Kurtlar Vadisi Pusu 248.Bölüm Yorumları

Aksiyon olmazsa olmaz yapma aga ya sende tuhafsin herkes aksiyon istiyor

Son ayların rekoru 4 sayfada kaldı konu nerde bu millet

Aksiyon sahneleri dışında gayet güzeldi bölüm. Şu aksiyon sevdasından vazgeçse senaristler, ya da doğru düzgün (yani, Sis'in son anda yetişemediği!) çatışmalar olursa belki..
aynen haklısın aga adamlar çatışma sahnelerini çekemiyo adam duvara ateş ediyo adama kurşun gelmeden ölüyo yok böyle bişey onun dışında iyiydi.

ustanın 2 dakika gözüktüğü bir bölüm, bölüm güzeldi yine coşkuyu verdiler tabi son 3 bölümün 1 tık aşağısında gibi geldi boş sahne yok diyebilirim haftaya gelecek olan bölüm daha iyi olacakdır

Aksiyonu baya bol olduğu için çok beğendim detaylı yorumu birazdan yapacam

bölümde en çok heyecanlandığım ve de beğendiğim sahne karaca ahmet ile yusuf un sahnesi oldu

benim çıkmam lazım sonra detaylı yorum yaparım tabi, herekese hayırlı geceler

Pusatın sahneleri hariç beğenmedim bölümü mantık hatası fazlaydı bence Cahitin o kadar şeyden sonra çabucak dönmesi Polatın hiç gösterilmemesi Yüce Majestenin aktif olmaması derken bölüm bitiverdi..

ben geldim
bölümü beğenmedim ama sevdim ahmet dayıyı sevdim yusufla sahneleri
beğendim pusatın sahneleride iyiydi cahit biraz çabuk iyileşmedimi sizcede
polat tüm bölüm görünmedi bakalım haftaya ne olacak😉

bu arada daha önce söyledim ama yine söylücem bundan sonra akifle ilgili
yorum yapmıcam yemin ettim kendi kendime ona yorumum yok artık😉

genel değerlendirmeye gelecek olursak senaryo yönünden fazla ilerleme olmasa da aksiyon epey fazladı resmen aksiyona doyduk ben ufak tefek hatalar dışında çatışma sahnelerine 10 üzerinden 8 veririm film çekmiyolar dizi çekiyolar biraz insaf bundan iyisi yok

john smith herkesi yanına almaya çalışıyo amacı tam olarak ne anlamış değilim
raskolnün azda olsa gösterilmesi kesinlikle şart adam bi başka ya
şunu belirtmeden geçemicem kurtlar vadisinin şuan ki oyuncu kalitesi tavan durumda mükemmel oyuncular var %90 ı rolünün hakkını sonuna kadar veriyor
oyuncu kalitesi yönünden Türkiye de rakibimiz yok çok net söylüyorum

Sagir bu bölüm baya aktifti adamın zaten sesi mimikleri oyunculuğuna diyecek tek kelime yok müthiş müziği eşliğinde gayet keyif veriyor bu senenin yıldızı şedidi istanbula taşıyacaklar iyice aktifleşecektir

şimdi şöyle bişey var çok fazla karakter var o yüzden herhangi birinin çok fazla öne çıkması mümkün değil
lion timi vadiye kan ve can getirdi komutan gayet iyi ama bir mr kane yada mr key değil

bölümde en gıcık olduğum sahneler her zamanki gibi o lanet kgt ekibi ve bıkkınlık veren bilgisayarları abicim vadide bunların yeri yok nolur herşeyi yaptınız şunları artık yok edin istemiyoruz ya kgt yi ve elemanlarını mekanlarını istemiyoruz Allah rızası için ölsün hepsi adamlar vuruluyor ölmüyor alptekin talha kaç kez vuruldu hep yaralanıyolar sanki kim bunlar ölsünler artık

Bölümü kısaca beğendim hee geçen bölüm kadar olur mu tartışılır senaryo yönünden geçen bölüm desemde aksiyon sahneleri bu hafta çok fazlaydı ve benim kriterlerimde aksiyon sahneleri çok önemli
bakın herşeyi kendinize göre düşünmeyin millet aksiyon istiyor aksiyon olmazsa olmaz

cahit sahnelerini cok abartili cekiyorlar :))))mantik sinirlarini zorluyorlar😉) polat yine yok yine yok gecen sezondan farksizlasti :) adam bir kaza gecirdi.bunun bahanesiyle kendini iyice geri cekti :)))

ben geldim
bölümü beğenmedim ama sevdim ahmet dayıyı sevdim yusufla sahneleri
beğendim pusatın sahneleride iyiydi cahit biraz çabuk iyileşmedimi sizcede
polat tüm bölüm görünmedi bakalım haftaya ne olacak😉

bu arada daha önce söyledim ama yine söylücem bundan sonra akifle ilgili
yorum yapmıcam yemin ettim kendi kendime ona yorumum yok artık😉
bölümü beğenmedin ama sevdin mi o nasıl oluyor :D

hee ahmet dayı dedinde ona da bi yorum yapalım unutmuştum
reis mükemmel zaten o sesi duruşu mest ediyor adamı vadiye bi oyuncu bu kadar mı yakışır eskinin yiğidiyle tanıştın şimdinin yiğidiylede tanıştıracam dedi yani polat alemdarla
usta ve ahmet dayının sahnelerine hazır olun yeni dayı rolü için biçilmiş kaftan

cahit sahnelerini cok abartili cekiyorlar :))))mantik sinirlarini zorluyorlar😉) polat yine yok yine yok gecen sezondan farksizlasti :) adam bir kaza gecirdi.bunun bahanesiyle kendini iyice geri cekti :)))
kaza olalı bayağı oldu ama iyileşti artık çok görünmesi lazım ama
bu bölüm çekerken başka birşey olmuş olabilir

he abi ya polat çok pasifize oldu geçen sezon bile daha aktifti buna bi çözüm bulsunlar artık polat var mı yok mu belli değil iyileşince coşturacak dedik hiçbişey olduğu yok

bölümü beğenmedin ama sevdin mi o nasıl oluyor :D

hee ahmet dayı dedinde ona da bi yorum yapalım unutmuştum
reis mükemmel zaten o sesi duruşu mest ediyor adamı vadiye bi oyuncu bu kadar mı yakışır eskinin yiğidiyle tanıştın şimdinin yiğidiylede tanıştıracam dedi yani polat alemdarla
usta ve ahmet dayının sahnelerine hazır olun yeni dayı rolü için biçilmiş kaftan
oluyor işte takasım hadi vazgeçtim beğendim bölümü şaka yapım dedim
ama vazgeçtim
ahmet dayı süper ben çok beğendim

Ben bu hafta pusatla karaca ahmet sahnelerini begendim :))))hakkiyla konusurken eskiye gittim :))) ayni babasi suleyman cakir gibiydi :))))

Forum İstatistikleri

Konular
171,505
Üyeler
8,454
Son Üye
Bblsc