Koray Şahinbaş 'Hudutsuz Sevda'da ! | NOW

Alemdar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,251
Puanı
410
IMG_2727.jpeg

NOW'un perşembe akşamlarının zirve ortağı dizisi 'Hudutsuz Sevda' yeni sezon hazırlığına devam ediyor.

Son olarak Erkan Can ve Engin Benli'nin ardından dizinin kadrosuna 'Dila Hanım', 'Savaşçı', 'Diriliş Ertuğrul' ve 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' gibi yapımlarda rol alan Koray Şahinbaş katıldı.

Senaryosu Bahadır Özdener tarafından hazırlanan dizinin okuma provası 9 Eylül Pazartesi, çekimleri ise 10 Eylül Salı günü başlıyor.

Yeni sezonun ilk bölümü yetişirse 26 Eylül'de, yetişmezse 3 Ekim Perşembe akşamı yayınlanacak.

'Hudutsuz Sevda' yeni sezonuyla çok yakında NOW'da !

IMG_2726.webp

• Beğendim
Reactions: ömer karataş
hayırlı olsun o da bbcs'da oynamıştı sırada levent özdilek,kemal başar falan var galiba hem edho hem bbcs'da oynayanlardan :D :D

• Güldürdün
Reactions: Alemdar
Geçtiğimiz sezondan kat ve kat iyi kadro oluşuyor. Bir bomba isimle görüşülüyor İskender karakteri ile ama olacak mı bilmiyorum. Yapımcı Raci Şaşmaz veyahut Bahadır Özdener olsaydı kesin gözlerle bakardım.
Engin Benli ve Erkan Can iyi isimler, Koray Şahinbaş da aynı şekilde ama hala daha iyi bir kadro olduğunu düşünmüyorum. Senaryo iyi olursa kadroyu kurtarır.

Engin Benli ve Erkan Can iyi isimler, Koray Şahinbaş da aynı şekilde ama hala daha iyi bir kadro olduğunu düşünmüyorum. Senaryo iyi olursa kadroyu kurtarır.
Geçen sezonun kadrosuna göre yine iyi hacı o da Caner Kurtaran/Cemal Hünal sezon içinde girdi diye. İlk sezonun kadrosunu onlar kurtardı, geçen sezon Cemal Hünal-Burak Sergen-Hüseyin Soysalan dışında dizide oyunculuk rezitali gösteren yoktu.

Bu sezon en azından bu 3 oyuncu da senaryoyu iliklere kadar hissettirir

Geçen sezonun kadrosuna göre yine iyi hacı o da Caner Kurtaran/Cemal Hünal sezon içinde girdi diye. İlk sezonun kadrosunu onlar kurtardı, geçen sezon Cemal Hünal-Burak Sergen-Hüseyin Soysalan dışında dizide oyunculuk rezitali gösteren yoktu.

Bu sezon en azından bu 3 oyuncu da senaryoyu iliklere kadar hissettirir
Burak Sergen'den bir resital gördüğümüzü düşünmüyorum. Cemal Hünal da şu an gelen isimler ile aynı ama karaktere yazılan hikaye izlettirdi. Bakalım, bekleyip göreceğiz.

Burak Sergen'den bir resital gördüğümüzü düşünmüyorum. Cemal Hünal da şu an gelen isimler ile aynı ama karaktere yazılan hikaye izlettirdi. Bakalım, bekleyip göreceğiz.
Burak Sergen abi kötüyü çok iyi oynadı maşallah. Kazma Şirinler kadrosuna bak hele 0 oyunculukla 25 bölüm oynadılar 😂

Çok özledim diziyi, bir EDHO olmasa da Raci Şaşmaz&Bahadır Özdener kalemini insan 100 yıl okumak izlemek ister

BBCS de bitti, Hudutsuz piyasadaki tüm aksiyon oyuncularını toplar artık :A

• Güldürdün
Reactions: Alemdar
Kulislerde Burak Çelik, Hakan Karahan, Erol Babaoğlu gibi isimlerin adı geçiyormuş