'Kopuk'un Yayın Tarihi Belli Oldu! | FOX

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,668
Puanı
1,060

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,668
Puanı
1,060
Sarp yada Edip ile partner olsun Sera. Kaan ile Damla daha iyi duruyor. :bhr:
Onlar kim? (b)

Kaan, Kırgın Çiçekler'deki kızın (ismi neydi :A) abisi gibi duruyor ki aralarında en az 10 yaş fark vardır hatta daha fazladır. Seray ve Kaan çok daha uyumlu ve yetişkin duruyorlar. :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,222
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Onlar kim? (b)

Kaan, Kırgın Çiçekler'deki kızın (ismi neydi :A) abisi gibi duruyor ki aralarında en az 10 yaş fark vardır hatta daha fazladır. Seray ve Kaan çok daha uyumlu ve yetişkin duruyorlar. :A
Bunlar. :A
20240112_232747.jpg

20240112_232836.jpg
Yukarıda yazdım ya Damla, Biran Damla. :A Bilmiyorum ama Seray ve Kaan ile başlayıp, Damla & Kaan ile devam edecekler, Damla yan rolde dönecek bir isim değil çünkü. :bhr:

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,668
Puanı
1,060

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,222
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Seray ve Kaan'a göre sektöre sonradan girmiş ki yaş olarak da ikisine göre çok küçük kalıyor. Bu da dediğimi doğrular nitelikte. :A
Seray'ın Kocamın Ailesi ve Kadın dışında akılda kalan bir işi yok ama Biran Damla'nın Kırgın Çiçekler, Baraj, Yasak Elma, Mucize 2: Aşk hatta Hudutsuz Sevda bile var. :A Yani kariyer olarak her türlü önde. :A

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: cookies and 12.Adam

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,668
Puanı
1,060
Seray'ın Kocamın Ailesi ve Kadın dışında akılda kalan bir işi yok ama Biran Damla'nın Kırgın Çiçekler, Baraj, Yasak Elma, Mucize 2: Aşk hatta Hudutsuz Sevda bile var. :A
Mucize 2 film değil miydi? :A

Baraj sıradan ve iddiasız bir diziydi. Kısa sürdü zaten. Malum Çiçekler'den bahsetmeme bile gerek yok, malum bir arkadaş izliyordu zaten oradan belli nasıl total ve teyze dizisi olduğu. Yasak Elma tek iddialı dizisi ki onda da ana kadroda değildi, bilmem kaçıncı sezonda dahil olmuştu diziye. :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,389
Puanı
1,060
Biran Damla Yılmaz'ı gören de çok başarılı bir oyuncu sanıcak Seray Kara dururken kim ki o vasat :F :F

Seray ve Kaan'a göre sektöre sonradan girmiş ki yaş olarak da ikisine göre çok küçük kalıyor. Bu da dediğimi doğrular nitelikte. :A

Seray'ın Kocamın Ailesi ve Kadın dışında akılda kalan bir işi yok ama Biran Damla'nın Kırgın Çiçekler, Baraj, Yasak Elma, Mucize 2: Aşk hatta Hudutsuz Sevda bile var. :A Yani kariyer olarak her türlü önde. :A
2-1 :A @EmRe geridesin

Baraj sıradan ve iddiasız bir diziydi. Kısa sürdü zaten. Malum Çiçekler'den bahsetmeme bile gerek yok, malum bir arkadaş izliyordu zaten oradan belli nasıl total ve teyze dizisi olduğu. Yasak Elma tek iddialı dizisi ki onda da ana kadroda değildi, bilmem kaçıncı sezonda dahil olmuştu diziye. :A
Fark 2’ye çıktı. :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,222
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Evet, filmdi ama sonuçta orada başroldü ve karakteri hala daha akıllarda. :A

7 reytingle başlayan, ikinci sezonunda da bitecek diye beklenirken küllerinden doğan bir işti Baraj. :bhr: Total ve teyze dizisi olduğu bin kilometreden belli de o diziden sonra kariyeri değişen tek isim de Biran Damla. :A

• Beğendim
Reactions: cookies

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,668
Puanı
1,060
Evet, filmdi ama sonuçta orada başroldü ve karakteri hala daha akıllarda. :A

7 reytingle başlayan, ikinci sezonunda da bitecek diye beklenirken küllerinden doğan bir işti Baraj. :bhr: Total ve teyze dizisi olduğu bin kilometreden belli de o diziden sonra kariyeri değişen tek isim de Biran Damla. :A
Oyunculuğunu izlemedim ama bir Seray olamaz diye düşünüyorum. Yanıltırsa şaşırırım. :A

Yasak Elma tutmuş bir diziydi oraya kapak attı gören de çok başarılı olduğu için devam etti sanacak :F :F
No-name ayarının üzerinde şimdi. İyi olursa bu diziyle biraz parlar. :A