Kurtlar Vadisi Pusu 242.Bölüm Yorumları

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
helal pusat ; yakında pitpulu öldürür fazla yaşatmaz

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
ya arkadas kusura bakmayinda hic heyecan veruci bir bolum deil ya okadar guzel konular var ki bizimkiler hala ayni teranne:))))

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Bu reklama kadar fazla bişey izleyemedik. Ya da beklentilerin altında kaldı bilemiyorum. :)

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,690
Puanı
1,061
@Polat Şaşmaz aga komedi eksikliğinden çok dizide boş sahneler çok fazla. Polat'tan fazla Akif'i gördük yani beğenmeyen izlemesin deniyor ama bu bölümlerle Pusu'nun TNT'den önceki sezonlarını karşılaştırıldığında arada dağlar kadar fark var. Şu bölümleri vadinin ağırlığına kalitesini yakıştıran varsa açsın geçmiş bölümleri yeniden izlesin. Yemin ediyorum ekranda vadi olmadığı bilmesem STV dizisi sanacağım daha ilk fragmanı yayınlanan Kara Kutu bile vadiden fazla heyecanlandırdı beni.

Çok mu doldum ne ama hak ettiler :D Mesela bu bölüm Timur saf dışı bırakıldı Akif'in sahneleri arttı iyi oynasa birşey demeyeceğim ama senaryoda bile makara malzemesi haline gelmiş gelen giden laf çarpıyor.

34rcp44

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610
ne derseniz diyin bölüm hiç de iyi gitmiyor müzikler düzelse ne sahneler boş olduktan sonra şuraya bak ya adamlar resmen dakka doldurmak için birbirlerinin yüzlerine bakıyor replik filan 0 hüsnüyü zorla konuşturmuşlar resmen kısacası bu bölümde ilk yarıya yine geriden başladık benim açımdan 0