Kullanıcı Adı - Tavsiye & Tartışma Konusu

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Salt geldi aklıma :A isminden harfler var. Manası Tuz :A

Aklında isim mi var yoksa başka şekilde mi belirt belki birşeyler buluruz :D
Yok ya kullanıcı adıma daha da yakın bir şey olsun. Sonuçta uzunca bir süre değiştiremeyeceğim.

İsim olarak bahsettiğin kendi ismim falansa isim düşünürüm bir iki harf eklemesiyle.

• Beğendim
Reactions: Dosi

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Ben de değiştirsem mi kararsızım ama Gerekli kısmını silmeyi düşünmüyorum sadece Gerekli mi yapsam bir şey eklesem mi onda kararsızım bazı oyunlara ve Facebooka gereklikişi diye kaydolmuştum ama pek hoş bulmuyorum :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Ben de değiştirsem mi kararsızım ama Gerekli kısmını silmeyi düşünmüyorum sadece Gerekli mi yapsam bir şey eklesem mi onda kararsızım bazı oyunlara ve Facebooka gereklikişi diye kaydolmuştum ama pek hoş bulmuyorum :A
Şu anki adın gayet iyi. Boşuna hakkını kullanma. Gereklikişi bence de iyi durmaz. :A

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
The_Gerekli olabilir aslında.. :A @The_Erinch

• İlginç
  • Sinir Bozucu
Reactions: DarkLegenD and Dosi

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
EnGerekli24...

Oğlum, muhteşem isim lan! 3 farklı anlama denk gelir:

1- En fazla ihtiyaç duyulan
2- Bir yılan sınıfı
3- Neyse, bunu yazmayalım.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
EnGerekli24...

Oğlum, muhteşem isim lan! 3 farklı anlama denk gelir:

1- En fazla ihtiyaç duyulan
2- Bir yılan sınıfı
3- Neyse, bunu yazmayalım.
Hiç aklıma gelmezdi çok güzel bir öneri. Belki de gerekli ismi ile en iyi öneri ama yılan sınıfı falan bana uymadı gibi nedense ısınamadım.

• Sinir Bozucu
Reactions: DarkLegenD

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
KV karakter isimleri aklıma geldi ama komple değiştirmek bence de olmaz sadece Gerekli daha iyi mi bu mu sence
Bence yanında rakam olması da kötü değil üstelik bu da bir kültür, sadece Gerekli olursa da çok yalın sade kaçıyor gibi. :A Ama forumda başlangıçta ne kadar yanında rakam olan kullanıcı adına sahip isim varsa hepsi zaman içinde o rakamları attılar, galiba sen de o gelenekten devam edecek gibisin ve @denizz19 rakam kültürünü @12.Adam ile birlikte bayrak taşır gibi taşımaya devam yalnız başlarına devam edecekler. :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Hiç aklıma gelmezdi çok güzel bir öneri. Belki de gerekli ismi ile en iyi öneri ama yılan sınıfı falan bana uymadı gibi nedense ısınamadım.
Bilmiyorum kararsızım @DarkLegenD çok güzel öneride bulundu ama ben ısınamadım fakat önerisi o kadar yaratıcı ki reddetmek de istemedim ama yılan hoşuma gitmedi

• Sinir Bozucu
Reactions: DarkLegenD