Kurtlar Vadisi Pusu 245.Bölüm Yorumları

yok be aga fazla da aramıyorum senaryoda iş bitiyor :D
Yönetmen çekemedikten sonra isterse dünyanın en iyi senaryosu olsun fark etmez. Her hafta gözüme takılan hatalar var da buraya yazmıyorum. Doğan Ümit Karaca diziyi çekemiyor, senaryo ekibiyle yönetmen değişikliğinede ihtiyaç var. Bir yönetmen istedikten sonra figuranı bile dev oynatır. :)

aga vadinin gidişatı hiç parlak gözükmüyor yav 2 bölüm üst üste iyi bölüm izleyelim dişimi kıracam 2 bölüm sadece
geçen bölüm mest etmişti beni şuan yine hayal kırıklığı
biz ne olursa olsun izleriz sonuna kadar destek oluruz ama herkes bizim gibi değil işte reytinglerin hali ortada yarın 10.da olsak gıkımız çıkamaz bölüm ortada çünkü
takas sen önceki bölümleri beğeniyodun kurtlarvadisiforumu beğenmiyordu
şimdi onlar süper bölüm diye beğeniyorlar sen beğenmiyorsun ya😉

arkadaş sinir krizi geçirerek izledim bölümü bir yandan yeğenlerim
vardı 22 30 da misafir gelmesinmi eve delirdim ya

takas sen önceki bölümleri beğeniyodun kurtlarvadisiforumu beğenmiyordu
şimdi onlar süper bölüm diye beğeniyorlar sen beğenmiyorsun ya😉
onlar bu bölümü çok mu beğenmişler helal olsun sevinirim buna ama dengesizlerin düşüncesini takmıyoruz pek :D

tilki ve raskolnün olmamasına çok sinirleniyorum elinde 2 dev karakter var ikisi de çok seviliyor sür sahaya coştursunlar ikisi kapışsın bunları yazmak çok mu zor
ve birde aksiyon sahnesi çok azdı o otel motel gibi yerlerle uğraşmışlar belli ki onun yerine aksiyonu dayayacaksın yetecek bize :D

onlar bu bölümü çok mu beğenmişler helal olsun sevinirim buna ama dengesizlerin düşüncesini takmıyoruz pek :D

tilki ve raskolnün olmamasına çok sinirleniyorum elinde 2 dev karakter var ikisi de çok seviliyor sür sahaya coştursunlar ikisi kapışsın bunları yazmak çok mu zor
ve birde aksiyon sahnesi çok azdı o otel motel gibi yerlerle uğraşmışlar belli ki onun yerine aksiyonu dayayacaksın yetecek bize :D
valla bende şaşırdım beğenmelerine

Vadi bugün biraz daha uzunmuydu yoksa banami öyle geldi? Bölümün son yarim saate iyiydi. Basi ise cok ama cok durgun... Yönetmende is yok... Bazi sahneler bos yere cok uzatiliyor... Daha fazla aksiyon daha az diyalog sart!

haftaya ara yok vadiye devam bundan sonra çıtayı kendi adıma yüksek koymayacağım bölüm sonradan açıldı süreden dolayı biraz sıksada iyiydi ama benim beklntimin epey altında kaldı

Vadi bugün biraz daha uzunmuydu yoksa banami öyle geldi? Bölümün son yarim saate iyiydi. Basi ise cok ama cok durgun... Yönetmende is yok... Bazi sahneler bos yere cok uzatiliyor... Daha fazla aksiyon daha az diyalog sart!
evet aga nerden baksan yarım saat daha uzundu ve uzun olan yarım saat iyiydi :D onun dışında bişey yok
doğan ümit karaca şu behzat ç denen dizinin yönetmeniymiş galiba o dizi çok durgun ve vasattı bana göre vadiyi de o hale getiriyor burası kurtlar vadisi doğannnnnnnnnnn

serdar akar diğer diziyle uğraşacağına vadiye gelseymiş keşke yemişim kara kutusunu

Yok artık onlar da uçtu iyice. :D
tuhaf insanlar var orda müthiş bölümleri beğenmezler saçma sapan bölümleri beğenirler çözemedim dengesizleri :D

Bir kac tane yeni.karakter girmesi lazim.yuce majeste lion timi komutani.kripteks mevzuuuu ne oldu arkadaslar2015 yilinda gelecek demislerdi yoksa pana yszim grubu tarihi mi karistirdi:)))))))

evet aga nerden baksan yarım saat daha uzundu ve uzun olan yarım saat iyiydi :D onun dışında bişey yok
doğan ümit karaca şu behzat ç denen dizinin yönetmeniymiş galiba o dizi çok durgun ve vasattı bana göre vadiyi de o hale getiriyor burası kurtlar vadisi doğannnnnnnnnnn

serdar akar diğer diziyle uğraşacağına vadiye gelseymiş keşke yemişim kara kutusunu

tuhaf insanlar var orda müthiş bölümleri beğenmezler saçma sapan bölümleri beğenirler çözemedim dengesizleri :D

Takas kardes katiliyorum sana. Pana Serdar Akar'i kara kutu yerine Vadi ye getirmeliydi... Birde diziye birkac ünlü isim sart