiyor bu bölümde tek sahnemiz olan sahneyi izler sonrasında çekirdek çitleriz uyulayarak ve polat son sahnede gelir ayyy harika bölüm olmuş deriz gerçi yine ben öyle demem:A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,616
Puanı
1,060
bölüm güzel olabilir de fragmanda pek birşey yok
bence fragman çok güzel olmuş beğendim be;)

ben son 5 bölümdür memnun değilim 251 252 253 zaten düşük bölümlerdi çoğunluk sevmemişti ama son 2 bölümü 254 255 çoğunluk sevdi ben hala tatmin olmuş değilim 254 bölümde fragmanda tilki heyecan veriyordu sadece bölümdede tilki dışında birşey yoktu polat yine 253.bölümün son sahnesinde erdemi kurtarmak için ortaya çıkması gibi 254.bölümdede sadece son sahne çıkıp masejteyi öldürdü 255 bölümdede fragmanda polat çatışma sahnesi dışında birşey görünmüyordu bölümdede başka birşey olmadı oda yine polat son sahnede ortaya çıktı sağırı öldürdü 256.bölüm ayol bu fragmandada puat baltazar dısında birşey görünmüyor polat yine tek sahne ortaya çıkıcak anlasılan fehmiyi tehdit edicek ama öyle tek sahneler yetmez her bölüm tek sahne üzerine gidiyor bölümler 254 tilki 255 polat ve 256 pusat baltazar hep tek sahneler sonrakı süreler hep safiye elif süha baba polat oturuyor leylayı merak ediyor leyla çocuk gibi mızmızlanıyor cahit süpermanlık yapıyor akifin ne yaptığını zaten kimse merak etmiyor bu bölümde tek sahnemiz olan sahneyi izler sonrasında çekirdek çitleriz uyulayarak ve polat son sahnede gelir ayyy harika bölüm olmuş deriz gerçi yine ben öyle demem:A
canım sen bundan sonra artık ne izlersen izle beğenmicen anlaşılan:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bence fragman çok güzel olmuş beğendim be;)

canım sen bundan sonra artık ne izlersen izle beğenmicen anlaşılan:F
finale kadar artık zevk almıcam diye korkuyorum bende çünkü ben cahitin adam öldürmesinden zevk almıyorum bu herif hiç gidiceğede benzemiyor vadi 10 yılda sürse artık beğenicğeim bölüm sayıalrı çok az olucak kendi adıma :F:F:F

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,616
Puanı
1,060
finale kadar artık zevk almıcam diye korkuyorum bende çünkü ben cahitin adam öldürmesinden zevk almıyorum bu herif hiç gidiceğede benzemiyor vadi 10 yılda sürse artık beğenicğeim bölüm sayıalrı çok az olucak kendi adıma :F:F:F
aynen sen ne izlesen zevk almıyosun sen aslında cahitten
zevk almıyorum tüm diziyi deme:F

Şunu da beğendim dediğini duymadım bu zamana kadar. :)
diyorum ya sürgünüm çiğdem ne izlese beğenmiyor şaşırıyorum
ne izleyipte beğenecek çok merak ediyorum:F

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
aynen sen ne izlesen zevk almıyosun sen aslında cahitten
zevk almıyorum tüm diziyi deme:F

diyorum ya sürgünüm çiğdem ne izlese beğenmiyor şaşırıyorum
ne izleyipte beğenecek çok merak ediyorum:F
CW'nin ergenik dizilerine bayılıyor ama. Ablası daha büyümemiş. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
CW'nin ergenik dizilerine bayılıyor ama. Ablası daha büyümemiş. :A
söylediklerime seninde katıldığını biliyorum cnm saçma sebeplerle beğenmemek ayrı doğru sebeplerle beğenmemek ayrı her hafta dediklerimin doğru çıktığını görüp ben demiştim diyorum ve bu bazılarının hosuna gitmesede inatla gözlere sokmaya devam ediyorum:A:A:A