Kurtlar Vadisi 5.Tur C Grubu

Hangi 2 Oyuncu Çeyrek Finale Yükselsin

• Kullanılan toplam oy
    15
  • Anket kapatılmış .

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,454
Puanı
1,061
anlamıyormusun cnm ikisininde kazanma ihitmali var diyorum oyüzden polat kazandı bu etkinlik boşuna yapılı diyenler emeklerime hakaret ediyor kazanan belli yorumuna ben katılamam ikisininde kazanma ihtimali var diyorum alın size heyecan diyorum:-):-):-)

Ben de Çakırin kazanmasını istiyorum,ama forumda Polat Alemdar daha ağır basıyor bence,o yüzden o kazanacak.dedim :):)
Neyse bakalım kim kazanacak:confused:

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben de Çakırin kazanmasını istiyorum,ama forumda Polat Alemdar daha ağır basıyor bence,o yüzden o kazanacak.dedim :):)
Neyse bakalım kim kazanacak:confused:
ayoll polat kazanırsa kazansın şike yapacak halim yok cnm:F:F
ama kazanan belli yorumlarını asla kabul edemem onu bekleyip görücez :-):-):-)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Polat Alemdar da efsanedir ama Süleyman Çakır efsane üstüdür. Finalde her daim Çakır ı desteklemek gerek. :)
polat alemdar da efsanedir lafı çok komiğime gitti ya bırakın bu işleri polat alemdar gelmiş geçmiş en büyük efsanedir kurtlar vadisi o olmasaydı olmazdı polat alemdar demek kurtlar vadisi demek
çakırda büyük bi efsanedir ama polat alemdar bir markadır küresel bir marka

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
polat alemdar da efsanedir lafı çok komiğime gitti ya bırakın bu işleri polat alemdar gelmiş geçmiş en büyük efsanedir kurtlar vadisi o olmasaydı olmazdı polat alemdar demek kurtlar vadisi demek
çakırda büyük bi efsanedir ama polat alemdar bir markadır küresel bir marka
İlk 97 bölümde ben de öyle düşünüyordum hatta daha da fanatiktim ama şu bir gerçek ki artık Polat ın bir karizması en azından herkes için kalmadı. Defalarca öldü dirildi öldü dirildi. Maske taktı, Elif in en yakın arkadaşıyla aşk yaşadı, siyasete girdi, onlarca bölümü tek mekanda bir yere bakarak geçirdi... Şu vakitten sonra Polat Alemdar ölse bile ülke gündeminde çabuk unutulur, şu kesin ki asla ama asla Süleyman Çakır ın ölümünde yaptığı etkiyi yapamaz? Demektir ki Süleyman Çakır yerinde ve zamanında gidip yüzünü eskitmediği için çok daha efsanedir. İkincisi Polat, Üçüncüsü Aslan Amca, Dördüncüsü Doğu Bey, Beşincisi Abuzer Kömürcü'dür benim için. :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
İlk 97 bölümde ben de öyle düşünüyordum hatta daha da fanatiktim ama şu bir gerçek ki artık Polat ın bir karizması en azından herkes için kalmadı. Defalarca öldü dirildi öldü dirildi. Maske taktı, Elif in en yakın arkadaşıyla aşk yaşadı, siyasete girdi, onlarca bölümü tek mekanda bir yere bakarak geçirdi... Şu vakitten sonra Polat Alemdar ölse bile ülke gündeminde çabuk unutulur, şu kesin ki asla ama asla Süleyman Çakır ın ölümünde yaptığı etkiyi yapamaz? Demektir ki Süleyman Çakır yerinde ve zamanında gidip yüzünü eskitmediği için çok daha efsanedir. İkincisi Polat, Üçüncüsü Aslan Amca, Dördüncüsü Doğu Bey, Beşincisi Abuzer Kömürcü'dür benim için. :)
bu konuda asla katılmıyorum sana çakır olmasa kurtlar vadisi olurdu ama polat alemdar olmasa asla böyle bi dizi olmazdı vadiyi yürüten ilerleten polat alemdardır ve bir karakter değil kurumsal bir markadır artık
oktay kaynarcayla necati şaşmaz ın aynı ortamda olduğu yerde karizmasıyla necati şaşmaz aynı ortamdaki herkesi ezer bunun sebebi polat alemdar karakteridir
tabi oktay kaynarca saçma salak rollerde oynadı sonra ama orası ayrı bişey
maske takmasında ne var maskeli bölümler 10.yılın efsane bölümleridir reytinglerinde tavan olduğu bi dönem
elif öleli 10 sene olmuş ve polat gidipte leylayla yatağa girmedi
çakırın ölümünün etkisini bırak Türkiye yi dünyada bile hiçbir karakter yapamaz ona yapılanları unutmadık tabi ki ama polat alemdar asla ölmemelidir ölümsüz bi karakter olarak finalde de ölmemelidir
aga sen nasıl vadicisin ya mematiler abdüller varken abuzer falan harbi komedi gibi :D tamam abuzeri çok seviyoduk ama bir mematiden daha efsane demek ciddiye alınacak bi cümle bile olmaz haksızmıyım
ne zamanı be kardeşim adam 45 bölümde öldü erkenden öldürdüler polatta mı ölseydi ee diziyi bitirsinler o zaman :D polat alemdar bu dizinin başkarakteridir diğerleri ona yardımcı kim olursa olsun çakırda mematide abdülde farketmez

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
@takas bak forumda bile Çakır 13 Polat 12 oy almış durumda? :D
olabilir bu grup sürece ilerleyen turlarda görürüz
beni çakır düşmanı falan sanma sakın çakırı benim kadar fazla kişi sevemez öldüğünde nasıl ağladığımı hiç unutamam ama polat alemdar farklı bi noktadır