'Kurtlar Vadisi' Dizisi Bu Sezon Ekranlarda Olacak Mı?

Yiğitt

Co-Admin
9 Aralık 2013
70,122
39,294
1,061
Ankara

Kanal D ekranlarından ayrıldıktan sonra televizyonda bir türlü göremediğimiz 'Kurtlar Vadisi' dizisi bu sezon ekranlarda olacak mı?

Posta gazetesi yazarı Mesut Yar, Kurtlar Vadisi'nin akıbetini açıkladı. Bu sezon ekranlarda olması planlanan diziyi alan yine olmadı. Pahalı bütçelerle çekilen dizinin ücretinin ise reklam gelirleriyle kazanılması mümkün görülmüyordu. Hiçbir kanal, diziyi almaya yanaşmadı.​

mrt-06

Emekli
5 Ocak 2013
87,970
48,004
1,061
Ankara
Bir ara Show TV'nin eski genel müdürü şey demişti Vadi'nin öncesini anlatacağımız bir proje olabilir diye yani eski Vadi'yi karakterleri ile başlatabiliriz haberleri çıkmıştı. Bence o şekilde başla uçar ama normal Pusu olarak da devam etse iyi reytingler alır kanallar potansiyelini niye görmüyor bu dizinin anlamadım. :)

xemrexxx

Favori Üye
18 Mart 2012
164,623
89,482
1,061
İstanbul
Bir ara Show TV'nin eski genel müdürü şey demişti Vadi'nin öncesini anlatacağımız bir proje olabilir diye yani eski Vadi'yi karakterleri ile başlatabiliriz haberleri çıkmıştı. Bence o şekilde başla uçar ama normal Pusu olarak da devam etse iyi reytingler alır kanallar potansiyelini niye görmüyor bu dizinin anlamadım. :)
Resimdeki gibi Voldemort Iu transfer ederseniz anca :A @MasacRE- @Çiğdem- @batuhankaralar @Dosi @Bully @vadikızı @kerem @ozmoturk
FB_IMG_1537053462156.jpg

Ekli dosyalar

Çiğdem

Moderatör
30 Aralık 2013
126,912
85,858
1,060
27
Giresun
Eşkiya bu sezon bitiyor Raci alsın diziyi Çakırın geçmişiyle sunsun :A :A :A

kerem

Favori Üye
♪♪ MusicSurvivor Şampiyonu ♪♪
30 Ekim 2017
10,638
1,615
375
Bremen
Bu dizinin cılkının cılkı çıktı. Yeni projelere yönelmek varken 10-15 sezonluk ve maliyetli bir diziyi tekrar başlatmaya ne gerek var? Devam etmesi anlamsız.

Sherlock

Moderatör
7 Eylül 2016
10,388
6,968
700
İstanbul
Koskoca efsaneyi ne hale getirdiler, gerçekten üzülüyorum. Keşke Raci Şaşmaz projeyi tekrar devralsa da kaliteli bir senaryoyla geri döndürse. Ama bu saatten sonra zor gibi.

batuhankaralar

FF Premium+
Favori Üye
11 Ağustos 2012
18,078
12,476
861
Ortada potansiyel olacak bir dizi kalmadı da ondan :A Dizinin senaristleri bizzat oyuncuları oldu, bir dönem Pana Yazım Grubu diye bir şey çıkardılar herkes doğaçlama oynuyordu :F

Tekrar reyting rekorları kırması için Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener, Osman Sınav, Soner Yalçın ve Serdar Akar'ın bir araya gelmesi lazım o da olmayacağına göre imkansız :D