Kurtlar Vadisi "En Sıkı Takipçi" Yarışması

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Gelmiş geçmiş en büyük efsanelerden ekranların rekortmen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu yoluna dolu dizgin devam ediyor.
Yeni sezonda Kanal D ekranlarında devam edecek olan Kurtlar Vadisi'nin dünyada milyonlarca hayranı bulunuyor.

Kanal D resmi internet adresinde Kurtlar Vadisi Pusu "En sıkı takipçi" isminde yarışma bulunuyor.
Siz Kurtlar Vadisi hayranları da bu yarışmaya katılıp kendini test edebilir;

https://www.kanald.com.tr/kurtlar-vadisi-pusu/dogru-yanlis-yarisma#/soru/1

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,061
Her dizi için aynı şeyi yapmış Kanal D, yani sadece KVP'ye özel bir şey değil. :)

Castei

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,699
Puanı
185
İyi eski vadiyi sordular pusuyu sorsalar ben perte çıkardım izlediğim halde hangi bölümde ne olduğunu bilmiyorum artık o kadar ilgiyi kaybettim sırf alışkanlıktan izliyorum 2202 puanı kaldırdık eski vadiden :D

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
İyi eski vadiyi sordular pusuyu sorsalar ben perte çıkardım izlediğim halde hangi bölümde ne olduğunu bilmiyorum artık o kadar ilgiyi kaybettim sırf alışkanlıktan izliyorum 2202 puanı kaldırdık eski vadiden :D
demekki ne kadar erken cevaplarsan o kadar çok puan alıyon bende boş boş bekledim 1822 aldım 25 soruyu bitirmeme rağmen :D
vadi tiryakileri vadiyi bırakamaz vadi bir efsanedir vadi olmazsa olmazdır keşke pusudan da çok çıksaydı