'Kurşun' Final Yapıyor! | FOX

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Tanıtımlarını ve haberlerini görüyordum aklımda sadece Kurşun olarak kalmış o dizi. O kadar çok dizi var ki artık başka isim bulamadılar, dizi mezarlığından başka bir dizinin ismini olduğu gibi almışlar diye düşündüm bir an :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Tanıtımlarını ve haberlerini görüyordum aklımda sadece Kurşun olarak kalmış o dizi. O kadar çok dizi var ki artık başka isim bulamadılar, dizi mezarlığından başka bir dizinin ismini olduğu gibi almışlar diye düşündüm bir an :A

Yakında o evreye de geçilir zaten, bir noktaya kadar yeni yeni isimlerle dizi yapılabilir neticede. :A O yüzden haklısın. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Yakında o evreye de geçilir zaten, bir noktaya kadar yeni yeni isimlerle dizi yapılabilir neticede. :A O yüzden haklısın. :A

Bu arada sahne efsaneymiş bugünkü üzücü mağlubiyetten sonra iyi geldi o baş döndüren doygun yumruklar :A

uyumayanadam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
84
Puanı
49
Önceki mesajlarımda da belirtmiştim final yakındır diye. Şaşırtıcı bir haber olmadı benim için. Açık konuşmam gerekirse final olmasına sevindim, Burçin ve Engin ikilisini hiç beğenmemiştim. Gönül ister ki Burçin ve İlker’li Poyraz Karayel tadında bir dizi görelim. Hatta yeniden başlasa hiç de fena olmaz.

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,300
Puanı
1,060
5 sezonluk Diriliş başarısının ardından Engin Altan için başarısız bir iş oldu. Keşke Kuruluş'a geçseydi bir süreliğine. Dizide zaten henüz öldürülmemişti. :)