Kurtlar Vadisi Pusu 255.Bölüm Yorumları

Sagir'i ölümüne @takas üzülmüştür. Beğeniyordu oyunculuğunu. :)

Tuncer Salman oyunculuk olarak gayet iyi bir performans gösterdi şu ana kadar ki çalışması için teşekkürler Sagir karekteri de vadiye yakışıyordu tabi burası kurtlar vadisi kimsenin gözünün yaşına bakılmaz senaryo neyse uygulanır

Vay arkadaş ne sahneydi hiç beklemiyordum. 😱

CCvOdSTUMAAqUVi.jpg

ayolll yaklasık 10 bölüm sonra vadiye heyecan getiren yüce masejteyi öldürdüler şimdi ise dizide ümit bağaldığımız önemli bir düşman karakter olan sağırı öldürdüler ve baltazar hala ortalıkta dolaşıyor artık bol bol sahneler baltazara yazılmaya devam eder koskoca kurtlar vadisinin 2 sezondur kötü karakteri baltazar olmamalıydı
haftayada tilkiyi öldürsünler onrakı haftada raskolnu öldürsünler
vadi iyice balatzara kalsın bence 😵😵😵

Bunu beklemiyordum açıkçası ^^
Akife kiyamayip sagira kiymak :)))))) pusuya özel olsa gerek😉)) gercekten ben bu yazim grubunu anlamakta zorlaniyorum :)))) sirada tilki ve rascoln de herhalde😉))) ne kadar iş yapmazlar varsa koruma altinda :) iş yapanlar da kolayca infaz ediliyor 😉)))

diziyi izleyemedim yüklenince izlicem sagirin yakalanacağını yine önceden söylemiştim ama ölmesi olmadı okadar gitmesi gereken karakter varken sagirden başlamaları olmadı.

Resmen şok oldum sagir nasıl ölür ya adam efsane oynuyor

Yalnız baskın sahnesi dehşetti

Hiç beklemiyordum vay Arkadaş vadi harbiden kimsenin gözünün yaşına bakmıyor

Akife kiyamayip sagira kiymak :)))))) pusuya özel olsa gerek😉)) gercekten ben bu yazim grubunu anlamakta zorlaniyorum :)))) sirada tilki ve rascoln de herhalde😉))) ne kadar iş yapmazlar varsa koruma altinda :) iş yapanlar da kolayca infaz ediliyor 😉)))
hhahah ayyy aynı anda aynı şeyleri yazmışız abişkom bukadar olur yanı:F:F:F

Vay be Sagir de gitti

Recep kardeşim geçmiş olsun

Bu bölüm aksiyon sahnelerinin hakkını vermişlerdi helal olsun. Bazen çok amatörce çekiyorlar o zaman yardımcı yönetmenin çektiği sahnelerdir diye düşünmüyor değilim. Arada bariz fark var.

Forum İstatistikleri

Konular
171,505
Üyeler
8,454
Son Üye
Bblsc