Kurtlar Vadisi 4.Tur C Grubu

Hangi 3 Oyuncu 5.Tura Yükselsin

• Kullanılan toplam oy
    19
  • Anket kapatılmış .

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,690
Puanı
1,061
olsun herşeyi böyle cıvıklaştırmamak lazım bilmeyen adamın gelip oy kullanması doğru değil
sen mehmet diyosun çünkü alakan yok karakterlerle
karışırım kardeşim sen nasıl o saçma sapan yarışmada milletle kavga ediyodun orda 1.olana ödül mü veriyolardı hadi ordan
Tamam takas uzatmayacağım daha fazla. :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,690
Puanı
1,061
Daha yeni okuldan geldik da yollarımı gözlediğini bilmiyordum öğrendiğim iyi oldu :D

-Tapatalk-
:) Beni uzun zamandır tanıyorsun yani birebir olmasa da karakter olarak tanıyorsundur yani post kasmak için vadi oylamasına katılmama gerek yok yani değil mi istesem bir sürü yolu var bu işin. Oylamada Vadi izlemeyen oy kullanamaz diye bir ibare var da ben mi görmedim :D

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,523
Puanı
1,061
:) Beni uzun zamandır tanıyorsun yani birebir olmasa da karakter olarak tanıyorsundur yani post kasmak için vadi oylamasına katılmama gerek yok yani değil mi istesem bir sürü yolu var bu işin. Oylamada Vadi izlemeyen oy kullanamaz diye bir ibare var da ben mi görmedim :D
İlgili degilsen oy kullanmicaksin olay bu kadar basit :) Ben gitsem BBS nin oylamasına oy versem karakterleri yarim yamalak tanıdığım şekilde sende ayni tepkiyi verirsin. O yüzden daha fazla uzatmadan artık oy kullanma işlemine son ver :)

-Tapatalk-

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,690
Puanı
1,061
İlgili degilsen oy kullanmicaksin olay bu kadar basit :) Ben gitsem BBS nin oylamasına oy versem karakterleri yarim yamalak tanıdığım şekilde sende ayni tepkiyi verirsin. O yüzden daha fazla uzatmadan artık oy kullanma işlemine son ver :)

-Tapatalk-
Yok valla hoşuma bile gider hatta iyi düşündün bende mi yapsam böyle bir şey :F

Forum İstatistikleri

Konular
170,512
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin