"Kral" Dizisinin Başrol Oyuncusu Belli Oldu!

serhatt

Konu Editörü
10 Aralık 2014
43,068
16,018
1,060
burak-deniz1-768x492.jpg

Özcan Deniz'in dayısının hikayesi üzerinden yola çıkarak ekranlara taşıyacağı "Kral" dizisinin başrol oyuncusu belli oldu!

ATV'de ekranlara gelmesi beklenen dizinin başrol erkek oyuncusu son olarak Bizim Hikaye'de rol alan yakışıklı oyuncu Burak Deniz oldu.

Şubat ayında ekranlarda olması beklenen dizinin kadın başrol oyuncusunun önümüzdeki günlerde netleşmesi bekleniyor.

Kaynak: Birsen Altuntaş

blacklion

Üye
30 Ekim 2019
984
805
94
23
Kötü olmuş, isminden Hercai tarzı bir dizi olduğu anlaşılıyor. Muhtemelen reyting olarak sıkıntı yaşamaz ama Burak Deniz'e uygun bir rol olduğunu düşünmüyorum. Patron'da öyleydi, ona uygun değildi bence hikaye olarak. Kendisi kibar birisi çok sert rolleri oynayabilecek biri olarak görmüyorum, olsa bile inandırıcı olmaz...

vadikızı

Favori Üye
31 Mart 2012
50,025
32,158
1,060
35
Kayseri
Kötü olmuş, isminden Hercai tarzı bir dizi olduğu anlaşılıyor. Muhtemelen reyting olarak sıkıntı yaşamaz ama Burak Deniz'e uygun bir rol olduğunu düşünmüyorum. Patron'da öyleydi, ona uygun değildi bence hikaye olarak. Kendisi kibar birisi çok sert rolleri oynayabilecek biri olarak görmüyorum, olsa bile inandırıcı olmaz...
:D Özcan denizin dayısının hikayesinden nasıl Hercai tarzı bir dizi çıkardın belli ki hayat hikayesini anlatacak
Hercai intikam aşk olan bir dizi ilginç düşüncelerin var ya :D

S.G.A.T.

Moderatör
12 Şubat 2012
25,945
6,267
1,061
İlk cümleye sesli güldüm. :A Hikayeyi merak ettim. Farklı bir iş herhalde. Baş rol için kıdemli biriyle değil, basit biriyle anlaşmış Özcan. Demek ki olaylar pek baş rol üzerinden dönmeyecek. Bu da iyi bir şey. :D

blacklion

Üye
30 Ekim 2019
984
805
94
23
İlk cümleye sesli güldüm. :A Hikayeyi merak ettim. Farklı bir iş herhalde. Baş rol için kıdemli biriyle değil, basit biriyle anlaşmış Özcan. Demek ki olaylar pek baş rol üzerinden dönmeyecek. Bu da iyi bir şey. :D
Hızlı konuşma olayını çözse aslında iyi bir oyuncu olabilir, sempatik bir yüzü var. Bizim Hikaye'de sırıtmıyordu hatta şu an bana göre hala o Barış veya Savaş. Yani iyi canlandırdı Hazal Kaya ile sanki gerçekten aşıklar gibiydi o derece gerçekçi oynuyorlardı diziyi izledin mi bilmiyorum ama. 😁

• Beğendim
Reactions: S.G.A.T.

S.G.A.T.

Moderatör
12 Şubat 2012
25,945
6,267
1,061
Hızlı konuşma olayını çözse aslında iyi bir oyuncu olabilir, sempatik bir yüzü var. Bizim Hikaye'de sırıtmıyordu hatta şu an bana göre hala o Barış veya Savaş. Yani iyi canlandırdı Hazal Kaya ile sanki gerçekten aşıklar gibiydi o derece gerçekçi oynuyorlardı diziyi izledin mi bilmiyorum ama. 😁
Yok, tanımıyorum ben kendisini. :D Popülarite açısından kıdemli değil dedim ben. :D

• Beğendim
Reactions: blacklion