Kurtlar Vadisi Pusu 243.Bölüm Yorumları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan 34rcp44
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

34rcp44

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610
Efsaneler Efsanesi Kurtlar Vadisi Pusu 243.bölümüyle bu akşam Kanal D ekranlarında.
Bölüm ile ilgili yorumlarını bu konudan yapabilirsiniz..
proxy.php

ayy özellikle beyz tvde olan pusununu tekrarını perşembe akşamı izlemek çok keyifli oluyor:Z
bu sayede vadiyi beklememiş oluyorum yanı şuan başladı vadi keyfimiz ardından yeni bölüm:Z

Bu günkü bölüm süper olacak :) aksiyon ve çatışmanın bir arada olduğu bir bölüm olacak :)

Bu bölüm aksiyona doyucaz ama inşallah diyalaglor yine havada kalmaz.

uzun bir adan sonra bu bölümden çok umutluyum ben ayoll polat en son 10.yılda poyrazla düşmanlık yapmıs geçen sezon ve bu sezonu sayarsak 2 sezondur kimseyle polat düşmanlık yapmıyor vadiyi bozan şeyy bu bence 🙂🙂🙂
bu bölümde polat sağirla düşmanlık yapıcak gibi yarın reytinglere bile bakmam yanı en sevdiğim bölüm olur senaristler şunu anlamalı polatsız vadi olmaz bu sezonun ilk bölümleri polat ön pilandaydı diye hiçbirimiz 10 reyting alamadık diye üzülmedik sinema tadında bölümler dedik polat bölümlerde olduğu sürece bu seyirci reytinge önem vermez senaristlerin bunu artık anlaması gerekiyor 🙂🙂🙂

bu ikili güzel olacak yasin kendini daha da gösterecek

B79rX40IcAADV_e.jpg:large

uzun bir adan sonra bu bölümden çok umutluyum ben ayoll polat en son 10.yılda poyrazla düşmanlık yapmıs geçen sezon ve bu sezonu sayarsak 2 sezondur kimseyle polat düşmanlık yapmıyor vadiyi bozan şeyy bu bence 🙂🙂🙂
bu bölümde polat sağirla düşmanlık yapıcak gibi yarın reytinglere bile bakmam yanı en sevdiğim bölüm olur senaristler şunu anlamalı polatsız vadi olmaz bu sezonun ilk bölümleri polat ön pilandaydı diye hiçbirimiz 10 reyting alamadık diye üzülmedik sinema tadında bölümler dedik polat bölümlerde olduğu sürece bu seyirci reytinge önem vermez senaristlerin bunu artık anlaması gerekiyor 🙂🙂🙂
sadece düşmanlık yetmez eskisi gibi efsane sözler duymak istiyoruz ustadan sıradan sözlerle meydan okumasın artık :)

gözlerim yaşardı resmen sen hiç olumlu eleştiri yapar mıydın abla :A şaka bir yana tespitlerine katılıyorum

Aga işte bu olmalı :) polatın yanına akif cahit değil yasin erhan gibi adamlar lazım, yasin süper rolde yapıyor vadide yeni bir efsane olur.
aga çok geç kaldılar yasini baştan ustanın yanına koymaları lazımdı inşallah yine SİSe göndermezlerde hep ustanın yanında olur
daha yasin için geç değil yavaş yavaş yükselecektir tabi ustanın yanında olma sebeplerinden biriside timur un yaralı olması bundan sonra da ustayla hep böyle yakın olmalılar 🙂

gözlerim yaşardı resmen sen hiç olumlu eleştiri yapar mıydın abla :A şaka bir yana tespitlerine katılıyorum
akifin polat olduğu bölümlerden olumlu konusmamı bekleme cnm oyuncular ne zaman vadiden değelri olmuş yanı bu dzide oyuncular ne zaman vadinin önüne geçebilmiş siz akifi vadinin önüne koyarsanız bizde eleştiri yaparız hiçbir oyuncu vadinin üstüdne değildir yanı 10.yılda biz polatsız bile bir çok bölüm oynadık senaryo iyi olduğu sürece polatın hiç olamamsına rağmen en iyi bölümelri yaşamıştık vadide senaryo önemlidir oyuncular değil 🙂🙂🙂

yasin çok yakışıyor gerçekten ustanın yanına @34rcp44 agamın dediği gibi sürekli ustanın yanında kalmalı
daha yasin için geç değil yavaş yavaş yükselecektir tabi ustanın yanında olma sebeplerinden biriside timur un yaralı olması bundan sonra da ustayla hep böyle yakın olmalılar 🙂

yasin timur iyileşsede geri plana atılmamalı ondan yeni efsana çıkar ama torpil vadisi izin verirse :)

akifin polat olduğu bölümlerden olumlu konusmamı bekleme cnm oyuncular ne zaman vadiden değelri olmuş yanı bu dzide oyuncular ne zaman vadinin önüne geçebilmiş siz akifi vadinin önüne koyarsanız bizde eleştiri yaparız hiçbir oyuncu vadinin üstüdne değildir yanı 10.yılda biz polatsız bile bir çok bölüm oynadık senaryo iyi olduğu sürece polatın hiç olamamsına rağmen en iyi bölümelri yaşamıştık vadide senaryo önemlidir oyuncular değil 🙂🙂🙂
neyse konuyu bozmayayım ahenkli güzel güzel yorumlaşalım :D , ben akif i seviyorum falan demiyorum onu söyleyeyim: o ölmez onun hakkında sürekli konuşmak gereksiz sadece

neyse konuyu bozmayayım ahenkli güzel güzel yorumlaşalım :D , ben akif i seviyorum falan demiyorum onu söyleyeyim: o ölmez onun hakkında sürekli konuşmak gereksiz sadece
siz akifi vadinin üstüne koydunuz cnm sorun burda polatı bile ben vadinin üstüne koymuyorken siz akifi koydunuz eğer ölçülü davranırsak tartışma olmaz vadinin üstüne kimseyi koymamak lazım 🙂🙂🙂

Forum İstatistikleri

Konular
171,505
Üyeler
8,454
Son Üye
Bblsc