Kurtlar Vadisi Pusu 253.Bölüm Yorumları

şuraya bak ya yeminle o kadar çok adam var ki dizide bunların maaşlarını nasıl ödüyor pana acaba

Yeminle bu diziden ben olsam kadınları çıkarırım hepsi fazlalık.
Aman @Çiğdem- duymasın savaş açar sana

Leyla Cumhuriyet savcısıydı evde Elif'e bakıp ağıt yakmaktan başka birşey yapmıyor, Safiye uzun yıllar yurtdışındaydı şimdi ne yaptığı belli değil Elif desen okuldan artan zamanında Nazife babaannesine özenip dikiş dikiyor
Her hafta burada şikayetleniyoruz ama pek birşey olmuyor en iyisi bu şekilde kabullenmek.

Bence suana kadar bombos bir bölüm izliyoruz
ve bu bäyle devam etmemeli

oh be ışid sahneleri
en zevk veren sahneler

şuraya bak ya yeminle o kadar çok adam var ki dizide bunların maaşlarını nasıl ödüyor pana acaba
aga bu tespitinde gayet haklsın bir ondan bir ondan olunca bütünlük sağlanması kolay olmuyor kopuk kopuk ilerliyor bazen

oh be ışid sahneleri
en zevk veren sahneler

Yav eskiden bu dizide Elif Eylül vardı. Çakır'a karşı dava alırdı, kafa tutmadığı adam yoktu. Şimdikiler sadece ağlayıp zırlıyorlar.

aga bu tespitinde gayet haklsın bir ondan bir ondan olunca bütünlük sağlanması kolay olmuyor kopuk kopuk ilerliyor bazen
öyle oluyor zaten yüce majeste ve martin yok piyasada mesela
aşırı yani aşırı derece fazla karakter var

çocuğa bak dile bak dile sus lan

bi ara tüm karakterlerin listesini yapacam şuan ki gerekli ve gereksiz karakterleri belirleriz

Yav eskiden bu dizide Elif Eylül vardı. Çakır'a karşı dava alırdı, kafa tutmadığı adam yoktu. Şimdikiler sadece ağlayıp zırlıyorlar.

Ahh ah eskilerin tadı ayrı be Elifin yaptığının %1'ini Leyloş yapmaz Polata dişli eş lazım

bırakın elifi melifi beyler tilkiyi raskolnü sahaya sürdük mü yeter
vadide fırtına öncesi sessizlik var gibi

müzik müthişşşşş

SİS ekibini gayet başarılı buluyorum artık cahit te yok aksiyonu onlarda görüyoruz

Bu kadar amatör bomba patlatılıp kapı açılmaz.

şuan harika karakterler var vadide ama ne kadar değerlendiriyoruz şüpheli

pusat çocuk olma be

Erdemin arabasında GPS var kesin ondan ısrar etti.

ve tilki andreiiiiii

Tilki adamım ya sonuda görebildim.

erdem şimdi polat a işareti çakacak