Kurtlar Vadisi Pusu 253.Bölüm Yorumları

Erdemi harcayacaklar matmazel :(

Bu gündem de umarım seyirci cıvık cıvık dizileri izlemeyip Vadi'yi izlerde bizde reytingimizi artırırız.

Son düzenleme:
müzik yeterince gıcık hatta sinir bozucu

Sende mi umudunu kaybettin? Yapmayın etmeyin arkadaşlar şu diziye sahip çıkın.
yok aga o anlamda değil vadiye birşey olmaz sağasağlam yolumuza devam ederiz o konuda değişen bir görüşüm yok bu sistemde reytinglerden bir beklentide yok 🙂 bahsettiğin gibi gündemle alakalı o dizileri izleyenler falan bırakmaz cıvık cıvık dizilerini izlemeye devam ederler onu diyorum

Tilki ve Raskoln çıkacak diye bekliyoruz daha yüzlerini görmedik. :(

lan olum erden bu kadar amatör olma bee hemen kadını görünce gevşedin

Fragmandan hareketli bir bölüm olacağını sanıyordum. İçini açınca niye böyle oldu.

Şu kadınlar iki saat konuşuyorlar valla uyuz oluyorum.

Usta yorulmuş anlaşılan son 2-3 haftadır elle tutulur bölümler izlemiyoruz kolay değil tabi tüm yük üstünde ama konular çok kopuk işleniyor bir anda Yüce Majeste Martin olayları gösterilmemeye başlandı Tilkinin içine ettiler Raskoln hala dönecek bilmiyorum yani bir eksiklik var..

Ayırca Erdemin bu kadar amatörce hareketleri ve Aydan rolünü oynayan kızın çok yapmacık olması da seyir zevkini düşürüyor ara sıra.

bölüm orta gidiyor sagirin sahneleri süper böyle bi ses tonu böyle müthiş oyunculuk
adamı mest ediyor şedidin içinde kalır İnşallah :D

ofise ne zaman geçiyoruz ya vallahi ofise geçmemizi bekliyorum gerisi önemli değil

Bu Erdem Mühendislerin tehlikede oldugunu bilmiyor mu ? Neden disariya cikiyor bu kadin ile ?
aga kızı görünce gevşedi malesef :D

bölüm İnşallah 12 ye kadar falan sürer

leyla iyisin hoşsun güzelsin ama uzatma ya öl ya da tatile mi gidiyon nereye gidiyosan git :D

vadideki sezon başından beri en büyük sorun çok fazla karakter var biraz ondan biraz bundan derken kimse ön plana çıkamıyor güzel bi bahar temizliği şart

Yeminle bu diziden ben olsam kadınları çıkarırım hepsi fazlalık.

Forum İstatistikleri

Konular
171,505
Üyeler
8,454
Son Üye
Bblsc