Kurtlar Vadisi Pusu 253.Bölüm Yorumları

kadir adamdır adamın dibidir
aga hangi kadir böyle söyleyince kafam karıştı

aga böyle söyleyince aklıma beyaz futbol geldi geçen rasim yoktu onun sesini stüdyoyo falan verdiler gülmekten koptum tatile tayland a gitti diye bir gırgır yaptılar yok böyle birşey

bu pusatın durumu ne olucak sevgili hemşerim yine tnt sezonundakı hallerine döndü
Pusat doğru yolu bulur umarım.

Konu dışı bir yorum. Bugün sizin Çanakçı'da teröristin cenazesini taşlamışlar haberin var mı? Kız gidip iki taşta sen ataydın nasıl Karadenizlisin?

Pusat doğru yolu bulur umarım.

Konu dışı bir yorum. Bugün sizin Çanakçı'da teröristin cenazesini taşlamışlar haberin var mı? Kız gidip iki taşta sen ataydın nasıl Karadenizlisin?
babam birşeyler söylüyordu ama çanakçıdan tasındıktan sonra çok nadir gidiyoruz bayramdan bayrama yada yaz tatillerinde flan azlında köye hiç gitmek içimden artık gelmiyor

@-KADİR-'e güldüysem başıma geldi. Elektrik gitti, diziyi kaçıracağım diye kafayı yicektim Allah'tan yeni bölüm başlamadan geldi.

@-KADİR-'e güldüysem başıma geldi. Elektrik gitti, diziyi kaçıracağım diye kafayı yicektim Allah'tan yeni bölüm başlamadan geldi.
aga şimdi derdim gülme komşuna gelir başına diyede şimdi hiç sırası değil 🙂 konu vadi olunca şakası bile ürkütücü

Ben geldim
)) insaallah gecen haftaki gibi hayal kirikliklari yasamam

@-KADİR- sana dedim tabi ki aga
@Polat Şaşmaz sende adamsın tabi ama orda kadir kardeşime dedim

ve efsane başlıyor reklamda burdayım agalar iyi seyirler

Oo @Amoureux gelmiş hoşgelmişsin

Bu akşam bir yere kaçmak yok enfesto bölüme yorum rekoru istiyoruz

@-KADİR- sana dedim tabi ki aga
@Polat Şaşmaz sende adamsın tabi ama orda kadir kardeşime dedim

ve efsane başlıyor reklamda burdayım agalar iyi seyirler