Kurtlar Vadisi Pusu 248.Bölüm Fragmanı

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
fragmanı şimdi dikkatlice izledim şedid istanbula geliyo obaaaaaa :D sadık britani bakalım sagirle nasıl anlaşacak yada anlaşabilecek mi

hakkı bafralı mükemmel ötesi bi oyuncu bunu söylemek lazım müthiş oynuyor ses tip vadi için oyuncu olmuş sanki
raskoln arkadaşı victor un intikamını alacak mı acaba :D

bu arada senin tüyo yattı mı aga @34rcp44 armageddonun müthiş bi operasyonla döneceği ve sagirin bu bölüm olmayacağı belki sagir diğer bölüm olmaz ama armageddon tüyosu yattı gibi dönmek yerine iyice bitiyor gibiler

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
geçmiş aylarda ard arda verdiği aralardan dolayı bana göre pana filim zaten ara verme hakkını kaybetmişti:) ara vermeden yoluna devam etmesine çok sevindim :D zaten bu işin bir matematiği var kanal d ile kaç bölüm anlaştıysan onu tamamlamak zorundasın ,yok maç vardı yok yetiştiremedim geyiğini yemezler :) gelelim fragmandan anladığım kısıma ,son zamanlarda eskiye dönüş olduğu belliydi ama bu bölüm resmen kör göze parmak sokar gibi ayyuka çıktı.
fehmi= karahanlı, hakkı = kılıç, pusat=çakır ,ahmet dayı= aslan bey(fehmenin eski arkadaşı tıpkı karahanlı aslanbey) gibi... İş böyle olunca yusuf öne çıkabilir fehmi'nin kurduğu imparatorluğu da oğlu yusuf yıkabilir karahanlı'nın imparatorluğunu efe'nin yıktığı gibi.:))))) tabi burada hal böyle olunca yusufun karşılığıda polat olmuş oluyor gibi.....:(:( inşaallah böyle bir yanlışa düşmezler :))) ama sanki gidişat buraya doğru seyir ediyor gibime geliyor ....neyse bakalım ilerleyen bölümlerde ne olacak .
bu armegeddon'u niye böyle basitmiş gibi gösteriyorlar anlamış deilim .bizim yasin komutan adamları keklik gibi avlıyor :)))) armegeddon timinin düzelmesi ve sağlam bir düşman olması için illa onların da başına bir müfettiş mi gelmeli. :)))) @-KADİR- senin verdiğin tüyo inşaallah çıkar da armegeddonun başına müfettiş olarak hakan karahan çok yakışır :)))
birde cahit olayı var .acaba cahit hemen mi iyileşti ? fragmanda iyileşmiş gibi gözüküyor ama yanıltıcı olabilir :))) bu sefer fragmanda son sahneyi göstermemişler .bence son sahne polatın tabutla imtihanı sahnesi olabilir :)))) adam ölmeden iki defa tabuta girmiş olacak kolay deil tabi .:D şunuda söylemeden geçemiyecem yine bu bölümde polatı izleyemiyecez :)))) bana kalırsa polatı ilk bölüm başladığında birde sonunda tabutun içinde görürüz:) o kadar yani .her zaman ki gibi kendini nadasa bırakmış :(:( .:)))) heyecanlı ve gizemli bir bölüm olması dileğiyle :X

Son düzenleme:

34rcp44

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610
fragmanı şimdi dikkatlice izledim şedid istanbula geliyo obaaaaaa :D sadık britani bakalım sagirle nasıl anlaşacak yada anlaşabilecek mi

hakkı bafralı mükemmel ötesi bi oyuncu bunu söylemek lazım müthiş oynuyor ses tip vadi için oyuncu olmuş sanki
raskoln arkadaşı victor un intikamını alacak mı acaba :D

bu arada senin tüyo yattı mı aga @34rcp44 armageddonun müthiş bi operasyonla döneceği ve sagirin bu bölüm olmayacağı belki sagir diğer bölüm olmaz ama armageddon tüyosu yattı gibi dönmek yerine iyice bitiyor gibiler
aga armegedonun belki başka saldırısı olucak fragmana bakıp konuşmak doğru olmaz :D onun dışında sagir tüyosunu geç paylaşmış olabilirler belkide geçen bölüm için söylendi ama buda garanti değil belki 4 5 dakka gözükücek biyerlere kaybolucak lion timi komutanıyla konuştuktan sonra ha olduki çıkmadı sıkıntımı değil :D

beşiktaşı hiç sevmem tabi ki elenmesini isterim vadiyle alakalı değil sadece :D biliyosun biz GS liyiz :D
yuh be size yakıştıramadım adamlar ülkemizi temsil ediyo sizin anlayışınıza bak hiç taktir etmedim sizi ben bile gs ve fb'nin avrupa maçlarında onları tutmuştum gavurların kazanacağına biz kazanalım diye ama siz... @Polat Şaşmaz

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aga armegedonun belki başka saldırısı olucak fragmana bakıp konuşmak doğru olmaz :D onun dışında sagir tüyosunu geç paylaşmış olabilirler belkide geçen bölüm için söylendi ama buda garanti değil belki 4 5 dakka gözükücek biyerlere kaybolucak lion timi komutanıyla konuştuktan sonra ha olduki çıkmadı sıkıntımı değil :D

yuh be size yakıştıramadım adamlar ülkemizi temsil ediyo sizin anlayışınıza bak hiç taktir etmedim sizi ben bile gs ve fb'nin avrupa maçlarında onları tutmuştum gavurların kazanacağına biz kazanalım diye ama siz... @Polat Şaşmaz
geçmiş aylarda ard arda verdiği aralardan dolayı pana filim ara verme hakkını kaybetmişti:) ara vermeden yoluna devam etmesine çok sevindim :D zaten bu işin bir matematiği var kanal d ile kaç bölüm anlaştıysan onu tamamlamak zorundasın ,yok maç vardı yok yetiştiremedim geyiğini yemezler :) gelelim fragmandan anladığım kısıma ,son zamanlarda eskiye dönüş olduğu belliydi ama bu bölüm resmen kör göze parmak sokar gibi ayyuka çıktı.
fehmi= karahanlı, hakkı = kılıç, pusat=çakır ,ahmet dayı= aslan bey(fehmenin eski arkadaşı tıpkı karahanlı aslanbey) gibi... İş böyle olunca yusuf öne çıkabilir fehmi'nin kurduğu imparatorluğu da oğlu yusuf yıkabilir karahanlı'nın imparatorluğunu efe'nin yıktığı gibi.:))))) tabi burada hal böyle olunca yusufun karşılığıda polat olmuş oluyor gibi.....:(:( inşaallah böyle bir yanlışa düşmezler :))) ama sanki gidişat buraya doğru seyir ediyor gibime geliyor ....neyse bakalım ilerleyen bölümlerde ne olacak .
bu armegeddon'u niye böyle basitmiş gibi gösteriyorlar anlamış deilim .bizim yasin komutan adamları keklik gibi avlıyor :)))) armegeddon timinin düzelmesi ve sağlam bir düşman olması için illa onların da başına bir müfettiş mi gelmeli. anca o zaman canavara dönerler :)))) @-KADİR- senin verdiğin tüyo inşaallah çıkar hakan karahan çok yakışır :)))
birde cahit olayı var .acaba cahit hemen mi iyileşti ? fragmanda iyileşmiş gibi gözüküyor ama yanıltıcı olabilir :))) bu sefer fragmanda son sahneyi göstermemişler .bence son sahne polatın tabutla imtihanı sahnesi olabilir :)))) adam ölmeden iki defa tabuta girmiş olacak kolay deil tabi .:D şunuda söylemeden geçemiyecem yine bu bölümde polatı izleyemiyecez :)))) bana kalırsa ilk bölüm başladığında birde sonunda tabutun içinde .:)))) heyecanlı ve gizemli bir bölüm olması dileğiyle :X
@34rcp44 bizde beşiktaşlıyız babacığımla ve butür düşüncelere üzülüyorum bu türkiye maçıdır bence biz sevmememize rağmen yurt dısı maçlarında galatasaray feneri destekliyoruzbabamla bu maçlar türkiye maçıdır çünkü:bhr::bhr::bhr:

@china_shangai aaaa çok güzel bir bağ kurmuşsun cnm yaaaa ben fehmiyle bağlantısı olucak demiştim ahmetin ama sende bu bğı kuvvetlendirmişsin
aslan beyde mehemt karahanlının eski arkadaşıydı ve oğlunu yetiştirip karahanlıya karşı kullandı
ahmet yenilmezde fehminin eski arkadaşı ve yusufu fehminin konseyini yıkması için kullanabilir hatta ahmet yenilmezin oğlu fehmi yüzünden ölmüş olabilir tıpkı aslan beyin kardeşi karahanlının yüzündne ölmesi gibi
çok iyi bağ kurmuşsun kesinlikle ahmet fehmi yusuf üçlüü karahanlı aslan polat üçlüsünü aşırı andırıyor zaten hep söylüyorum ahmet beye göre onun polatı şuan yusuf olmuş durumda :-)

34rcp44

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610
@34rcp44 bizde beşiktaşlıyız babacığımla ve butür düşüncelere üzülüyorum bu türkiye maçıdır bence biz sevmememize rağmen yurt dısı maçlarında galatasaray feneri destekliyoruzbabamla bu maçlar türkiye maçıdır çünkü:bhr::bhr::bhr:

@china_shangai aaaa çok güzel bir bağ kurmuşsun cnm yaaaa ben fehmiyle bağlantısı olucak demiştim ahmetin ama sende bu bğı kuvvetlendirmişsin
aslan beyde mehemt karahanlının eski arkadaşıydı ve oğlunu yetiştirip karahanlıya karşı kullandı
ahmet yenilmezde fehminin eski arkadaşı ve yusufu fehminin konseyini yıkması için kullanabilir hatta ahmet yenilmezin oğlu fehmi yüzünden ölmüş olabilir tıpkı aslan beyin kardeşi karahanlının yüzündne ölmesi gibi
çok iyi bağ kurmuşsun kesinlikle ahmet fehmi yusuf üçlüü karahanlı aslan polat üçlüsünü aşırı andırıyor zaten hep söylüyorum ahmet beye göre onun polatı şuan yusuf olmuş durumda :-)
adamlar çekemiyo napalım sıkıntı bizde değil onlarda ha şunu da belirtmek lazım Soma yararına A.Madrid ile maç yapan 1 milyon 400 bin lira hasılat yapıp Soma'ya yollamayan kulübe Galatasaray denir...
HIRSIZLAR!!!!!!

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859

resmen bizlere nostalji yaşatıyorlar :)))) yalnız millet hep eskilerden dem vurulmasını talep ediyordu :))) saolsun pana bunu dikkate almış ama bu sefer biraz fazla almış :D mahsuru var mı diye soracak olursan kendi adıma ben bu durumdan hiç rahatsız deilim :))))

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
resmen bizlere nostalji yaşatıyorlar :)))) yalnız millet hep eskilerden dem vurulmasını talep ediyordu :))) saolsun pana bunu dikkate almış ama bu sefer biraz fazla almış :D mahsuru var mı diye soracak olursan kendi adıma ben bu durumdan hiç rahatsız deilim :))))
ayy bencede ben hatta yusufun polatla çok yakın dost olucağına inanıyorum bu çocuğa yazılan roll şuan akiften bile daha büyük bir rol bence ben yusufu polatın çakır veya memati gibi dostu olcuağını düşünüyorum akif veya cahit gibi adamı konumunda değilde dost ortak konumunda olucağını düşünüyorum ahmet beyide yanlarına alırlar
ayy cahitle akif gitsin polat yusuf ahmet dayı üçlüsü olsun polat çakır seyfo dayı üçlüsünü sonunda yakalarız bence benin kendi düşüncem tabikide bu:-):-):-)

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
ayy bencede ben hatta yusufun polatla çok yakın dost olucağına inanıyorum bu çocuğa yazılan roll şuan akiften bile daha büyük bir rol bence ben yusufu polatın çakır veya memati gibi dostu olcuağını düşünüyorum akif veya cahit gibi adamı konumunda değilde dost ortak konumunda olucağını düşünüyorum ahmet beyide yanlarına alırlar
ayy cahitle akif gitsin polat yusuf ahmet dayı üçlüsü olsun polat çakır seyfo dayı üçlüsünü sonunda yakalarız bence benin kendi düşüncem tabikide bu:-):-):-)
ah ablacım ah inşaallah :)))) ahmey yenilmezin illa ki polatla yolları kesişecektir:))) o günü merak ve heyecanla bekliyor olacağım :))))

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
kimin hırsız olduğu belli şikeciler emek hırsızları
Biz 4 yerken gülüyor dalga geçiyodunuz bizde sizi tutacaz hee ne güzel istanbul bee

Inşallah 8 yerler gene :D