Kurtlar Vadisi Pusu 253.Bölüm Yorumları

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
@-KADİR- Konu dışına çıktık ama bir anım daha var onuda anlatayım.

Ben İmam Hatip mezunuyum. Düzenli olarakta namaz kılan birisi olduğum için bir Cuma günü şöyle söyledim.

Her Cuma namaza gidiyorum bu haftada gitmesem ne olacak yolcular beni bekliyor bu hafta da gitmeyeceğim dedim. Yola çıkar çıkmaz 15 yaşında çocuğun biri babasının arabasını kaçırmış birden yola fıralayıp 120 ile giden bana çarptı. Arabada 18 kişiyiz az daha denize uçacaktık. O da bana ders oldu ondan sonra hiçbir Cuma'yı kaçırmadım. :)

Yani ne söylesem başıma geliyor o yüzden korkuyorum. :)
anladım aga o zaman sen konuşurken iki kez düşün dikkatli ol derim :d:

34rcp44

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610
cnm son 10 dakıkada falan polatın ofisten çıkmasıdnan itibaren izlesen yeterlidir çünkü kurtlar vadisi senaryosu sadece son 10 dakıka polatın ofisten çıkıp sonra son sahneye gelen kısmını kapsıyor yine 10 dakıka kurtlar vadisi izledik geriye kalan şeylerin vadiyle bir alakası yoktu hem uykundan olma hemde vadiyi kaçırmamış olursun orayı izlemen yeterli
;););)
hmm fragman yorumumda zaten paylaşmıştım böyle bir bölüm olacağını tutturmuşum demekki ama keşke böyle olmasaydı.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
of of of of of bişey oldu mu aga ölen falan oldu mu
Yok Allah kurtardı yine cana gelmedi gerisi çokta önemli değil. Yalnız çocuğun babası iri yapılı bir gardiyandı karakola vardığımızda bana bir bakış attı o günden beri korkuyorum. Fakirmiş çocuğunu kötü dövdü komiser falan elinden alamadılar.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Yok Allah kurtardı yine cana gelmedi gerisi çokta önemli değil. Yalnız çocuğun babası iri yapılı bir gardiyandı karakola vardığımızda bana bir bakış attı o günden beri korkuyorum. Fakirmiş çocuğunu kötü dövdü komiser falan elinden alamadılar.
Allah korumuş
senin ne suçun varmış anlattığına göre çocuk suçlu

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
hmm fragman yorumumda zaten paylaşmıştım böyle bir bölüm olacağını tutturmuşum demekki ama keşke böyle olmasaydı.
ayoll @china_shangai abişkom kızıcak bana ama son 2 bölümdür yeminle yer cücesi ni özledim gerçekten özledim bunu söyliceğimi aklıma getirmezdim boş boş adam adam vursa leyladan daha iyidir bu senaristler akifin kıymetini bilmemiz için böyle yapıyorsa eğer işe yarıyor galiba 2 bölümde beni bile ikna eder gibi oldular 2 bölüm daha böyle ısrar ederseler eğer akifi bana bile nerde bu çocuk dedirrtiricekler biz akif sevmeyenlere inatmı böyle yapıyorlar acaba kıymetini bildirmek için
hahahah son 2 bölümde akifi bile özledik bunların yüzünden:A:A:A

34rcp44

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610
ayoll @china_shangai abişkom kızıcak bana ama son 2 bölümdür yeminle yer cücesi ni özledim gerçekten özledim bunu söyliceğimi aklıma getirmezdim boş boş adam adam vursa leyladan daha iyidir bu senaristler akifin kıymetini bilmemiz için böyle yapıyorsa eğer işe yarıyor galiba 2 bölümde beni bile ikna eder gibi oldular 2 bölüm daha böyle ısrar ederseler eğer akifi bana bile nerde bu çocuk dedirrtiricekler biz akif sevmeyenlere inatmı böyle yapıyorlar acaba kıymetini bildirmek için
hahahah son 2 bölümde akifi bile özledik bunların yüzünden:A:A:A
bunlar akifi şişirme dönemi öncesindeki sessizlikler merak etmeyin ileri bölümde bol bol acısını çıkarır akif reyizz :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bunlar akifi şişirme dönemi öncesindeki sessizlikler merak etmeyin ileri bölümde bol bol acısını çıkarır akif reyizz :D
bu bölümde ilk defa polatlarla çatışmaya bile katılmadı polat timur ve cahiti götürdü akif gitmedi yok ayol ben bu çocuğu görmekte istemiyorum görmeyincede nerde diyorum napıcaz biz bu çocukla görsek ayrı dert görmesek ayrı dert adam baştan aşşağıya bir dert zaten olsa ayrı dert veriyor olmasa ayrı böyle birşey görmedim ben:F:F

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,616
Puanı
1,060
bu bölümde ilk defa polatlarla çatışmaya bile katılmadı polat timur ve cahiti götürdü akif gitmedi yok ayol ben bu çocuğu görmekte istemiyorum görmeyincede nerde diyorum napıcaz biz bu çocukla görsek ayrı dert görmesek ayrı dert adam baştan aşşağıya bir dert zaten olsa ayrı dert veriyor olmasa ayrı böyle birşey görmedim ben:F:F
görmeyince niye dert oluyor kız

34rcp44

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610
en iyisi hiç görmemek onu görsekte aynı tas görmesekte aynı hamam :D