Kurtlar Vadisi Pusu 212.Bölüm Yorumları

Sonunda mafya hikayeleri Pusat aracılığıyla geri dönüyor. Dizinin temposunda dahada bir artış olacaktır bundan dolayı. Birde keşke Pusat, Erhan'ında alsa kadrosuna.:)
aga erhan pusatın altında çalışacak adam mı sence :D öyle bişey olamaz kesinlikle erhan o yollardan geçeli yıllar oldu polat bence erhanı yanına almalı

Bak şimdi chrome a girince sağ üstte 3 çizgi var orays tıkla ayarlara tıkla fareyle aşağıya in gelişmiş ayarları göstere tıkla içerik ayarlarına gir çerezler resimler java eklentiler falan çıkacak ne varsa hepsini engelle sonra bittiye tıkla o kadar

Resimli anlatcaktım da sınırlı bağlantı diyor bilgisayar mobilden gircem şimdilik

0b2c89978309a0271cad0ef2d3ba4112.jpg

92ed93e8d56426639384d1b078a918bb.jpg

senle sırt sırta çatışmayı özlemişim abi

Ben Laz Ziya’nın torunu, Süleyman Çakır’ın oğlu Pusat!

Dedemden, babamdan çalınanları geri almaya geldim!

Son düzenleme:
Yav şu biraz benim canım sıkmaya başladı Vadi'de ki korumalar süs niyetine koyuyorlar herhalde onun dışında bölüm durgundu ama sıkılmadım izlerken‚Murat'tan şüphelenebilirler.

Bölüm genel olarak vasatti. Yani acikcasi dün aksam hayal kirikligi yasadim. Bence Onur Tan Aksiyon sahnelerine biraz daha önem vermeli yani daha kaliteli cekebilir. Saten son 2-3 sezondur patlama sahneleri cok amatörce... Osman Sinav Dizilerini izleyenler ne demek istedigimi anladilar bile galiba...

Bu arada yüce majesteri (toplantıdaki maskeli olan) Profesör olabilir mi yoksa durduk yere niye göstersinler ki onu bide büyük üstada serbest gezmek istediğini söylemişti ya.